انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: ساچمه های ایرانی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70
ما همچنان منتظر 4.5 آذرخش هستیم........Khansariha (226)
من وقتی ساچمه ایرانی میگیرم معمولا مارک های پژمان و ... رو میگیرم زمانی که نیاز داشته باشم. هر یه تیر که میزنم ده تا فحش میدم به کارخونشون. یه بسته میبینی 70 تا 80 تا یه بسته 100 تا. تیر میذاری میره وسط لوله تفنگ همه کج و لوچ
چند وقت پیش ساچمه مهرداد جار و نیم خریده بودم حتی توی لوله 52 نمی رفت! خخخخخ!
سلام اقای اذرخش عزیزKhansariha (8).از این ساچمه ها به دهلران نفرستادید؟
اقای مطلبی اسلحه فروش شهرمون اومده تهران. اگر شمارش میخواید تا تویه پیام خصوصی بفرستمKhansariha (8)
(2013-12-04 02:09 PM)mik نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
ببخشید برای کرمان هم ارسال کردید چون دو جا پرسیدم نداشتن؟Khansariha (8)

سلام : نه متاسفانه تا کنون درخواستی از کرمان نداشتیم.
(2013-12-04 06:59 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اقای اذرخش عزیزKhansariha (8).از این ساچمه ها به دهلران نفرستادید؟
اقای مطلبی اسلحه فروش شهرمون اومده تهران. اگر شمارش میخواید تا تویه پیام خصوصی بفرستمKhansariha (8)

سلام : ممنون میشوم اگر محبت کنید .
(2013-12-04 03:13 PM)tiktaks نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من وقتی ساچمه ایرانی میگیرم معمولا مارک های پژمان و ... رو میگیرم زمانی که نیاز داشته باشم. هر یه تیر که میزنم ده تا فحش میدم به کارخونشون. یه بسته میبینی 70 تا 80 تا یه بسته 100 تا. تیر میذاری میره وسط لوله تفنگ همه کج و لوچ

سلام : دوست عزیز البته حق دارید که ناراحت بشوید اما فحش و ناسزا هم پسندیده نیست تولید کننده گان ساچمه پژمان از دوستان و همکاران ما هستند و بسیار هم در مورد تولیدات خود مدعی هستند اما بهتر است نقایص ساچمه هایشان را برایشان از طریق فروشندگان منتقل کنید تا همه تولید کنندگان ساچمه در رقابتی فشرده مجبور باشند کیفیت خود را بالا ببرند و این به نفع همه است چه تولید کننده و چه مصرف کننده. مثلا ما همین ساچمه آذرخش 2 را که نقایصی را هم دارد که دوستان متخصص به آن اشاره کردند به عنوان نمونه به عراق و افغانستان فرستادیم و الآن درخواست خریدتعداد زیادی از این ساچمه را دارند . این شروع میتواند به کشورهای دیگر هم برسد و ضمن اینکه اشتغالزایی میکند از طرفی باعث ارز آوری ولو به مقدار کم نیز میشود. از طرف دیگر برای مصرف کننده داخلی هم به لحاظ قیمت کمتر مقرون به صرفه تر خواهد بود.
(2013-12-04 03:38 PM)foolad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چند وقت پیش ساچمه مهرداد جار و نیم خریده بودم حتی توی لوله 52 نمی رفت! خخخخخ!

سلام: سالهای اولی که ساچمه مهرداد تولید خود را شروع کرد کیفیت آن بینظیر بود بنده کادر فنی کارخانه را کاملا میشناختم و بسیار توانمند بودند بسیار خلاق و ماهر ما در آن سالها نمونه ساچمه مهرداد را برای کارخانه گامو که آن زمان به نام الگامو بود فرستادیم.آنها نمونه ها را تایید کردند و درخواست خرید داشتند اما با اختلافاتی که در بین مدیران پیش آمد پرسنل ماهر اخراج شدند و سیر نزولی ساچمه مهرداد آغاز شد و اکنون هم ادامه دارد که البته باید تاسف خورد.
(2013-12-04 02:54 PM)sari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ما همچنان منتظر 4.5 آذرخش هستیم........Khansariha (226)

