انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام امیر رضا جانKhansariha (8)
بو آقا امیر رضا منیم عزیز یولداشیمدیKhansariha (219)
اوقدر تفنگیدن بیلسینه دانیشدیم که آخر معتاد اولدی!!!!Khansariha (214)
خلاصه امیررضا جان خوش گلیبسن.Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام دوستان آذری
از بچه های خوی کسی تو سایت هست ؟ کار واجب دارم اگه هست لطف کنند یه پیام خصوصی بگذارند ممنون میشم
با سلام خدمت هم زبان های عزیز و غیورم
علی هستم اصلا و اصالتا اردبیلی. پزشک عمومی هستم فارغ التحصیل از یکی از دانشگاه های ترکیه که اتفاقا مورد تایید ایشان به عنوان دانشگاه ممتاز هست. به خاطر باج خواهی وزارت بهداشت برای کار بدون مزد به مدت ۱۸ ماه و قبول نکردن اینجانب فعلا دیپلمه ی بیکار هستمKhansariha (256)Khansariha (256). تفنگ دو لول داشتم که علیرغم نامه از کنسولگری اجازه ی ورود ندادن بعد ۱ ماه سلاح های قاچاق رو جمع کردن و جواز دادن Khansariha (48)Khansariha (48)
خلاصه آکار گرفتم یه مدت تو باشکاه تراپ اردبیل کار کردم که از ۸ ماه پیش با درایت مسیولین بسته شد Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (256)
سلامKhansariha (8)
علی جان قارداش خوش گلیبسیزKhansariha (48)
علی جان سرت سبز سبز سبزه
زبانت سرخ سرخ سرخهKhansariha (214)
ماشالا دکتر سایتدا چوخدی!!!آخی قارداش ترکیه ده نه ایش گوروردون؟!!!اوتوروب اوز ایرانیمیزدا درسووی اوخییدون!!!Khansariha (399)
یاشییاسان ارکاداشKhansariha (8)
(2013-02-28 07:42 PM)Tomcat14 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلامKhansariha (8)
علی جان قارداش خوش گلیبسیزKhansariha (48)
علی جان سرت سبز سبز سبزه
زبانت سرخ سرخ سرخهKhansariha (214)
ماشالا دکتر سایتدا چوخدی!!!آخی قارداش ترکیه ده نه ایش گوروردون؟!!!اوتوروب اوز ایرانیمیزدا درسووی اوخییدون!!!Khansariha (399)
یاشییاسان ارکاداشKhansariha (8)
چوخ ساغول قارداشیم
ایراندا امکان اولسیدی حتما اوخیاردیم ولی حضرت رسول دان حدیث وار حتی چینده ده اولسا علم دالیسیجاخ گیدین 
حضرت بویورماییپ چینده نه ایشوز وار ;)Khansariha (8)
سلامKhansariha (8)
قارداش دقت السیدون چوخلی طنز دیلینه دمیشم نه واقعیت!!!!چون ایران دا واقعا امکانات چوخدی اوناگورهKhansariha (226)
Khansariha (214)
(2013-03-01 12:39 PM)Tomcat14 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلامKhansariha (8)
قارداش دقت السیدون چوخلی طنز دیلینه دمیشم نه واقعیت!!!!چون ایران دا واقعا امکانات چوخدی اوناگورهKhansariha (226)
Khansariha (214)
سلام قارداش 
بیلدیم من ده آخیریندا گءوز ویرمیشام  ;)
او ایل کی من کنکور وردیم داییمدا کنکور وردی او آدین یازدی چیخدی من ۹۸٪ انگلیسی ۸۰٪ دینی ۵۰٪ عربی ۶۰ یا دا ۷۰ فارسی وردوم بولار عمومیدی Khansariha (226)Khansariha (226)
او تبریز دولتی مهندسی عمران قبول اولدی من آزاد دامپزشکی زاهدان  Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
سلام دوستان عزیز آذری:
یک لطف میکنید یک قیمتی از cz200 برام بگیرید و در خصوصی اطلاع بدید.ممنونم از دوستان خوب و گلم
ساقول قاداشلرهKhansariha (8)
تا جاییکه من میدونم الماس cz200 موجود نداره ولی از آقا مسیح یک سئوال بکن
داداش منظورم از تبریز بود نه ازتهران.
گفتم تو شهرخودتون ارومیه و یا تبریز امار بگیرید.
ممنونم از زحمت Khansariha (8)شما
لینک مرجع