انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
اوشاخلار جمعه برنامه وار؟
(2014-06-02 09:32 PM)jabili نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زیرنویس: بچه ها جمعه برنامه دارید ؟! خخخخخخخخخخخKhansariha (8)
اقا زیرنویس این تاپیک با من اما هزینش رو بچه های گل اذری باید پرداخت کنند خخخخخخخخخخخ
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام 90 درصد من هستم.Khansariha (8) 10 درصد هم در روزهای آینده مشخص خواهد شد خخخ
اینجا هم از جناب حسینی به خاطر ترجمه و ارسال ترازوی دیجیتال تشکر میکنم
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (219)
(2014-06-02 09:32 PM)jabili نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برنامه
بو واژنی راحت ترجمه الماخ اولماز ، خخخخخKhansariha (214)
دوستان جمعه دور هم باشیم و اگر علی اقا افتخار بدن ایشون هم ملاقات بکنیمKhansariha (219)
علی جان ما که دوست داریم در خدمتتون باشیمKhansariha (8)
اگه این هفته بشه خوب میشه.علی آقا رو هم از نزدیک ملاقات میکنیم
(2014-06-02 10:18 PM)behnamhunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام 90 درصد من هستم.Khansariha (8) 10 درصد هم در روزهای آینده مشخص خواهد شد خخخ
اینجا هم از جناب حسینی به خاطر ترجمه و ارسال ترازوی دیجیتال تشکر میکنم
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (219)

Khansariha (8)Khansariha (8)
انجام وظیفه بود بهنام جان
سلام عزیز یولداشلار
علی اقا نوزاد دیردیکی پنجشنبه یجن تبریزده و جمعه گده جاخ!
بو اوش گون تعطیلاتی منده هر زمان دیسز وارام،ارادتKhansariha (8)

(ترجمه:اقا علی نوزاد میگفت تا پنجشنبه هست و جمعه میره!این سه روز تعطیلاتو هر زمان بگین من برا بیرون رفتن،پایم)
یکی به علی آقا زنگ بزنه بپرسه جمعه میتونه تبریز باشه؟
آقا خودم بهشون زنگ زدم.گفتن دقیق معلوم نیس بتونم بیام یا نه.ولی سعی میکنم بیام.گفتن خبرشو میدم
سلام
صاباح ساعات نچه ده گدجاخ؟10 الی11؟؟
نچه نفروخ؟
برنامه نی منه ده خبر ورین.Khansariha (8)

بو ترجمه ده یاب پیشیح بزمه اولوب!Khansariha (399)!
ترجمه:
فردا ساعت چن میریم؟وچند نفریم؟
به منم مراتب رو اعلام کنید.
لینک مرجع