انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: ساچمه های ایرانی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70
(2021-11-04 09:44 PM)samani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقل قول :سلام.
تشکر از اینکه دوباره جوابگو بودید.
حالا من نمی فهمم چرا ساچمه ها رو بزرگ تر از 5.5 می سازن.
و....
عجب اسلحه خوبی فکر کنم دیانا باشه با توجه به قفل لوله ساچمه ای.
خیلی ممنون.Khansariha (8)
فعلا خداحافظ.
خواهش میکنم.انجام وظیفه اس
به نظرم دلیل اصلی درگیری بیشتر ساچمه با خان ها هست که باعث دقت بیشتر میشه.شما هم میتونید یه تکه میلگرد ببرید تراشکاری و بگید براتون سوراخ با قطر دلخواه بزنند که مثلا ابتدای سوراخ 5.55 باشه و انتهای اون 5.50 و تمام ساچمه ها رو یبار از این استوانه رد کنید به این صورت تمام ساچمه ها به قطر دلخواه شما درمیاد.
بله تفنگ دیانا هست
موفق باشید.

سلام خیلی ممنون.
فقط برای عبور دادن به ساچمه ها صدمه نمیرسه ؟ چون باید با یه چیزی فشارشون بدم دیگه.
موفق باشید فعلا خداحافظ
(2021-11-05 02:11 AM)fkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستانم.Khansariha (8)
من از جت 4.5 چندید سال پیش واسه شادو استفاده کردم که زیاد مطلوب نبود و سایزش کوچیک بود.به شکلی که بعضی ها از سر لوله می افتادن.
ساچمه بیژن قوطی فلزی که حرفی درش نیست واقعا تو ساچمه های ایرانی و در حدود قیمت خودش خیلی خوب عمل میکنه ولی فروشندگان بی انصاف به قیمت حدود 100 تومن رسوندنش در صورتی که قیمت واقعیش 60 تومن هست.این تفاوت قیمتی و دزدی در ملاعام واقعا ازار دهنده هست.Khansariha (367)
ساچمه های گامو الان هیچکدومشون کیفیت مطلوبی ندارن و معلوم نیست ساخت کجا هست.ولی قطعا ساخت اسپانیا نیست.حتی از چاپ بی روح روی بسته هم کاهش کیفیت مشهوده.چه برسه به خود ساچمه.
حدود 12 سال پیش از گامو مچ اصلی واسه شادو استفاده میکردم که واقعا فوق العاده دقیق عمل میکردن اونموقع ساچمه های 4.5 گامو با بسته های 500 عددی هم تو بازار بود که چندین ساله اصلا پیدا نمیشه.یادمه اونموقع بسته 500 عددی قیمتش 5000 تومن بود و 250 عددی 2500 تومن.Khansariha (256)
الان یه بسته پرو مگنوم دارم که با رنجر 125 ازشون استفاده میکنم که تفاوت اندازه در بینشون هست بعضی ها کیپ جا میرن بعضی ها به سختی.واسه همین تو پی سی پی ازشون استفاده نمیکنم.

سلام.Khansariha (8)
الان که از جت ۵.۵ استفاده می کنم کمی از ۵.۵۰ بزرگ تره ولی خیلی کم تعجب کردم ۴.۵ مش کوچیکه.
موفق باشید فعلا خداحافظ.
سلام خدمت دوستان کسی جدیدا از ساچمه بیژن ۱۸ فلزی استفاده کرده کیفیت تجربه هر چی دارین بگین ما هم فیض ببریم مثلا با چه تفنگی چی زدین با این ساچمهKhansariha (8)Khansariha (8)از جمله ۳۵۰ با اون چیکار میکنه این ساچمهKhansariha (8)
(2021-11-18 02:50 PM)Mohammadsardar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان کسی جدیدا از ساچمه بیژن ۱۸ فلزی استفاده کرده کیفیت تجربه هر چی دارین بگین ما هم فیض ببریم مثلا با چه تفنگی چی زدین با این ساچمهKhansariha (8)Khansariha (8)از جمله ۳۵۰ با اون چیکار میکنه این ساچمهKhansariha (8)

سلام.
من یه چند وقت پیش حدود ۳ هفته پیش یکی خریدم.
یه تغییر تو قوتی ایجاد شده. البته از نظر ظاهری تفاوتی وجود نداره عبدا.
فقط اونی که بار اول خریدم باید ۱ دور دربش رو میپیچوندی تا باز بشه اما این یکی دربش کمی سفت تر شده و باید بکشیش به بالا تا باز بشه.
فقط همین.
ساچمه ها تغییری نکرده.
و روی هاتسان و هانتر که امتحان کردم خیلی خوب جواب میده.
یکم سفت جا میره و کیپ لول میشه برای من.
و برای مگنوم ۳۵۰ ساچمه ۲۲ گرینی بهتره.

و یه سوال دوستان اگر این ساچمه رو با چینی ۶۲ شلیک کرد مشکلی پیش نمیاد ؟ چون من میخواستم ببینم چی میشه اما ترسیدم مشکلی براش پیش بیاد.

فعلا خداحافظ موفق باشید.
سلام.
فقط اونی که بار اول خریدم باید ۱ دور دربش رو میپیچوندی تا باز بشه اما این یکی دربش کمی سفت تر شده و باید بکشیش به بالا تا باز بشه.
فقط همین.
ساچمه ها تغییری نکرده.

