انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: ساچمه های ایرانی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70
سلام دوستان.

متاسفانه کیفیت ساچمه های ( نخجیر امل ) جت سر تخت به شدت افت داشته.

این ساچمه به جایی که بهتر بشن بدتر شدن.
من چند روز پیش ۴ تا قوطی از این ساچمه ها خریدم که بزارم کنار بقیه جهت یادگاری.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به فکرم افتاد یه نگاهی بندازم ببینم اینا در چه وضعیتی هستن.
قوطی ها رو باز کردم و همه رو نکاه کردم ؛ توی هر کدومش حدودا ۴-۵ تا کاملا خراب و غیر قابل استفاده بود که ریختمشون بیرون.
و به شدت کثیف هم شدن جدیدا.
و کلی براده سرب توی قوطی ها بود :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تمام قوطی ها رو با ماسک تمیز کردم و براده ها رو جمع کردم.
کلی هم پلیسه توی دامنه ساچمه ها بود.
که با استفاده از یه خلال دندان درشون اوردم.
یه دور هم ساچمه ها رو با اب شستم.
نتیجه ش شد این :

خب ؛ موفق باشید فعلا خداحافظ.
سلام دوستان.Khansariha (8)
چند روز پیش یه بسته ساچمه بیژن خریدم که باز شکل ساچمه ها تغییر کرده بود.
حتی رنگ قوطی هم تغییر کرده بود و به طلایی میزد.
ساچمه ها قبلی خیلی با تفنگم سازگار بودن ایندفه هم رفتم همون مغازه که از همون قبلی ها بخرم اما مثل اینکه اونارو تمام کرده بود و اینا یه کارتن دیگه بوده.بعید میدونم اینا با تفنگم سازگار باشه.
ساچمه سمت چپ جدید و سمت راست مال قبل هست

قوطی سمت راست جدید و سمت چپ مال قبل هست.
من یه دوست دارم که کارش لوازم ش.کار هست.
یه روز عکس های قبلی شما رو بهش نشون دادم اونم گفت ؛ بیژن هم چند وقتی یک باز ساچمه هاش رو عوض میکنه و اینا هم به همین علت اینجور شده.
اگه تونستید یه عکس از دامنه ساچمه بفرستید یه جورایی به نظرم زیاد تمیز درش نیاوردن. حالا به چه قیمتی اینا رو خریدید ؟
فکر کنم اینارو 80 تومن خریدم.هر دفعه رفتم ساچمه بیژن بخرم گرونتر از سری قبل خریدم.الان اگه بخوام بخرم فکر کنم حداقل باید 85 یا 90 تومن شده باشه.
فعلا که سه تا قوطی کامل دارم.ولی بازم برم بازار میخرم.
اینم عکس صالح جان.
سلام فریبرز جانKhansariha (8)
حالا منم توی همین روزا باید برم ساچمه بخرم یه چند تا قوطی.
ساچمه هرچی هم داشته باشی بازم کمهKhansariha (290) شما رو نمیدونم اما حس من اینه خخخخ.
ممنونم بابت عکس.
اینا تقریبا برگشتن به شکل اولیه خودشون دوباره.
لطفاً بعد از استفاده یه گذارشی از عملکردشون توی سایت بزارید. خیلی ممنون.
صالح جان این ساچمه ها بیژن که عکسشون رو گذاشته بودم هم براده دارن و هم خیلی دست رو سیاه میکنن.
نظرت چیه با اب و مایع ظرفشویی بشورمشون؟
سلام فریبرز جان.
انگار همه ساچمه های ایرانی دارن درجا میزنن.
برای تمیز کردن شون اول یه دور اونا رو با اب و مایع ظرفشویی بشورید.
از یه همچین سافی استفاده کنید ؛ اینو من از پلاستیک فروشی ۵ تومن مخصوص همین کار خریدم.

بعد از شستن شون با همون ظرف ؛ بزارید توی افتاب تا خشک بشن ؛ خیس استفاده نکنید که به لول اسیب میزنه.

و قوطی رو هم اول تکون بدید که کامل تمام براده هاش بیاد بیرون بعد با یه ماسک ( خوب تمیز میشه ) قوطی رو تمیز کنید جوری که نه سیاهی داشته باشه و نه براده.

بعد انتهای دامنه ساچمه ها رو نگاه کنید تو شون پلیسه داره ؛ این پلیسه میتونه بره توی تفنگ و مشکل ایجاد کنه ؛ اونا رو با یه خلال دندان یا سیخ چوبی یکی یکی در بیارید ؛

بعد از انجام این کار ها ساچمه ها به اون حالت ایده‌آل برای استفاده میرسن.

راستی اینا از نظر جا رفتن توی لوله تفنگ چجوری هستن ؟ از اون سری اولی ها راحت تر جا میرن یا سخت تر ؟
صالح جان یعد این کارها ساچمه ها نیاز به کار دیگه ای ندارن؟مثلا روغن زدن یا یه همچین چیزی.
بیرون بشم مگه منم یه همچین ظرفی بگیرم.
هنوز استفاده نکردم اقا صالح.استفاده کنم حتما نتیجشو اعلام میکنم.Khansariha (8)
سلام اقا فریبرزKhansariha (8)
نه دیگه ؛ نیاز به کاری نداره ؛ تازه بعد از گرفتن روغن از روی ساچمه ها لول رو هم کمتر کثیف میکنه ؛ مثلا ساچمه های گامو یا اون نوریکایی که دارم اصلا نه روغن دارن و نه دست رو کثیف میکنن.
دوستان جهت اطلاع عرض کنم که دچار ضرر و زیان نشید فعلا ساچمه ad خریداری نکنید یک بسته خریدیم و متاسفانه دفرمه زیاد داره داخل قوطی لبه های دامنه هم یکنواخت نیست از همه جالبتر قطر کم دامنه اس که 5.48 داره تا 5.54 که در بیشترین حالت هم تقریبا یک دهم از ساچمه جی اس بی کمتر هست تا چند روز اینده گروپ بگیریم و نتیجه دقت رو اعلام میکنم البته حتی اگه دقت هم خوب باشه انقدر دفرمه داخل قوطی داره که باز هم به نظرم ارزش خرید نداره
این تعداد تو یک قوطی بوده البته با کلی مماشات اگه قرار به سختگیری بود تعداد خیلی بیشتری باید دور ریخته میشد
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70
لینک مرجع