سلام: چشم
خب خیلی باعث خوشحالیه که دست اندرکاران تولید ساچمه میان اینجا و تبادل نظرات انجام میشه
یک پیشنهاد خدمتتون داشتم فکر کنم نظر همه دوستان باشه :
ساچمه های سرگنبدی با گرین 16 برای 5.5 و 9 گرین برای کالیبر چار و نیم به صورت ویژه تولید کنید. واقعا هم ویژه باشه به این صورت که با ابزار دقیق و توسط فرد چک و دستچین بشوند تا به یک یکنواختی عالی برسند.ساچمه ها کاملا شسته شده تا کمترین پلیسه داشته باشند و مقدار بسیار کمی چرب شوند. از بسته بندی مناسب استفاده کنید. بسته بندی معرف محتواست. مطمئنا مشتری وقتی یک قوطی پلاستیک درجه دو می بینه انتظار جنس عالی نداره . ضمن اینکه قوطی فلزی مانع ضربه خوردن ساچمه میشه. تعداد موجود در هر بسته رو بیشتر کنید.اینطوری از لحاظ اقتصادی برای تولید کننده به صرفه تر میشه .
ممکنه تیراژش کم باشه ولی قیمتش رو تا 5 یا 6 برابر قیمت فعلی میشه بالا برد.
سلام
همونطور که دوستان فرمودند اگر کیفیت ساچمه ها بهتر بشه و سعی کنید که ساچمه ها از لحاظ شکلی نیز زیبا بشن و دامنه اونها زیاد نرم نباشه که سریع له بشن....
در این صورت اگر قیمت هم مقداری زیادتر باشه خریدار و استفاده کننده راضی خواهند بود....
بسته ها هم سعی کنید که تعداد بیشتری داخلش باشه مثلا 250 کمتر نباشه....
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

یادم رفت
این ساچمه بوشهر هم احیانا گیر میاد؟؟؟؟؟؟
دوستان شیرازی یا شهر های اطراف کسی هست که یه چند بسته برا ما بفرسته ببینیم چند مرده حلاجه؟؟؟؟؟؟
جناب آذرخش 2 با سلا م وخسته نباشيد
مطالب تاپيك رو خوندم.خوشحال شدم كه توليد كننده اي پيدا شده و بجز سود خودش به نظر مصرف كننده هم توجه ميكنه.انشا... كه مشكل ساچمه مهرداد براي شما پيش نياد.
آيا از اين ساچمه ها به فروشندگان خرم‌آبادي هم داديد؟
اگه نداديد،آيا شخصي مثلا ده بسته براي خرم‌آباد ارسال داريد؟
من ميتونم شماره هاي فروشنده هاي اينجا رو براتون گير بيارم ولي ديگه فروشتون رو بايد خودتون انجام بديد.
با تشكر
(2013-12-05 04:49 PM)javadjk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
همونطور که دوستان فرمودند اگر کیفیت ساچمه ها بهتر بشه و سعی کنید که ساچمه ها از لحاظ شکلی نیز زیبا بشن و دامنه اونها زیاد نرم نباشه که سریع له بشن....
در این صورت اگر قیمت هم مقداری زیادتر باشه خریدار و استفاده کننده راضی خواهند بود....
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

یادم رفت
دوستان شیرازی یا شهر های اطراف کسی هست که یه چند بسته برا ما بفرسته ببینیم چند مرده حلاجه؟؟؟؟؟؟

سلام: با تشکر از تذکر شما. حتما تذکرات جنابعالی مورد استفاده قرار خواهد گرفت ضمنا قوطی های فلزی ما که 250 عددی خواهد بود به بازار عرضه خواهد شد انشاءالله. البته مشکل ما بد قولی سازنده قالب بود که هشت ماهه از تاریخ تعهدش برای تحویل قالب گذشته اما هنوز امروز و فردا میکند.
(2013-12-05 06:25 PM)unique نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب آذرخش 2 با سلا م وخسته نباشيد
مطالب تاپيك رو خوندم.خوشحال شدم كه توليد كننده اي پيدا شده و بجز سود خودش به نظر مصرف كننده هم توجه ميكنه.انشا... كه مشكل ساچمه مهرداد براي شما پيش نياد.
آيا از اين ساچمه ها به فروشندگان خرم‌آبادي هم داديد؟
اگه نداديد،آيا شخصي مثلا ده بسته براي خرم‌آباد ارسال داريد؟
من ميتونم شماره هاي فروشنده هاي اينجا رو براتون گير بيارم ولي ديگه فروشتون رو بايد خودتون انجام بديد.
با تشكر

