انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: ساچمه های ایرانی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70
سلام آقای سامانی بنا به دلایلی اینستاگرام ندارم میشه زحمت بکشید و عکس گروپ ها رو بزاریدKhansariha (8)
(2021-12-21 02:01 PM)Mohammadsardar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام آقای سامانی بنا به دلایلی اینستاگرام ندارم میشه زحمت بکشید و عکس گروپ ها رو بزاریدKhansariha (8)

سلام جناب محمد عزیز راستش برا گذاشتن عکس از پست شخص دیگه نیاز هست اجازه طرف رو داشته باشم.من به ایشون پیام میدم و موافقت کردند به روی چشم
سلام آقای سامانی عزیز اول از همه شب یلدا رو به همه دوستان و بزرگواران و همچنین شما تبریک میگم دوم اینکه قربان اصلا راضی به زحمتتون نیستم گفتم اگه دم دسته عکس بزارید اگه نه که من راضی به زحمتتون نیستم Khansariha (8)
سلام دوستان.Khansariha (8)
امروز یه بسته ساچمه بیژن خریدم.اون مغازه ای که همیشه ازش میخرم تمام کرده بود.رفتم از مغازه ها دیگه بخرم.از مغازه کناریش پرسیدم ساچمه بیژن قوطی فلزی دارین.گفت اره پرسیدم چند گفت 100 تومن.گفتم دو هفته پیش از مغازه کناریت خریدم 70 تومن.گفت دو هفته پیش رو خدا بیامرزه.خریدم خودم 83 تومن هست.Khansariha (290)
رفتم چندتا مغازه بالاتر یکی دیگه داشت به قیمت 70 تومن ازش خریدم.
جالبه فکر کنم کلا قالب ساچمه ها عوض شده.نوک ساچمه ها تپل تر و بزرگتر شده.قسمتی که دامنه به نوک ساچمه متصل میشه نازکتر شده.انتهای دامنه هم فرق کرده و انگار پرس کرده باشن که به بیرون زده شده.رنگش براق تر شده.
حتی درب قوطی هم یه قسمتش پرس شده که راحت درش باز نشه.
تا ساچمه هارو دیدم نشناختم.فکر کردم فروشنده ساجمه هارو عوض کرده.ولی برام یه پلمپ شدش رو برام اورد که دورش با پلاستیک پلمپ شده بود.اوردم خونه دیدم اصلا شباهتی با ساچمه های قبلی نداره.بنظر منکه کیفیتش امده پایین.
الان رو رنجر 125 تست کردم از ساچمه بیژن قبلی شل تر تو لوله میره.و کیپ لوله نیست.به طوری که از سر لوله فوت میکردم ساچمه بیرون میپرید.
متاسفم ولی فکر کنم از کیفیت این محصولم زدن.باید به فکر یه ساچمه دیگه باشیم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام. Fkh جان.
ای بابا این دیگه چی بود Khansariha (290)
تازه عادت کرده بودیم به بیژن ها .
پس دیگه توفیق اجباری شد بریم سراغ این ساچمه ای که اقا میثم میگن.
موفق باشید فعلا خداحافظ.
راستی دوستان
الان با این شماره ای که اقا میثم داده بودن تماس گرفتم.
ایشون گفتن ۱۱۰ هزار تومن.
و گفتن فعلا ۱۸ گرینی تولید کردن و در تولید جدید ۲۰ گرین هم تولید میشه.
سلام fkh جان.
اکه براتون مقدور بود یک عکس از جان لوله سلاح هاتسان ۱۲۵ تون توی تاپیک مربوطه قرار بدید و یه خودکار یا هر چیزی که اندازه ش مشخص هست رو هم کنارش بزارید چون میخوام با جان لوله تفنگ خودم مقایسه کنم ببینم آیا گشاد تر هست یا نه.
چون من یه هانتر دارم که بیژن توش خیلی سفت جا میره میخوام ببینم اگه از این بیژن های جدید بخرم راحت جا میره یا نه.
ببخشید زحمت دادم.
خیلی ممنون.
فعلا خداحافظ.
سلام دوست عزیزم.Khansariha (8)
متاسفانه این روزا دسترسی به کامپیوتر و تفنگ خیلی کم دارم.تازه ازدواج کردم و کامپیوتر و تفنگ و خیلی از وسایلای مورد نیازم خونه پدرم هست.اما تا امشب حتما براتون عکس میگیرم.
سلام fkh جان.
لطف میکنید خیلی ممنون. اسباب زحمت.Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام دوستم.Khansariha (8)
اینم عکسی که خواسته بودین.

شرمنده ابزار دقیقتری برای اندازه گیری نداشتم.
اینم عکس تفنگ

دوستان این مدل ساچمه رو تاحالا استفاده کردین؟

این ساچمه هم به قیمت 70 تومن بود ولی چون تعدادش کم بود نخریدم.
یه ساچمه ترک دیگه هم داشت که به قیمت 120 تومن گفت و خیلی ازش تعریف کرد.

اینم بخاطر قیمت بالاش و تعداد کمش برنداشتم.
اگه کسی از دوستان از این ساچمه ها استفاده کرده تجربش رو بیان کنه.
سلام
Fkh جان خیلی خیلی ازتون ممنونم لطف کردیدKhansariha (8)
با این اوصاف این بیژن باید برای منم مناسب شده باشه.
انشالله توی این هفته برای خرید ساچمه میرم.
این هاتسان ۱۲۵ ها تفنگ های باحالی هستن خیلی قیافه خوش گلی دارن.
یه چیزی عجیبه چرا از شما جا بند نداره ؟
و این ساچمه هایی هم که میگید اولی رو از نزدیک دیدم کیفیتش از بیژن پایین تره و ارزش نداره.
اما این یکی رو نمی دونم چون ندیدم ؛ اما با این قیمت یه رنجر چیتا یا گامو مچ خیلی بهتره به نظرم.
موفق باشید در پناه حق.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70
لینک مرجع