انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: ساچمه های ایرانی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70
گروپی که گرفتم مربوط میشه به ساچمه 5/5آذرخش2 که با350ازفاصله 40متری هم با ساپورت به صورت نشسته که تیرانداز دوستم بودهم بدون ساپورت توسط خودم
وزن ساچمه ها هم16گرین بود
با ساپورت 6شلیک که یکی ازتیرها خیلی پایینترخورد
[تصویر: azarakhsh2_2.jpg]
بدون ساپورت
[تصویر: azarakhsh2.jpg]
تعدادسا چمه داخل قوطی 200 عددولی آنالیز رو100 تااعلام کردید.بنظربنده اگه رنگ قوطی پلاستیکی آبی سیرباشه بهتره.مزیتی که این نوع بسته داره میشه مانندکیف موبایل اونوبه کمربست وراحت قابل حمل واستفاده است .من خودم ساچمه فانتوم ترکیه خریدم باهمین بسته بندی وآرم بصورت لیبل کاغذی عرضه شده وقوطی راحت قابل بازیافت است .درموردکیفیت هم عرض کنم حتماجناب حمیدآقای ساچمه که دستشون توی آتیشو وسربه باپشتوانه تجربه نسل اندرنسل ونیم قرن عمرویک صده تجربه درموردساچمه وساچمه ریزی که ازپدروپدربزرگ محترمشون به ارث برده اندانشااله روزبه روزکارشون روبه پیشرفت وترقی وتعالیست. وظیفه مااین است که درکنارانتقادازمحصولات آذرخش استفاده بکنیم وبه نوعی به برگشت سرمایه به تولیدکننده کمک کنیم وگرنه بااین همه تنوع ساچمه های ارزون وبی کیفیت که ارزونیشون مصرف کننده رو وسوسه میکنه خودحدیث مفصل بخوان ا زاین مجمل.یاحق
(2014-05-16 06:25 AM)gafor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تعدادسا چمه داخل قوطی 200 عددولی آنالیز رو100 تااعلام کردید.

سلام دوست عزیز
به این علت من فقط صد تا رو وزن کردم که جناب حجتی فقط یه بسته آورده بودند که من تعدادی رو جهت گروپ گیری به خودشون دادم

در مورد انتقاد و استفاده از ساچمه ی ایرانی حرف شما رو کاملا قبول دارم
انشالله اگر این ساچمه بتونه حد اقل نیازمونو برآورده کنه همگی باید دست به دست هم بدیم تا اولا به لحاظ مالی به دست اندر کاران ساچمه ی آذرخش کمک شه و هم با مصرف این ساچمه به این عزیزان در تولید ساچمه های مرغوب تر و متنوع تر امید داد

شما گر دقت کرده باشید کاری که من دیشب انجام دادن و و نتایجی که به دست اومد ساچمه ی وطنی دو تا مزیت مهم نسبت به ساچمه ی گامو داشت
یکی نداشتن خط و دیگری تعداد زیادتری ساچمه در یک وزن قرار گرفتن که این خودش چیز کمی نیست و نمیشه راحت ازش گذشت
البته این موضوع رو هم اشاره کنم تا از ساچمه گروپ گرفته نشه نمیشه در موردش قضاوت کرد
بعد از شستشوی ساچمه هاِی آذرخش 2 و اصلاح آنها توسط یک یک ست کوچک و ساده (جهت اصلاح دامنه و گردی) گروپ این ساچمه به صورت زیر شد اسلحه
at44-10 bulpap , کالیبر 5.5 فاصله 30 متر -ساچمه آذرخش 2 تعداد 8 ساچمه
[تصویر: 14002377033.jpg]
البته 2 عدد ساچمه پرت خورد که کمی هم به نا آماده بودن و موقعیت نامناسب من بر میگردد ولی باید روی ساچمه هم کار کنم - کلا نتیجه راضی کننده بود
گروپ با 5 عدد ساچمه فاصله 30 متر
[تصویر: 14002377034.jpg]
یک عکس از محیط
[تصویر: 14002377031.jpg]

در کل این محصول ایرانی ساچمه ای است که استعداد بهتر شدن را دارد و لازم است مرحله شستشو داشته باشد و اشکالاتی که باعث دفرمگی دامنه میشوند برطرف شود تا جای خیلی از ساچمه های بی کیفیت خارجی را بگیرد-
البته دوستان تولید کننده باید تصمیم گیری کنند افزایش کیفیت با اضافه کردن پروسه های تولید و در نتیجه افزایش قیمت که در صورت تبلیغ مناسب امکان فروش بالاتر را خواهند داشت و توان رقابت با محصولات خارجی را خواهند داشت یا حفظ روند موجود
سلام
تک تیرانداز عزیز میشه چند تا عکس از نحوه اصلاح دامنه و گردی و اون ست قرار بدی؟
آقای ساچمه ای عزیز شما در مورد تفکیک بر اساس وزن و کالیبر چکار کردید بزرگوار؟
یا حقKhansariha (8)
به نام الله

با سلام

من مدتیه که این تاپیک میخونم . باید بگم که آقای ساچمه ای گرامی خیلی زحمت میکشند . نتایج هم خوبه . البته کاش سرعت بهبودی ساچمه ها بیشتر هم بشه .

