انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
خوش گلیپسیز قاراداشیمKhansariha (8)
سلام
یاشاسین آذربایجانKhansariha (8)
(2012-03-30 09:21 PM)Rami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
یاشاسین آذربایجانKhansariha (8)

سلام آقا رامین خوش اومدیKhansariha (390)
آقا بابک و آقا هادی عزیز خوش آمدید Khansariha (390)

ترکجه سیزلره خوش گلیبسیز دیرم اومودوم وار شاد اولوب شادلیخ یاراداسیز
باسلامKhansariha (8)
بنده هم به نوبه ی خودم به دوستان جدیدمون خوش آمدید میگمKhansariha (48)
عزیز قارداشلار خوش گلمیسیزKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (48)
رفته رفته تعدادمون داره زیاد تر میشه!!ان شاءالله سال خوبی داشته باشین و امسال بتونیم با هم با آغاز فصل شکار با هم قرار بزاریم و دسته جمعی بریم شکار!!!بگو ان شاءالله!!!!!!!
یاشاسین آذربایجان
Khansariha (256)
از دوستان تبریزی کسی از وضعیت روبن خبرداره؟لطفا منو در جریان قرار بدین Khansariha (8)Khansariha (8)
من هم هستم یه قرار برای 14 * 15 خرداد بزاریم بریم شکار یه جای دور Khansariha (48)Khansariha (219)

موفق باشیدKhansariha (256)
سلام عزیزان خسته نباشید من دنبال تفنگ بادی قدیمی ویشو مدل 55 کالیبر4.5بسیارتمیزکه مگسک ومحل نشانه روی مال خودش باشه هستم قیمت برام مهم نیست
هرکس محل فروش اش می شناسد اعلام نماید
(2012-04-27 10:24 PM)300WSM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از دوستان تبریزی کسی از وضعیت روبن خبرداره؟لطفا منو در جریان قرار بدین Khansariha (8)Khansariha (8)

تا جاییکه من خبر داشتم یک مدت بستری بود تو بیمارستان ولی الان رو خبر ندارم
(2012-04-28 09:08 PM)mbt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-04-27 10:24 PM)300WSM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تا جاییکه من خبر داشتم یک مدت بستری بود تو بیمارستان ولی الان رو خبر ندارم

ایشالا که بلا دوره

بنده خبر نداشتم چی شده بود مگه ؟
لینک مرجع