انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-05-29 04:54 PM)aloneboy نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-05-29 03:21 PM)behnamhunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فردا قراره با محمد و جواد پدرام و خودم با چند نفر از بچه هایی که عضو سایت نیستند بریم کاغذ سوراخ کنیم خخخخ . اگه تونستیم راضیش میکنیم از فردا محمد هم بیاد سایت. آدم وقتی پستهای قدیمی رو میخونه واقعا جای بعضی دوستان رو خالی میبینه بعضی ها که حذف شدند وبعضی ها هم که ترجیح دادند که نیاند تو سایت.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

خوش به حالتون كه وسيله دارين و ميتونين برين برا كاغذ سوراخ كردن !!!!!!!!
من كه از پارسال كه ماشينو فروختم ديگه نتونستم جايي برم و نزديكاي شهر هم جايي نيست كه بشه تيراندازي كرد.
راستي خبر دارين علي آقاي مشهدي (علي نوجوان) اومدن تبريز يا نه؟

میشه خودتون معرفی کنید؟
راستی بچه کجای تبریزین؟
اسمم علی هست - 31 سالمه - مهندس مکانیک هستم - ساکن برج زمرد ( آخر شهناز )
ضمنا یه 52 نسبتا قدیمی دارم که یک ساله از کیفش خارج نشده و شدیدا نیاز به نصب و تنظیم دوربین داره !!!!!
(2014-05-30 02:51 AM)MAX نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اول از همه نیازمند روغن کاریه.چون بعد1سال حتما زنگ زده.Khansariha (8)

برا شکار و هدف زنی از کیفش خارج نشده و الا روغنکاری و تمیز کردن تفنگهام یکی از تفریحاتمه
طوری که خانمم اولا به چشم هوو بهشون نگاه میکرد Khansariha (394)
(2014-05-30 09:07 AM)aloneboy نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-05-30 02:51 AM)MAX نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اول از همه نیازمند روغن کاریه.چون بعد1سال حتما زنگ زده.Khansariha (8)

برا شکار و هدف زنی از کیفش خارج نشده و الا روغنکاری و تمیز کردن تفنگهام یکی از تفریحاتمه
طوری که خانمم اولا به چشم هوو بهشون نگاه میکرد Khansariha (394)
علی آقا شما جمعه بیا تفنگتو راه میندازیمKhansariha (8)Khansariha (8)
سلام بر تمام دوستان و عزیزانKhansariha (8)
اول از همه از دوستان عزیزی که در طول این مدت1الی1.5ماه تماس میگرفتن ویا از طریق دوستان حال بنده حقیر رو جویا میشدن،کمال سپاس و امتنان رو دارم.
آقا بهنام و آقا جواد و اقا پدرام که نزدیک بودند و هر هفته یا دو هفته افتخار دیدارشون رو داشتم،جناب مهندس عمادی،آقا محراب گل،آقا صادق عزیز و...که تماس میگرفتن،حالمون رو می پرسیدند و خواستار بازگشت این حقیر بودند...
از دکتر مهدی عزیز هم کمال تشکرو دارم که به یاد بودند و واقعا به عنوان برادر و استاد بزرگ احترام خاصی براشون قائلم.

و متاسف ام برای خودم،خودمون واتفاقات رخ داده در طول مدت غیبتم که واقعا بعید بود اما حقیر هم بی خبر نبودم و از طریق دوستان وقایعی رو میشنیدم و بیش از بیش متاسف میشدم! واقعا بعضا آب رفته دیگه بر نمیگرده! اون علاقه و نگاه خاصی رو که به اینجا داشتم متاسفانه از بین رفت.
امروز فقط خواستم به درخواست دوستان عزیزم احترام گذاشته باشم و برگردم و حاضری بزنم و یکبار دیگر هم از تک به تک دوستان ممنونم.Khansariha (8)
علی مدد

یاشاسین آذربایجان
یاشاسین تورک میلتی
محمد جان دلمون برات تنگ شده بابا... امیدوارم مثل گذشته بیای و ما رو مثل همیشه بهره مند کنی... Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

ببخشید من ترکی بلد نیستم... Khansariha (226)
تی بلا می سر... تی قوربان بوشوم... = بلای تو بر سر من... قربانت بروم Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
(2014-05-30 07:15 PM)Tomcat14 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اول از همه از دوستان عزیزی که در طول این مدت1الی1.5ماه تماس میگرفتن ویا از طریق دوستان حال بنده حقیر رو جویا میشدن،کمال سپاس و امتنان رو دارم.
آقا بهنام و آقا جواد و اقا پدرام که نزدیک بودند و هر هفته یا دو هفته افتخار دیدارشون رو داشتم،جناب مهندس عمادی،آقا محراب گل،آقا صادق عزیز و...که تماس میگرفتن،حالمون رو می پرسیدند و خواستار بازگشت این حقیر بودند...
از دکتر مهدی عزیز هم کمال تشکرو دارم که به یاد بودند و واقعا به عنوان برادر و استاد بزرگ احترام خاصی براشون قائلم.