پیشنهادم این بود که امیدوارم دوستان هم موافق باشند که ایشان در همین سایت یه تاپیک فروش ساچمه قرار بدن .
خود ایشان هم برمبنای اسلحه هر شخص , میتونن ساچمه مناسب را براشون ارسال کنن .

در مورد قیمت باید عرض کنم که بنظرم آذرخش 2 میتونه اندکی قیمتش بالاتر بره . لااقل به این صورت میتونیم از یه تولید داخلی حمایت کنیم .

ضمنا ایشون میتونن مشکلات روند تولید و رفع عیوب ساچمه رو اینجا مطرح کنن و شاید دوستانی باشند که بتونن کمک فنی کنن.

ضمنا ایشان میتونن نمایندگیهای رسمی خودشون رو در هر استان اعلام کنن .Khansariha (8)

خلاصه دستشون درد نکنه .
با سلام خدمت همه دوستان
اگر مطلبي را كه بيان ميكنم قبلا اشاره شده بهش ، ببخشيد بنده را.
از آقا حميد تقاضا دارم در صورتي كه امكانش باشه به جدول از محصولاتشون تهيه كنن به عنوان مثال مدلهاي مختلف ، گرينن هاي متفاوت براي كاليبر هاي ٤/٥ و ٥/٥ ، و همچنين شكل هاي مختلفي كه توليداتشون داره را داخل جدولي چيزي قرار بدن كه دوستان اشنايي بيشتري داشته باشن با محصولتشون و بتونن با توجه به نوع نيازشون انتخاب كنن. واقعا من ميبينم بچه ها و دوستان اين همه زحمت ميكشن با جون و دل براي بهبود محصول ، واقعا بتونيم با هم نظراتمون را با هم به اشتراك بگذاريم و از بين اين نظرات و تست هايي كه بچه ها انجام ميدن ، آقا حميد بهترين هاشونو گلچين كنن و پياده سازي كنن ، ميتونيم به كيفيت خوبي برسيم در حد jsb يا باراكودا
بخدا دور از انتظار نيست. آرزو موفقيت دارم برا همه دوستان
دوست عزیز جناب sox
ساچمه ی آذرخش دو چند ماهی هست که داره تولید میشه و فعلا به لحاظ نوع ساچمه فعلا همینی که تو بازار وجود داره هست
با سلام خدمت همه دوستان عزیز و اساتید بزرگوارKhansariha (8)
واقعا ساچمه های آذرخش روز به روز داره بهتر و بهتر میشه انشالله که با تلاش های هرچه بیشتر داش حمید و همکارانشون این ساچمه جای بعضی از ساچمه های خارجی رو برامون پر میکنه.انشالله با تلاش هایی که داش حمید و همکارانشون دارن در آینده ای نه چندان دور با برندهایی مثل جی اس بی و بارکودا و... غیره رقابت کنهKhansariha (256)
سلام: از اظهار لطف همه دوستان و راهنمایی ها و مهمتر از همه حمایتشان از بنده و دوستانم صمیمانه سپاسگزارم . و همین حمایتها ما را مصممتر میکند. ما فکر نمیکردیم که برای آذرخش 4/5 اینهمه وقت صرف کنیم و اینهمه تلاش ما خیلی به نتیجه مطلوب نرسد چه انکه دهها کارتن ساچمه را دوباره ذوب کردیم و دوباره ساختیم که اولین بسته به ظاهر خوب را خدمت فلاور عزیز که نامشان را نمیدانم ارسال کردیم.البته یک نمونه قوطی فلزی هم برایشان ارسال کردم که نمیدانم به دستشان رسید یا خیر. به هر صورت تلاش بسیار زیادی میکنیم تا هر چه سریعتر ساچمه 4/5 دوباره به شهرهای مختلف ارسال گردد.الآن که این متن را مینویسم ساعتی است که به منزل رسیدم و البته بسیار خسته اما به لطف خدا و دعای دوستان تولید آذرخش4/5 با سرعت شروع شده اما خستگی کار امروز از تنمان بیرون رفته. فقط باید کاستی ها را ببخشید و با راهنمایی های خود ما را یاری کنید البته با توجه به گرانی های اخیر خصوصا سرب که ماده اصلی کار ماست احتمال افزایش قیمت وجود دارد. اما سعی ما این است که فقط قیمت سرب را به کل مبلغ اضافه کنیم . البته هنوز خرید های قبلی داریم و خرید جدید هم هست اما هنوز افزایش قیمت ندادیم و امیدواریم که با پایین آمدن قیمت سرب ما هم مجبور به افزایش قیمت نباشیم.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70
لینک مرجع