انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: ساچمه های ایرانی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70
سلام دوستم.Khansariha (8)
رنجر 125 اسلحه خوبیه.قیافش خوبه.قدرتش هم خوبه.کیفیتش هم به نصبت هاتسان بودنش خوبه.من همون اول که گرفتمش واشر پیستونش رو با واشر هایی که اقا میثم میتراشه عوض کردم.منتهی دقت تفنگ لازم رو نداره.مگسک نافرمش هم به بی دقتیش کمک کرده.بنظرم اگه مگسکش نازک و مثل مگسک های دیانا میبود خیلی از بی دقتیش کم میشد.ولی این مگسک انقدر نافرم و کلفت هست که هدف پشتش گم میشه.لگد زیادش هم اجازه نصب دوربین ارزون قیمت رو نمیده.اگه دوربین قیمت مناسب روش سوار میشد حتی شاید پی سی پی هم نمیخریدم.
این رنجر رو سال 95 خریدم و اونموقع نه فنر و واشر اضافه و نه بند همراه محصولات هاتسان بود.بند و فنر و واشر رو هاتسان با محصولات اپاچی ارایه میکرد.
سلام خدمت همه دوستان.Khansariha (8)
عصری رفته بودم پیش این دوستم برای خرید ساچمه.
یه خورده هم خریدم.
ساچمه گامو مچ خریدم به قیمت ۱۱۵ تومن. مغازه بغلش میداد ۱۴۰ تومن.
۲ تا هم ار تی اس خریدم دونه ای ۲۰ تومن در حالی که دفعه قبل از مغازه بغلش خریده بودم ۲۵ تومن.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ساچمه های گامو ای که خریدم خیلی خوب بودن. همه یک دست و بدون خرابی ؛ بدون پلیسه و بدون کثیفی.
قوطی ش رو خالی کردم اصلا کثیف نبود.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ساچمه های ار تی اس هم به این شکل زیر هستن.

این ار تی اس به نسبت جت و بیژن سر تیز خیلی با کیفیت تر و تمیز تر و براق تره.
و شکل ظاهری خیلی خوبی هم داره.

فقط یه سوال دوستان شما قبلا با گامو مچ کار کردید ؟ دقتش چطوره ؟ شنیدم دقت بالایی داره.
اول میخواستم رنجر بخرم اما خودش گفت مچ بهتره منم مچ خریدم.
رنجر بود ۱۰۰ تومن.
موفق باشید در پناه حق.
سلام آقا صالح گل والا در مورد آر تی اس از براق بودنش خیلی خوشم اومد از لحاظ کیفیت آلیاژ باید از بیژن بهتر باشه فقط سر تیزه واس ش... عالیه برادر زیر ۴۰ متر چون کلا سر تیز از لحاظ دقت پایینتر از سر گنبدیه ولی زیر ۴۰ متر با سر تیز ش... عالی میشه زد فقط آقا صالح شما هانتر دوربیندار رو با چه ساچمه ای تنظیم کردین ؟؟ ممنون میشم جواب بدین Khansariha (8)
سلام محمد جان.
بله ساچمه براق و خوبیه. و همچنین بوی سرب هم زیاد نمیده و باز دست رو هم کثیف نمیکنه.
من هانتر رو توی ۲۵ متری با ساچمه بیژن مچ صفر کردم.
اما زیاد تفاوتی نمیکنه.
وقت هم نکردم این ساچمه گامو رو تست کنم. انشاالله تا جمعه یه چند تا گروپ خوب قرار میدم.
موفق باشید فعلا خداحافظ.
منم از این ساچمه RTS خیلی خوشم امد.
مشخص نیست چند گرین هست؟شل داخل لوله میره یا سفت؟بنظرتون برای مگا بخرم؟
در مورد گامو مچ بنظر من از همه ساچمه های گامو دقت بالاتری داره.
سلام به عزیزان و بزرگواران آقا صالح از شما تشکر میکنم بخاطر زحمتی که میخواهین بکشین آقای fkh نظر شخصیمو عرض میکنم قربان اول یه تست بکنید این ساچمه رو اگه خوب بود بکار ببریدش ولی من اگه باشم واسه پیسیپی از سر گنبدی استفاده میکنم آخه پیسیپی از ۶۰ متر به بعد تازه کارش شروع میشه و توی اون فاصله بهترین ساچمه سر تیز دنیا هم دقت خوبی نخواهد داشت و واسه اون فواصل سر گنبدی بهتر تعریف شده مثلا همین بیژن فک کنم خیلی خوب کار کنه تا بحال امتحان کردین ؟ توصیه میکنم حتما امتحان کنید Khansariha (8)Khansariha (8)
(2021-12-28 09:48 PM)fkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم از این ساچمه RTS خیلی خوشم امد.
مشخص نیست چند گرین هست؟شل داخل لوله میره یا سفت؟بنظرتون برای مگا بخرم؟
در مورد گامو مچ بنظر من از همه ساچمه های گامو دقت بالاتری داره.

سلام fkh و محمد جان.Khansariha (8)
این ساچمه زیاد سنگین نیست. و حدود ۱۵ گرین وزن داره.
البته توی مشخصات ش گفتن ۱۷ گرین اما به صورت عملی همون ۱۵ گرین هست.
این ساچمه توی لول کیپ میشه اما سفت جا نمیره و نرماله.
برای شادو خوبه اما برای کرال مگا نه برای کرال از ساچمه های سنگین سر گمبدی استفاده کنید. حرف اقا محمد از نظر منم درسته.
موفق باشید فعلا خداحافظ.Khansariha (8)
سلام دوستان عزیز.
این ساچمه ای را که می بینید پژمان نام داره. خخخخ

من بهش میگم عمو پژمان. خخخخ.Khansariha (48) این ساچمه یکی از منفور ترین ساچمه هایی هست که من ازش استفاده کردم.
فوق العاده بی کیفیت و کثیف هست.
یه دونه ازش رو بزارید توی دست دستتون سیاه میشه خخخخ.
یادش بخیر چه دورانی با این و چینی ۶۲ داشتیم. خخخخ.
خوش باشید فعلا خداحافظ.
سلام عزیزان
اینو تو پستو پیدا کردم.خخخخخخ

۷۵ تایی هم هست. خیلی ساچمه مسخره ایه اگه دیدید نخرید.
بدرود
سلام دوستانم.Khansariha (8)
اقا صالح یه زمانی تفنگ چینی داشتم یه ساچمه هایی استفاده میکردم حتی از این مدل که نام بردین هم بدتر.Khansariha (226)
چون سوپر مارکت سر کوچمون همین یه مدل ساچمه رو میاورد منم فکر میکردم واسه تفنگ بادی فقط همین یک مدل ساچمه وجود داره.Khansariha (172)
اون زمان به نوع ساچمه و وزن و افت تیر و قدرت و دقت توجه نمیشد.فقط کافی بود مگسک و دستگاه نشانه روی تو یه راستا قرار میگرفتن و شلیک...
متاسفانه 99 درصد مواقع هم شلیک ها ناموفق بود.
یادش بخیر.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70
لینک مرجع