انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: ساچمه های ایرانی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
یادمه اون قدیما ساچمه های جعبه سبز بود با آرم خرگوش بهشون میگفتیم خرگوش نشان. با دیانا 25 خودم چه شلیکهایی باهاش میکردم . ( منظورم حول و حوش دهه شصته ) اما الان کیفیت ساچمه های ایرانی واقعا افتضاح شده . یه بسته شهاب گرفتم ته همشون کج و کوله بود
اونا اگه درست یادم باشه ساچمه جت بود.در سبزا سر تخت بود و در قرمزا نوک تیز.Khansariha (8)
ساچمه های جت نسبت به قیمت و قیافشون واقعا عالی هستند!
یک ویژگی که باعث دقت این ساچمه ها(نوک تیز ها) شده کالیبر بزرگترشونه،اگه دوستان دقت بفرمایند به سختی وارد لوله میشه!واگر هنگام ساچمه گذاری دقت نکنید انتهای ساچمه دفرمه میشود و دقت فاتحه!Khansariha (214)
من مدل نوک تیزشو گرفتم که تو دقت بهتر از پرومگنوم عمل کرد اما نفوذ و تخریبش به پای پرومگنوم نمیرسد!
[تصویر: DSC00063.jpg]
قیمت ها بین 16000 تا 17000 تومان
سربشون برق خاصی می زنند و سفت هستند. نوسان وزنی شون خوبه (عالی نه) ولی بعضی از ساچمه ها ( در همه بسته ها) دمشون جمع شده که جالب نیست.
روش نوشته ساخت اروپا! بشنو ولی باور نکن!

[تصویر: 13754139701.jpg]

[تصویر: 13754142221.jpg]
من الماس استاندارد کالیبر 4.5 گرفتم
به نظرم برا کسی مثل من که فقط قوطی تا فاصله 30-40 میزنه عالیه
در ضمن وقتی به هدف میخوره ته ساچمه جمع میشه ولی نوک ساچمه آخ هم نمیگه
فکر کنم برا شکار هم خوب باشه چون یکم ساچمه درشت هیکله
من ساچمه های اکسترم.ایگل.بوفالو الماس رو استفاده کردم.اصلا دقت نداشتن.کالیبر 5.5 با کرال مگنوم
(2013-08-02 02:05 PM)jabili نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من ساچمه های اکسترم.ایگل.بوفالو الماس رو استفاده کردم.اصلا دقت نداشتن.کالیبر 5.5 با کرال مگنوم

همین استاندارد ولی کالیبر 5.5 شنیدم اصلا به درد بخور نیست ولی 4.5 بد نیست
چند روز پیش یه واشر دیانا 25 گرفتم با یه بسته نخجیر.امروز بعد تعویض واشر تست کردم هم قدرت تفنگم واقعا زیاد شده.هم ساچمه ها واقعا خوب بودن.هم دقت هم قدرت
تفنگم کرال 5.5 هست
با سلام خدمت دوستان به نظر من هم ساچمه ی نخجیر نوک پهن برای فواصل کم بسیار خوب جواب میده البته با دیانا68 و نسبت به قیمت2500تومنیش کیفیت خوبی داره اما یکم وزنشون کمه.
کسی از این ساچمه های الماس رو ۳۵۰ امتحان کرده؟
لینک مرجع