انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: ساچمه های ایرانی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستانKhansariha (8)
ساچمه ایرانی4.5 سر تخت مهرداد
[تصویر: 13767817923.jpg]
[تصویر: 13767817924.jpg]
[تصویر: 13767817925.jpg]
این ساچمه قیمتی معادل 1500 تومان دارد و با اینکه روی جعبه عکس ساچمه نوک تیز بود ولی درون ان ساچمه سر تخت بود برای شادو 1000 که استفاده کردم سه تا در میان برای لوله گشاد بود یعنی از انطرف لوله درمیامد یا انقدر شل جا میرفت که از انطرف لوله فوت میکردم تا در بیاید ، چند تایی هم خرابی داشت ان تعداد که سفت جا میرفتند بدک نبودند در 40 متری با ساپورت مناسب و مگسک و شادو 1000هدفی مثل قوطی رانی را خوب میزد در 10 متری هم با مگسک گروپی تقریبا 2 سانت میداد .
ساچمه ایرانی4.5 سر تیز دنیا
[تصویر: 13767829021.jpg]
[تصویر: 13767829022.jpg]
[تصویر: 13767829023.jpg]
این ساچمه هر بسته 2000 تومان بود که تا حالا در لوله کیپ شدن خوبی داشت ، شکل ظاهریش هم به نظر خوب میامد و خرابی کمتری در جعبه به چشم میخورد ، که هنوز فرصت گروپ گیری باهاش پیدا نکردم ولی در اولین فرصت نتیجه را به عرضتون میرسونم
کدوم ساچمه ی ایرانی از همشون بهتره تو 5.5؟
(2013-08-21 11:08 PM)jabili نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کدوم ساچمه ی ایرانی از همشون بهتره تو 5.5؟

ساچمه سرگنبدی بول و پیمانKhansariha (256)
داداش ساچمه بول خیلی واسه تفنگ بده وقتی میزاری توی لوله از اونورش میفته.
نخجیر آمل هم خوبه.
بول اینقدرا هم بد نیست!من باهاش شکار هم میزدم و فیت لوله بود،ولی به پای جت نخجیر نمیرسه.Khansariha (8)
سلام دوستان
تقریبآ تمام ساچمه های ایرانی رو امتحان کردم و متاسفانه نا امید شدم....
برای منم پیمان از همه بهتر بود
ضمنآ نخجیر که دوستان اینهمه ازش تعریف میکنن از نظر من زیاد جالب نبود و در عمل دقت خوبی نداشت چه نوک تیز و چه سرتخت(البته سرتخت کمی بهتر بود)Khansariha (226)
سلام دوستان من مدتیه که از ساچمه های ایرانی نخجیر استفاده میکنم بسیار بسیار راضیم . . واقعا دقت خوبی میده . پیشنهاد میکنم اگه خواستید ساچمه ایرانی بگیرید . نخجیرو فراموش نکنید . قیمتشم من دو روز پیش رفتم خریدم نوک تیز ۳۰۰۰ تومان . مخلص همه .Khansariha (48)Khansariha (48)
من رفتم بول و نخجیر خریدم.بول درسته فیت میشه ولی خیلی سبکه.ولی نخجیر نوک تیز واقعا خوبه
سلام دوستان گلKhansariha (8)
دوستانی که زحمت میکشند و در مورد ساچمه های ایرانی مطلب ارسال میکنند ، خواهشا نوع سلاح و کالیبر و کاربرد شکار یا هدف زنی و فاصله را هم توضیح مختصری بدهند ممنون از لطفتون
برای من ساچمه نخجیر سر تخت که برای شادو 1000 کالیبر 4.5 استفاده میکردم برای پرنده زنی خوب بود و تا فاصله حدود 30 -40 متر جوابگو بود و در مقایسه با گامو مچ با توجه به اختلاف قیمت زیادی که با گامو مچ داشت و خیلی هم تفاوتی حس نمیکردم نخجیر سر تخت را ترجیح میدادم ، البته منظورم گامو مچ های کیفیت پایین موجود در بازار است نه گامو مچ اصلی!
من رو کرال مگنوم امتحان کردم.یه هدف 5-6 سانتی رو تو 20 متری با بول نتونستم بزنم.ولی تو اولین شلیک با نخجیر زدمش.
البته وقتی بول رو دوتا بزور توی لوله کردم دقتش بهتر شد
لینک مرجع