انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام بچه هاKhansariha (8)
منم به نوبه ی خودم به دوستان تازه وارد(البته همشون استاد های بنده هستن)خوش امد میگم!
بچه ها سرم خیلی شلو غه !!!!!!!!!!هر چند ماه یه سری میزنم تا عضویتم لغو نشه!!!
خب امیدوارم دوستان خوبی باشینKhansariha (219)
فعلا بایKhansariha (256)
(2011-10-28 01:18 AM)masud7 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واسه ساچمه و اورينگ تفنگ بادي ( ساچمه پرو هانتر ميخواهم دارن قيمتش رو ميدونيد)

اگه تفنگت كمرشكنه و اورينگ رابط بين لوله و سيلندر رو ميخواي و نمومه اش رو داري ببر خيابان قونقا و از اورينگ و پكينگ فروشي هاي اونجا تهيه كن اما اگه نمونه نداري خود تفنگ رو ببر پاساژ خاقاني طبقه پايين تعميرگاه تفنگ شكاري ستارپور اون برات درستش ميكنه ولي خوب اگه خودت درستش كني خيلي ارزونتر تموم ميشه برات
ساچمه پروهانتر هم فروشگاه صور - باهر و آرگالي (پاساژ خاقاني) داشتن ولي خوب خيلي گرون ميدادن (فكر كنم 6500 يا 7000تومن گفتن)
اگه من جاي شما بودم از فروشگاه قبيله تو وليعصر تبريز پرومگنوم ميگرفتم كه به قيمت 4500 ميداد و واقعا مناسبه
بوردا هاممه تبریزلی دی ، منن سورا اورمیه دن هچ کس یوخدی؟؟؟Khansariha (290)
(2011-11-07 11:05 PM)عبدالرحمن نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یاشاسن اذربایجان Khansariha (8)

یاشاسن سیستان و بلوچستان

یاشاسن ایرانKhansariha (256)
چرا میزارید پرچم آدربایجان بیاد پایین با این همه فضای مناسب برای شکار؟؟؟
من که زولاچای رو با هیچی عوض نمیکنم.
گویمایین بو تاپیک یاتا.
یاشاسین یولداشلارKhansariha (8)
خوب بابا منم اصالتا آذری ام ولی قرار نیست تاپیک بیخودی بیاد بالا که...یه حرکتی یه قراری...یه شکار گروهی وبیرون رفتنی...آبرومونو بخرید دیگه...با یاشاسین یاشاسین که نمیشه تاپیک بالا آورد...از شماها بعیده...
جدین چوله داغا داشا گوش ویرین عکس گویون.... Khansariha (8)
نقل قول :چرا میزارید پرچم آدربایجان بیاد پایین با این همه فضای مناسب برای شکار؟؟؟
من که زولاچای رو با هیچی عوض نمیکنم.
نقل قول :خوب بابا منم اصالتا آذری ام ولی قرار نیست تاپیک بیخودی بیاد بالا که...یه حرکتی یه قراری...یه شکار گروهی وبیرون رفتنی...آبرومونو بخرید دیگه...با یاشاسین یاشاسین که نمیشه تاپیک بالا آورد...از شماها بعیده...
جدین چوله داغا داشا گوش ویرین عکس گویون
....

ماشين نيست راستش از اين طرف هم دانشگاه ريخته سرم واسه اون
تبریزی ا که اینجا زیادن یه قرار مسابقه بزارید بد نیستا تو نزدیک شهر که همه هم بتونن بیان هم باهم بیشتر آشنا میشید هم تفریح میشه هم میتونید توانایی خودتونو بسنجید اگه یه همچین قراری بزارید شاید منم بیام از اورمیهKhansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)
نقل قول :تبریزی ا که اینجا زیادن یه قرار مسابقه بزارید بد نیستا تو نزدیک شهر که همه هم بتونن بیان هم باهم بیشتر آشنا میشید هم تفریح میشه هم میتونید توانایی خودتونو بسنجید اگه یه همچین قراری بزارید شاید منم بیام از اورمیه
فكر نكنم بشه من خودم توي گروهي نميرم كه هيچكسش رو نشناسم نميدونم درك ميكني يا نه !
اینجا قصد دارم برای آشنایی بیشتر دوستان با طبیعت زیبا و بکر استان آذربایجان غربی چند نمونه از مناطق حفاظت شده این استان رو خدمت دوستان عزیز معرفی کنمKhansariha (256)

پارک ملی ارومیه

در دریاچه ارومیه مجموعاً صد و دو جزیره بزرگ و کوچک وجود دارد که تنها پنج جزیره آن به نام های جزیره "اسلامی" (شاهی)، "کبودان"، "اشک داغی"، "اسپیده" و "آرزو" از بزرگ ترین آن ها به شمار می روند. در جزیره کبودان موش صحرایی، قوچ، میش وحشی و حیوانات دیگر فراوان وجود دارد. همچنین تعدای پلنگ نیز در این جزیره زندگی می کنند.

در جزیره اشک یکی از نادرترین گوزن های جهان یعنی گوزن زرد ایرانی زیست می کند.

جزایر دریاچه ارومیه به جز جزیره اسلامی به عنوان مناطق حفاظت شده دریاچه، پارک ملی اعلام شده اند. مناظر زیبا و ارزش های حیاتی این منطقه نه تنها در داخل کشور، بلکه در جهان نیز از اهمیت و اعتبار فراوان برخوردار است. این منطقه جزء پنجاه و نه نقطه بین المللی ذخایر طبیعی جهان است.

منطقه حفاظت شده مراکان

این منطقه در جنوب سواحل رودخانه ارس و در شهرستان خوی قرار دارد و دارای پوشش گیاهی بیشه زار و نیزه زار است. این منطقه گونه های مختلفی از حیات وحش و انواع پرنده را مانند قوچ، مار، میش، سنجاب، گراز، لاشخور و جغد در خوی جای داده است.
شکار در این شکارگاه ها با نظارت سازمان محیط زیست انجام می گیرد. از جمله این شکارگاه ها می توان به شکارگاه های

منطقه حفاظت شده آغ گل

این منطقه حفاظت شده بین ماکو و پلدشت قرار دارد. در این زیستگاه طبیعی میش، قوچ، کل، بز و پرندگان بومی و مهاجر مانند کبک و چیل زندگی می کنند. این منطقه هر سال پذیرای پرندگان مهاجر نیز است. علاوه بر مناطق و زیست گاه های طبیعی در برخی نقاط استان شکارگاه هایی نیز وجود دارد که خوی، ماکو و شکارگاه های مرکز و جنوب استان اشاره کرد.

منبع: میراث فرهنگی استان آذربایجان غربی Khansariha (256)
(2011-10-26 03:28 AM)ashkan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام منم اشکان 33 ساله از اردبیل

سلام اشکان جان من هم اردبیلی هستم شما کجای اردبیل ساکن هستید؟Khansariha (48)
لینک مرجع