انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلامKhansariha (8)
بچه ها اگه آدرس باشگاه تير اندازي تو تبريز را سراغ دارين لطفا بفرماييد.

ياشاسين ايران
ياشاسين آذربايجانKhansariha (256)
(2011-08-12 02:55 PM)Tomcat14 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلامKhansariha (8)
بچه ها اگه آدرس باشگاه تير اندازي تو تبريز را سراغ دارين لطفا بفرماييد.

ياشاسين ايران
ياشاسين آذربايجانKhansariha (256)

tomcat جان همون باغشمال خوبه هم تپانچه بادی هست و هم تفنگ بادی و یواش یواش خفیف رو هم تو برنامه دارن
پس یه قرار بذاریم باهم بریم منم یاد بگیرم محلو .
سلام
shooterجان اگه خواستي يه تماسي بگير هماهنگ كنيم باهم بريم.
اگر از دوستان كسي هست كه مي خواد بره بسم الله...!
در ضمنmbt جان لطفا آدرس را دقيق بفرمايين اين باشگاه تيراندازي كجاي باغشماله؟؟Khansariha (219)
دیدی تامکت جان گفتم بیای کلی دوست پیدا می کنی حالا برو حالشو ببر واسه ما هم دعا کن زودتر پی سی پی رو بخریمKhansariha (48)
(2011-08-12 12:39 AM)saeedaria نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سعید جان شما که دستت به این دوستان ما در جلفا میرسه قیمت سوماترا رو چند اعلام کردن؟

دو روز پیش باهاشون صحبت کردم مثل اینکه سوماترا رو قبلا دادند 1/400 ولی الان موجود نیست و گفتند یکی دو هفته دیگه میارند قراره اگه آوردند اطلاع بدند

البته سعید جان زیاد هم دردسترس نیستند حدود 300 کیلو متر فاصله داریم ولی بخاطر اطلاع رسانی هم که شده میرم و خبرشو به دوستان می رسونم
(2011-08-12 10:52 PM)Tomcat14 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
shooterجان اگه خواستي يه تماسي بگير هماهنگ كنيم باهم بريم.
اگر از دوستان كسي هست كه مي خواد بره بسم الله...!
در ضمنmbt جان لطفا آدرس را دقيق بفرمايين اين باشگاه تيراندازي كجاي باغشماله؟؟Khansariha (219)

خیابان باغشمال روبروی هماراسیستم یک خیابون هست تشریف میبرید داخل نرسیده به میدان سالن وزنه برداری هستش تقریبا کنار همون سالن هستش و همون حدود ها میتونید پیداش کنید
Khansariha (8)
ما رو هم از یاد نبرید Khansariha (48) Khansariha (219)
مرسی اقا مهدی من پاش هستم بریم باشگاه روی هرچی تپانچه بادی هست ببریمKhansariha (8)Khansariha (48)
اقا مهدی این اخر هفته تموم نشد پی سی پی رو میگم چه خبر کی بدستت میرسه .از کجا خریدی که اینقد طول کشیدKhansariha (8)
سلامKhansariha (48)

با آرزوي قبولي طاعات و عبادات برو بچه هاي سايت!

ممنون امير حسين جان!خدارا شكر از دست 125 خلاص شدي!!!!ان شاالله به PCPهم ميرسي.شما هم دعا كن ما هم به 52 برسيم.

از اقاmbt (مهدي) هم تشكر ميكنم كه مرا راهنمايي كردن(فردا حتما به جايي كه گفتين سر ميزنم و خبرشو بهتون ميدم).
Khansariha (214)
نزن این حرفو داداش اگه پی سی پی ارزون نمی شد همونو نگر می داشتم تازه داشت با دوربین خیلی دقیق می زد که به فروش رفت
لینک مرجع