و متاسف ام برای خودم،خودمون واتفاقات رخ داده در طول مدت غیبتم که واقعا بعید بود اما حقیر هم بی خبر نبودم و از طریق دوستان وقایعی رو میشنیدم و بیش از بیش متاسف میشدم! واقعا بعضا آب رفته دیگه بر نمیگرده! اون علاقه و نگاه خاصی رو که به اینجا داشتم متاسفانه از بین رفت.
امروز فقط خواستم به درخواست دوستان عزیزم احترام گذاشته باشم و برگردم و حاضری بزنم و یکبار دیگر هم از تک به تک دوستان ممنونم.Khansariha (8)
علی مدد

یاشاسین آذربایجان
یاشاسین تورک میلتی

محمد جان سلام
ببخشید که من در این مدت تماسی با شما نداشتم چون متاسفانه شماره ی شما رو نداشتم و همچینین اصلا اطلاع نداشتم که شما به چه علت در سایت حضور ندارید
ب نظر من شما یه تجدید نظر در این مورد بکنید چون وجود شما و سایر دوستان با تجربه ای مثل شما خیلی به بنده و دوستانی که به تجربیات شما نیاز داریم کمک میکنه!
این سایت به من و همه ی کاربران اجازه داده با بزرگانی از جمله "شما و اقا حمید و اقا محراب و اقا شهاب و اقا بهنام و اقا پدرام و اقای عمادی و علی اقا و اقا رضا و اقا صادق و ....." اشنا بشویم و از تجربیات اساتید در هر زمینه ای بهره ببریم و هر مشکلی که به وجود امده باشه که حداقل من از جزئیاتش بی اطلاع هستم یکطرف ولی این که بتونم در یک جمعی که واقعا همگی از نظر اخلاق و معرفت در رتبه ی اول قرار میگیرند ساعاتی از هفته رو بگذرانم هم لذت خودش رو داره که باعث میشه ادم بتونه چشمش رو بر روی ناهنجاری های دیگه ببنده.
این معرفت و صداقتی که دوستان در این انجمن دارند رو کمتر جایی میشه پیدا کرد ولی خوب تعدادی محدودی هم انسان .... در هر جمعی وجود دارند که نمیشه کاریش کرد.
انشالله که این پیام به درستتون برسه و دوباره شاهد حضور شما در انجمن باشیم
Khansariha (8)Khansariha (8)
به به محمد جان.خوش اومدی.صفا آوردی داداش
(2014-05-30 07:28 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محمد جان دلمون برات تنگ شده بابا... امیدوارم مثل گذشته بیای و ما رو مثل همیشه بهره مند کنی... Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

ببخشید من ترکی بلد نیستم... Khansariha (226)
تی بلا می سر... تی قوربان بوشوم... = بلای تو بر سر من... قربانت بروم Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
سلام دکتر حنان گل
خیلی مخلصم داداش،منم دلم برایدوستان تنگ شده بود،مخصوصا دوستان گلی مثل شما که همیشه به بنده لطف دارید.
عمری باقی بود در محضرتون شاگردی میکنیم.

این چه حرفیه،درد و بلا تو سر بدخواها،نگو تورو خدا شرمندم میکنی،واقعا خوشحالم و میبالم به داشتن رفقای عزیزی چون شما،دکتر حنان عزیز
تقدیم به شماKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

(2014-05-30 08:16 PM)royall نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-05-30 07:15 PM)Tomcat14 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علی مدد

یاشاسین آذربایجان
یاشاسین تورک میلتی

محمد جان سلام
ببخشید که من در این مدت تماسی با شما نداشتم چون متاسفانه شماره ی شما رو نداشتم و همچینین اصلا اطلاع نداشتم که شما به چه علت در سایت حضور ندارید
ب نظر من شما یه تجدید نظر در این مورد بکنید چون وجود شما و سایر دوستان با تجربه ای مثل شما خیلی به بنده و دوستانی که به تجربیات شما نیاز داریم کمک میکنه!
این سایت به من و همه ی کاربران اجازه داده با بزرگانی از جمله "شما و اقا حمید و اقا محراب و اقا شهاب و اقا بهنام و اقا پدرام و اقای عمادی و علی اقا و اقا رضا و اقا صادق و ....." اشنا بشویم و از تجربیات اساتید در هر زمینه ای بهره ببریم و هر مشکلی که به وجود امده باشه که حداقل من از جزئیاتش بی اطلاع هستم یکطرف ولی این که بتونم در یک جمعی که واقعا همگی از نظر اخلاق و معرفت در رتبه ی اول قرار میگیرند ساعاتی از هفته رو بگذرانم هم لذت خودش رو داره که باعث میشه ادم بتونه چشمش رو بر روی ناهنجاری های دیگه ببنده.
این معرفت و صداقتی که دوستان در این انجمن دارند رو کمتر جایی میشه پیدا کرد ولی خوب تعدادی محدودی هم انسان .... در هر جمعی وجود دارند که نمیشه کاریش کرد.
انشالله که این پیام به درستتون برسه و دوباره شاهد حضور شما در انجمن باشیم
Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام جناب حسینی(امیدوارم درست گفته باشم)
ممنون از لطفتون،کم سعادتی از بنده بوده؛بنده همیشه شاگرد بودم و خواهم بود و مخلص تمام دوستان گل و با معرفتی مثل شما هستم.
متاسفانه خیلی ها چشمشون رو بر این بی هنجاری ها بستن و خودشونو به خواب زدند و وقتی اعتراضی شد،به قول خودمون ماست مالی کردن و توهین های غیر مستقیمی به خیلی از دوستان روا رفت!
خیلی ها مدتی و خیلی ها برای همیشه بن شدند!بنده هم ترجیح دادم به راحتی چیزی رو که آزارم میده رو ازش دل بکنم!
اما این اواخر حرکتی انجام شد و این خودش در نوع خودش ارزشمند بود و حقیر هم به این دلیل برگشتم و از دوستان متشکرم...
در خدمت و رکابتون خواهم بودKhansariha (8)
(2014-05-30 11:09 PM)jabili نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به به محمد جان.خوش اومدی.صفا آوردی داداش
یاشا جواد قارداش،به نوکرمKhansariha (8)
خب من تبریزم دوستان شمارمم اکثرا دارین دیگه،خاستین خوشحال میشم ببینمتون فقط دسترسی به نت محدوده یه خبری بما بدید اگر خبری شد،یاعلی
لینک مرجع