انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-08-13 01:17 PM)Marksman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-08-13 12:55 PM)mahmoudmoeini نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهدی جان سلام 36 سالته تفنگ بادی دست میگیری؟؟؟
خانواده گیر نمیدن بگن خجالت بکش؟؟؟؟
من الان دزدکی تفنگ خریدم تو ماشینم قایم میکنم

مگه تفنگ بادی خجالت داره!! پس باید سنمون که رسید به 50 ،آر پی جی دستمون بگیریم!!Khansariha (219)
عه پس منم 37 سالمه فکر کردم جنون پیری گرفتم
پس شما می فرمایید طبیعیه !

ممنون از دلگرمی که به من دادین. راستی بازی کامپیوتری هم میکنم call of duty. sniper.metal gear.resident evill.اینا هم طبیعیه . یا برم دکتر
سلام به آذری ربان های گل و با معرفت
اونجا قیمت فشنگ کالیبر 12 خارجه چنده؟
(2014-08-13 12:55 PM)mahmoudmoeini نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت هموطنان گلم
شما که نزدیک ترکیه هستین و فراوانی اجناس و کالای شکار ما اینور ایران )مشهد( که چیزی نمیبینیم قیمت مناسب بخریم تازه بعدشم تو بیابون چی شکار کنیم؟
تو سربازی بیشتر دوستام بچه های تبریز ارومیه بودن
موفق باشید
بدرود
(2011-04-15 01:15 PM)mbt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
خوب چرا ما تاپیک نداشته باشیم Khansariha (256)
من مهدی هستم از تبریز 36 ساله

داداش تو ۲۰۱۱ سنمون سی و شش بود الان بیشتره تازه دارم میرم خط تیر و کمون

Sent from my K00E using Tapatalk 2
سلام سویلورم یولداشلاراKhansariha (48)
کف احوال؟
قارداشلار،صاباح کیملر وار بیر گداخ چوله؟؟
جاواد خان،آقا بهنام،آقا پدرام و باقی سرورلر...
کیم وار دسین،صاباح بیر برنامه قوراخ،ناواخدای اشیه گدممیشوخ...Khansariha (172)
یاشاسین آذربایجان اوشاخلاری...Khansariha (256)
سلام گول بالالار
والا قراریدی ممدینن چخاخ اشیه آما ختنوادینن صب تزدن گدجاخ اشیه
(2014-08-13 01:17 PM)Marksman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگه تفنگ بادی خجالت داره!! پس باید سنمون که رسید به 50 ،آر پی جی دستمون بگیریم!!Khansariha (219)

داداشم این حرفا چیه /تفنگ بادی های این دوره و زمونه مثل قبلی ها ( چینی ) نیستن که بچه درسشو خوب میخوند باباش هم میرفت برای اینکه معدلش خوب شده یه بادی چینی براش میخرید که سال بعد هم معدلش خوب شه
الان جایگاه تفنگ بادی خیلی فراتر از این مورده / از باز شدن بیشتر اسلحه ی بادی برای شکار های بزرگتر و همچنین مسابقات های حرفه ایست
به حدی که خیلی هایی که اهل و عاشق تفنگ هستن اگر بودجشو داشته باشن تا چند میلیون هم حاظرن به راحتی برای یه بادی پرداخت کنن
الان هرکسی به خاطر اینکه شما بادی دست گرفتید شما رو مسخره کنه بدونید تو این زمینه اصلا دانشی نداره
به هر حال عشق ماها به تفنگ اصلا باعث نمیشه ما تفنگمون رو از بقیه قایم کنیم
در ضمن من 27 سالمه کال آف دیوتی هم بازی میکنم خخخخخخخخخخخ خیلی هم حال میده
سلام
بروبچ تبریزی که آنلاین میشن،حداقل یه حاضری اینجا بزنن!ببینیم چند نفری میان و میرن...Khansariha (226)
آقا کسی تفنگ مفنگ جدید نخریده یا مثل من و چند نفر از دوستان هیچی ندارن؟؟؟Khansariha (172)
من هر روز میام میرم
Khansariha (256)
خب بوراجان منن اوچ نفر!
جاواد هاردادی؟

اقا بهنام چه خبرا؟

یه برنامه ردیف کنیم؟!
لینک مرجع