انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-01-17 09:34 PM)turkavci نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هانسه طرفه گت میشدیز منده 2 هفته ده گونده گدیرم جلفایا امتحانا.
جلفا دولوده گورچیننن فقط اوزوم نن توفه آپارامیرام گورخورام گیر ورلر.

10 کیلومتر به طرف تهران.منطقه کندرود.
سن جلفانین هانکی دانشگاهیندا درس اوخیسن؟رشتن؟ترم نچه؟
(2014-01-17 04:42 PM)jabili نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امروز هم مثل هفته قبل با دوستان قرار گذاشتیم و رفتیم تیراندازی.البته حیف که سه نفر از دوستان نتونستن بیان و فقط من و محمد و بهنام رفتیم.البته به پیشنهاد من رفتیم منطقه ما.جای دوستان خالی،خیلی خوش گذشت.
وسط برنامه هم چند داشتن میرفتن شکار کبک.اونم با چی؟؟دو تا چینی.یه دونه هم ریتای.خخخخخخخخ
آقا بهنام هم که تفنگشو تازه بولپاپ کردن با تفنگشون کلی حال کردیم.از هدف 56 متری،75،90،100 متری.
منم که با کرال 5.5 و محمد هم با کرال 4.5 اومده بودیم.واس من که خیلی خوش گذشت.امیدوارم دوستان هم بهشون خوش گذشته باشه و از منطقه ما خوششون اومده باشهKhansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته یادم رفت بگم.هوا هم انصافا عالی بودKhansariha (48)

دوستان من شرمندم که نتونستم بیام,صبح بهنام اومده بود در خونمون که بهش گفتم نمیتونم بیام,شرمنده شدم
انشاالله هفته بعد 100% هستم
عیبی یوخ...دشمنین شرمندهKhansariha (8)
فقط گلن یول گره ناهار آلاسان!خخخخخخخخKhansariha (214)(هم تزه تفنگین شیرینیسی و هم بو جلسه نین غیبتینه گوره!!)
ولی بویون واقعا خوش گشدی....چوخ گوزلیدی،پدرام جان سیزین یریز بوش....Khansariha (172)
Khansariha (256)
آره آقا پدرام واقعا خوش گذشت.حیف که نبودین.
اونجای ک رفته بودیم تا یه جا تونستیم بریم بعد اون ماشینا نرفتن.انشا... هفته بعد پاترول رو میارم میریم تا تهشKhansariha (8)
شیرینی دوستان محفوظKhansariha (8)
جواد جان هفته بعد حتما میام,پاترولم که بیاری محشر میشهKhansariha (256)
(2014-01-17 10:23 PM)pedramxxx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شیرینی دوستان محفوظKhansariha (8)
جواد جان هفته بعد حتما میام,پاترولم که بیاری محشر میشهKhansariha (256)

والاه داداش پدرام پاترول مال داداشمه.امروز میرفت پیست اسکی نشد بیارم.هفته بعد انشا... اگه بشه رو تخم چشام
دوستان کوپی یقلی یعنی چی
کپه:سگ اوغول:پسر

معنیش همون پدر سوخته یا پدر سگ میشه!بیشتر بستگی به لحن صحبت فرد داره....مثلا میگن:طرف بتر کوپویوغلیدی!یعنی طرف از اون پدر سوخته هاست....
Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام عزیز یولداشلاراKhansariha (48)
آقا بو هفته کیم وار،کیم یوخ؟اعلام آمادگی الیین...هرکس نمنه گتیرجاخ و الی آخر....Khansariha (8)
یاشیاسیز.Khansariha (219)Khansariha (48)
من کی همیشه وارام .Khansariha (219)
لینک مرجع