انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوست عزیز بنظرت اینجا جای مطرح کردن این بود؟
(2014-04-25 12:46 PM)jabili نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز بنظرت اینجا جای مطرح کردن این بود؟
ممنون دوست عزیز از تذکر تون ، کاربر گرامی Kuzey !!! فکر می کنم با توجه به اینکه عضو رسمی این سایت شدین در درج پست تون در مکان مناسب دچار اشتباه شده اید !!! خواهشمند است پست خود را به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انتقال دهید.
Khansariha (8)
اقاشرمنده
میشه لوازم gamoرو تو تبریز پیدا کرد؟؟؟؟؟؟؟
دوستان یه جا برای شارژ کپسول پیدا کردم.ولی با قیمت نجومی 70 هزار تومنKhansariha (367)
يعني سوارتون نميكنمKhansariha (90)
[quote='jabili' pid='191587' dateline='1398605282']
دوستان یه جا برای شارژ کپسول پیدا کردم.ولی با قیمت نجومی 70 هزار تومنKhansariha (367)
[/quote

کجا رو میگی؟؟؟
یه نوشت افزار طرفای شریعتی
عجب!!!! حتما با واسطه گری این کارو میکنه که این قدر گرون در میاد!!!!Khansariha (290)
(2014-04-27 07:17 PM)saeedmsgh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عجب!!!! حتما با واسطه گری این کارو میکنه که این قدر گرون در میاد!!!!Khansariha (290)

کمپرسور مال خودشونه.لوازم غواصی و اینا هم میفروشن.
آغا جمعه برنامیه کیم وار بیر چخاخ اشیه؟
لینک مرجع