انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
خوش گليبسن گارداش

سلام كسي اروميه يا تبريز جايي ميشناسه كه پي سي پي بفروشن ؟ ميخوام قيمت بگيرم
(2013-08-02 12:34 AM)Tomcat14 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلامKhansariha (8)
جناب جبیلی jabili سهمیه ی پیام خصوصیم تموم شد و نتونستم جواب بدم،شرمندهKhansariha (8)
اما بهتون ایمیل دادم.

بهم ایمیلی نیومده
سلام دوست عزیز

تو ارومیه واقعا نمی تونی پی سی پس پیدا کنی ولی یه سر به پیرانشهر و یا مهاباد هم بزن

پایدار باشی

(2013-08-02 03:40 PM)Night نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوش گليبسن گارداش

داداش خودتو خسته نكن تو مهاباد و پيرانشهر هم گير نمياد
(2013-08-02 03:40 PM)Night نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوش گليبسن گارداش

تبریز-ولیعصر-فلکه بازار-خ شهریار-اگه همون کنار خیابون نباشه رفتن پاساژ(فک کنم پاساژ حسینی بود)
داداش قیمت چه پی سی پی رو میخوای من از تبریز براتون قیمت بگیرم.Khansariha (8)
جناب جبیلی فروشگاه قبیله همونطوری که فرمودید به پاساژ حسینی نقل مکان کرده.
اینم اهم قیمت های پی سی پی هاشون:
سه تا پی سی پی داره:
at44اکبند:2500
bt65rb دست دوم:2300
اونیکس ار6: 4700

راستی من ایمیل دادم اما مثل اینکه نیومده!Khansariha (290)
(2013-08-02 07:52 PM)Tomcat14 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش قیمت چه پی سی پی رو میخوای من از تبریز براتون قیمت بگیرم.Khansariha (8)
جناب جبیلی فروشگاه قبیله همونطوری که فرمودید به پاساژ حسینی نقل مکان کرده.
اینم اهم قیمت های پی سی پی هاشون:
سه تا پی سی پی داره:
at44اکبند:2500
bt65rb دست دوم:2300
اونیکس ار6: 4700

راستی من ایمیل دادم اما مثل اینکه نیومده!Khansariha (290)

والا من قبل رمضون و قبل نقل مکان رفته بودم پی سی پی زیاد داشت.ولی چون سرش شلوغ بود نپرسیدم.جنسای متنوعی داره.ولی قیمتهاش بالاس
قارداش پی سی پی فقط اوش دانا واریدی!
الان دای تبریزین اسلحه فروشلاری بیرزاد گتیرمیله!چون ساتیلمیر(پی سی پی و دیانا گتیرمیلر)
اما اوجوزلی اسلحه گتیریلر
چشمKhansariha (8)
داداش پی سی پی فقط سه تا داره!
الان اسلحه فروشای تبریز چیزی نمیارند!چون نمیتونن بفروشن(پی سی پی و دیانا نمیارند)
اما اسلحه ی ارزون قیمت میارند.

اینا ترجمه نیست ها!
وواقعا هم همینطوره!من از وقتی که 52 خریدم،مجید صور دیگه 52 و 350 و...نیاورده!چون نمیتونه بفروشه!یه دیانا45 داره که خیلی وقته داره تو ویترین خاک کیخوره!خخخخخخ
اما کرال مگنوم و کرال کاناس و رنجر و شادو دارند.
(2013-08-06 02:33 PM)mbt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم خرید دو ماه پیش من نخجیر 2 که بالاخره صلاحیتمون تایید شد 3500
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهندیس جان،چوخ مبارکت دیKhansariha (8)
قارداش پس دملی بو ایل فقط کحلیح ییجاخدا؟Khansariha (226)
آقا جواز گلنن سورا بیر افتخار ورسیز زیارت الریخ،البته تفنگی!خخخخKhansariha (214)
تبریز اوشاغلارینین پرچمین اپاردین یوخاریاKhansariha (256)
بیرده قارداش نه حکمت دی کی بوتون اسلحه لرین عکسین بو فرشین اوستونده سالیسیز؟؟؟!!!!
Khansariha (399)
لینک مرجع