انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-06-20 11:15 PM)hamidhakami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت تمام دوستان آذری. محمد جان الیزابت دیگه کیه. چرا بی خودی حرف در میارین.خخخخخ با صادق زیاد مشکل ندارم. یه چند تا کفتر از قدیم تو فریزر دارم بهش میدم خودش بلیط رفت و برگشت رو مجانی میگیره.خخخخ در مورد تفنگ هم کاری نکن با تفنگ پدرم 270 بیام . البته بنده خیلی باید تمرین کنم تا حداقل بتونم تفنگ دست گرفتن رو یاد بگیرم چه برسه که بخوام در برابر شما تیراندازی کنم.
حمید خان الیزابتو لو بدم که از تهران مرمی 270 رو نثار میکنین!Khansariha (117)منم که جوونم و آرزو دارم پس تسلیمKhansariha (260)
بابت اسم این الیزابت هم باید چنتا کفتر هم بزنین و به من بدین!(از اون کفتر سفارشی ها*خر کفتر!Khansariha (214)*)

شکسته نفسی میفرمایید آقا حمید؛ای کاش منم مثل شما بلد نبودم تفنگ دستم بگیرمKhansariha (8)
Khansariha (256)
سلامKhansariha (48)
آی بالا هش بیروزدن خبر یوخدی ها!

پی سی پی مینن قردشلریمیزنده شارژیلاری یوخدی!Khansariha (214) بابا شارژ یوخدی کی یوخدی!اوروشلوخدی کی اوروشلوخدی!حداقل گلین گداخ شاه گلیه!Khansariha (399)
بهنام قردش دن ده هش خبر یوخدی!

تاپیک اوسته ساخلیینKhansariha (256)
نقل قول :حمید خان الیزابتو لو بدم که از تهران مرمی 270 رو نثار میکنین!Khansariha (117)منم که جوونم و آرزو دارم پس تسلیمKhansariha (260)
بابت اسم این الیزابت هم باید چنتا کفتر هم بزنین و به من بدین!(از اون کفتر سفارشی ها*خر کفتر!Khansariha (214)*)

شکسته نفسی میفرمایید آقا حمید؛ای کاش منم مثل شما بلد نبودم تفنگ دستم بگیرمKhansariha (8)
خز کفتر دیگه چیه ؟؟
همون کفتر خودمونه یا نه؟
نه خرکفتر کفتر 2برابر کفتر های خودمونه خخخ.
همه جا هم گیر نمیاد.فقط اقا حمید میدونه کجا پیداشون کنه !! خخخ
Khansariha (8)
نقل قول :نه خرکفتر کفتر 2برابر کفتر های خودمونه خخخ.
Khansariha (8)
ببخشید ها از این هم عکسی دارید
خیر متاسفانه !!Khansariha (8)
(2014-07-08 07:48 PM)masud7 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقل قول :نه خرکفتر کفتر 2برابر کفتر های خودمونه خخخ.
Khansariha (8)
ببخشید ها از این هم عکسی دارید

اگه اشتباه نکنم خر کفتر همون کبوتر جنگلی
[تصویر: 14048368241.jpg]
فکر کنم از اون کفتر ها یک عکسی داشته باشم.Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)
ولی حقیقت امر میترسم بزارم و بعدش اقا حمید(به قول خودش)یک جی اس بی بزنه تو حلقم خخخخخخ
خدایا!!! خداوندا کمکم کن یک وقت هدشات نشم.Khansariha (172)
این عکس هم منصوب هست به خود اقا حمید و برای فکر کنم 2 سال پیش باشه.
[تصویر: 14048384321.jpg]
دوستان الفرار تا خود اقا حمید نیامده خخخخخKhansariha (117)Khansariha (117)Khansariha (117)
--------------------------------------------------------------------------------
اقا محمد اخه چرا اون موقع موضوع الیزابت را علنی کردین!!! هربار زنگ میزنم به اقا حمید تهدید جانی میشمKhansariha (266)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
حالا حمید عزیز چه خوشتیپ افتاده تو عکس ! یه جورایی سینمایی شده ! خخخخ ولی محراب جان خدا بهت رحم کنه ! آرشیو امنیتی رو آزاد کردی ! Khansariha (111)
نقل قول :فکر کنم از اون کفتر ها یک عکسی داشته باشم.Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)
ولی حقیقت امر میترسم بزارم و بعدش اقا حمید(به قول خودش)یک جی اس بی بزنه تو حلقم خخخخخخ
خدایا!!! خداوندا کمکم کن یک وقت هدشات نشم.Khansariha (172)
این عکس هم منصوب هست به خود اقا حمید و برای فکر کنم 2 سال پیش باشه
اینکه شتره نه خر Khansariha (48)
جدی میگم هاKhansariha (256)
لینک مرجع