و یه سوال دوستان اگر این ساچمه رو با چینی ۶۲ شلیک کرد مشکلی پیش نمیاد ؟ چون من میخواستم ببینم چی میشه اما ترسیدم مشکلی براش پیش بیاد.

فعلا خداحافظ موفق باشید.
[/quote]

سلام دوستم.Khansariha (8)
منم دو ماه پیش گرفتم دربش رزوه نداشت.و با کشیدن به سمت بالا باز میشه که بنظرم زیاد جالب نیست و امکان داره در حمل و نقل یا گرفتن درب قوطی باز بشه و ساچمه ها بریزه.که یکبار قوطی از رو ارتفاع حدودا 25 سانتی افتاده بود و درب قوطی باز شده بود و ساچمه هاش بیرون ریخته بود.
ممنون میشم اگه قوطی ساچمه قبلیتون هنوز موجود هست ازش عکس بزارین.همچینین از این ساچمه جدید هم اگه عکس بزارین که چه بهتر.Khansariha (8)
در مورد چینی 62 به نظرم از ساچمه های ایرانی ارزون و کم وزن استفاده بشه نتیجه بهتری داره هم افت کمتر و هم هزینه کمتر رو در بر داره.
با سپاس
(2021-11-18 06:40 PM)fkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.
فقط همین.
ساچمه ها تغییری نکرده.

فعلا خداحافظ موفق باشید.

منم دو ماه پیش گرفتم دربش رزوه نداشت.و با کشیدن به سمت بالا باز میشه که بنظرم زیاد جالب نیست و امکان داره در حمل و نقل یا گرفتن درب قوطی باز بشه و ساچمه ها بریزه.که یکبار قوطی از رو ارتفاع حدودا 25 سانتی افتاده بود و درب قوطی باز شده بود و ساچمه هاش بیرون ریخته بود.
ممنون میشم اگه قوطی ساچمه قبلیتون هنوز موجود هست ازش عکس بزارین.همچینین از این ساچمه جدید هم اگه عکس بزارین که چه بهتر.Khansariha (8)
در مورد چینی 62 به نظرم از ساچمه های ایرانی ارزون و کم وزن استفاده بشه نتیجه بهتری داره هم افت کمتر و هم هزینه کمتر رو در بر داره.
با سپاس
[/quote]

سلام آقای fkh عزیز.
این اتفاق بیرون ریختن ساچمه ها برای منم پیش اومدهKhansariha (226)
ریخته بودمشون تو جیبم که درش باز شده بود و وسط بیابون که اومدم قوطیش رو بردارم. ریخت بیرون و لا به لای خاکا یه 20 - 30 تاییش گم شد.
الان قوطی اولم رو ندارم.
تنها عکس هایی که ازش دارم رو می زارم.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و از ساچمه های جدیدم یه تعداد کم انگشت شماری باقی مونده که به خاطر اینکه قوطیش یکم سفت باز میشد ریختمش تو یه قوطی دیگه.

اینم عکس خود ساچمه

من تفاوتی حس نکردم توی ساچمه جدید و قدیم.

موفق باشید. فعلا خداحافظ.
راستی برای تفنگ چینی هم میخواستم. یه امتحانی بکنم ببینم چی میشه اما همچنان میترسم تو لول گیر کنه خخخخخخ.
تشکر میکنم از آقا صالح و آقایfkhعزیز Khansariha (8)فقط یه سوال آقا صالح شما ۳۵۰ دارین ؟ اگه دارین پس یه پیام خصوصی مهمونتیم Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام.
خواهش میکنم Khansariha (8)
نه من ۳۵۰ ندارمKhansariha (226) اسلحه خیلی خیلی خوبیه ولی متاسفانه مشکلات اجازه نداده بریم سراغش.Khansariha (290)
حالا چی شد فکر کردید من ۳۵۰ دارم ؟
سلام. دوستان عزیز
شما تجربه استفاده از،ساچمه سر برنجی رو داشتید ؟
منظورم اینه

با توجه به سر برنجی که داره به خان لوله آسیب نمی زنه ؟
و یه بدی هم که داره اینه که 50 تاییه حتی 100 تاییش هم نکردن.Khansariha (367)
و قیمتش 35 هزار تومن میشه که به نظرم برای 50 تا ساچمه زیاده. حالا اگه 100 نایی بود یه چیزی.
با این حال میخوام بدونم اگه به خان لوله آسیب نمی زنه یکی بخرم تست کنم.
خیلی ممنون فعلا خداحافظ.
یه چیزی هم همین الان دقت کردم.
اومدن همون مدل معمولی رو یه سر برنجی فقط بهش اضافه کردن اصلا کاربرد سر برنجی چیه ؟Khansariha (172)Khansariha (214)

من از مدل معمولی این ساچمه استفاده کردم و راضی نبودم حالا این مدلش رو نمیدونم.
اگه دوستان استفاده کردم خواهشا راهنمایی کنندKhansariha (8)Khansariha (8)
فعلا خداحافظ.
طبق گفته ی دوستان تو همین انجمن این ساچمه های سر برنجی به خان اسیب میزنه.
سلام. خیلی ممنون. اقای fkhKhansariha (8)Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70
لینک مرجع