دوست عزیز ممنونم از محبتتون. در خرم آباد و در فلک الفلاک تاریخی به فروشگاههای ورزشی آقای خدادادی و نصیری ارسال شده .البته همکاران دیگری هم هستند که به مرور برایشان ارسال خواهد شد مانند آقای کیوان.
(2013-12-05 04:49 PM)javadjk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

یادم رفت

سلام مجدد: بنده هم فراموش کردم که عرض کنم متاسفانه از بوشهر مهد دلیران تنگستان هنوز درخواستی نشده.
(2013-12-05 02:42 PM)foolad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب خیلی باعث خوشحالیه که دست اندرکاران تولید ساچمه میان اینجا و تبادل نظرات انجام میشه
یک پیشنهاد خدمتتون داشتم فکر کنم نظر همه دوستان باشه :
ساچمه های سرگنبدی با گرین 16 برای 5.5 و 9 گرین برای کالیبر چار و نیم به صورت ویژه تولید کنید. واقعا هم ویژه باشه به این صورت که با ابزار دقیق و توسط فرد چک و دستچین بشوند تا به یک یکنواختی عالی برسند.ساچمه ها کاملا شسته شده تا کمترین پلیسه داشته باشند و مقدار بسیار کمی چرب شوند. از بسته بندی مناسب استفاده کنید. بسته بندی معرف محتواست. مطمئنا مشتری وقتی یک قوطی پلاستیک درجه دو می بینه انتظار جنس عالی نداره . ضمن اینکه قوطی فلزی مانع ضربه خوردن ساچمه میشه. تعداد موجود در هر بسته رو بیشتر کنید.اینطوری از لحاظ اقتصادی برای تولید کننده به صرفه تر میشه .
ممکنه تیراژش کم باشه ولی قیمتش رو تا 5 یا 6 برابر قیمت فعلی میشه بالا برد.

سلام:بسیار سپاسگزارم از راهنمایی شما البته به امید خدا سرگنبدی که مطابق پروهانتر میشود را در دستور کار داریم اما به نظر نمیآید که بزودی انجام شود . با توجه به درگیر بودن در ساخت دستگاه جدید و مدرن باید تا آن موقع صبر کرد البته در مورد قوطی فلزی هم ماههاست که اقدام شده اما خلف وعده قالب ساز باعث شده که فعلا نتوانیم قوطی فلزی روانه بازار کنیم ضمناا درسته که ما به دنبال سود هستیم اما رضایت و توان مشتری هم برای ما شرطه ما میخواهیم به یاری خدا کاری بلند مدت برای سالهای سال انجام دهیم . کار ما با همه مشتریان برای یک بار نیست پس زمانی که مشتری از ما راضی باشد دوباره به ما مراجعه میکند
پس در هر صورت تعامل بین تولید کننده و فروشنده و خریدار امری لازم و حتمی است و بالاتر اینکه بیشترین سعی ما تولید با کیفیت و در رقابت با محصولات خارجی است تا نه تنها در ایران عزیز بلکه در کشورهای دیگر هم نام کشور عزیزمان به عنوان تولید کننده برتر مطرح باشد.
سلام خدمت همه دوستان : با توجه به موضوع خاصی که پیش آمده از حضور همه دوستان خداحافظی میکنم و از راهنمایی ها تشویقها وانتقادات دوستان که ما را در پیشبرد اهدافمان کمک میکند صمیمانه سپاسگزارم . و از مدیران خوب و عزیز این مجموعه تشکر ویژه میکنم و از خداوند متعال توفیقات روز افزون را برایشان آرزومندم. یا علی
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70
لینک مرجع