انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: ساچمه های ایرانی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70
خدارو چه دیدی دوست عزیز
هیچوقت نمیشه در مورد آینده قضاوت کرد.
پیشرفت یه خوبی داره. تا یه حدی که پیش میره یدفعه سرعتش زیاد میشه.
تنها کاری که میشه کرد صبر هست و در صورت امکان کمک.
یه چیز که باعث میشه امیدواریم بیشتر بشه اینه که میبینم تولید کننده داره مستقیم با تیراندازان خوب و با معلومات مشورت میکنه و این یه حسن بزرگ هست. چون به ایرادات کار و همچنین عملکرد ساچمشون در اسلحه های مختلف میتونن پی ببرند و ساچمه ای مناسب با درخواست این افراد تولید کنند.
من به شخصه قدرت اجرایی و مالی این دوستان و نمیدونم در چه حدیه ولی امیدوارم هر چه زودتر ساچمه ایرانی با کیفیت خیلی خوب تولید بشه.
سلام
دوستان عزیز حالا که یک نفر به فکر افتاده تا ساچمه داخلی با کیفیت تولید کنه، آیا بهتر نیست با تشویق و همکاری در رسیدن به این مقصد او را یاری کنیم نه اینکه با آیه یاس خوندن موجبات دلسردی رو براش بوجود بیاریم.
جناب آذرخش بنده به عنوان جزء کوچکی از این انجمن امیدوارم که گامهای موفقیت رو هر چه سریعتر بردارید تا شاهد ساخت ساچمه ایی با کیفیت که انتظارات مصرف کنندگان داخلی و حتی خارجی رو برآودره کنه باشیم.
امیدوارم بتونیم با استفاده از ساچمه های شما بتونید نقاط ضعف اونها رو هر چه سریعتر مرتفع کنید.
یا حقKhansariha (8)
بچه ها به نظر من همه ما باید با همکاری همدیگه به آقای ساچمه ای عزیز و دوستانشون کمک کنیم تا به این امر مهم دست پیدا کنند
حالا هرکه با هر توانی که داره
یکی میتونه حرفه ای و حساب شده نظر بده یکی میتونه پیشنهاد بده یکی دیگه تشویق کنه و یکی هم با خرید این محصول میتونه کمک به تولید ساچمه مرغوب شه
من همین الان این اطمینان رو به دوستان دست اندر کار تولید ساچمه آذرخش میدم اگر ساچمه تولیدی اونها رضایت بخش باشه حتی اگر هم قیمت ساچمه خارجی هم شه من از محصولات آذرخش استفاده کنم
فقط جناب ساچمه ای عزیز برا کالیبر 4.5 کمی بجنبید که من یکی خیلی کنجکاوم زودتر از این ساچمه استفاده کنم
یا علی
(2014-04-12 07:07 PM)xzqr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این کار تحقیقات و پشتوانه ی مالی و علمی و پارتی و.... قوی میخود
که من فک میکنم با این اوصاف قیمتش یه چیز تو مایه ها همون خارجی ها میشه.....
بعدشم مردم اکثرا وقتی اسم خارجی میان حاضرن پول بیشتری را خرج کنن
مثلا یه بسه 250 تایی ایرانی بالفرض با کیفیت همون خارجیا اگه بیشتر از 7000 تومن بخوای بفروشی دیگه استقبال اونچنان نمیشه به نظرم

سلام: اینکه کار تولید ساچمه بادی کار تحقیقاتی و پشتوانه مالی و علمی میخواهد درست اما نمیدانم پارتی اینجا چه محلی از اعراب دارد؟شما مطمئن باشید اگر ساچمه ای همپای جی اس بی در ایران ساخته شود در شرایطی که تولید کننده بخواهد خیلی بیرحمی کند قیمت آن یک سوم قیمت جی اس بی خواهد بود.
(2014-04-12 09:58 PM)آذرخش نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-04-12 07:07 PM)xzqr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مثلا یه بسه 250 تایی ایرانی بالفرض با کیفیت همون خارجیا اگه بیشتر از 7000 تومن بخوای بفروشی دیگه استقبال اونچنان نمیشه به نظرم

سلام: اینکه کار تولید ساچمه بادی کار تحقیقاتی و پشتوانه مالی و علمی میخواهد درست اما نمیدانم پارتی اینجا چه محلی از اعراب دارد؟شما مطمئن باشید اگر ساچمه ای همپای جی اس بی در ایران ساخته شود در شرایطی که تولید کننده بخواهد خیلی بیرحمی کند قیمت آن یک سوم قیمت جی اس بی خواهد بود.

سلام اقای اذرخش خوب هستین من یه انتقاد از ساچمه هاتون میخوام بکنم اونم اینه که چرا قلع سرب تیری که باهاش درست میکنید انقدر کمه؟ افزایشش چرا نمیدید ایا مشکل از پیدا شدن سرب با قلع بالاست؟ اگر مشکل از پیدا کردنه سربه مرغوبه تا من راه حل خوبی بهتون پیشنهاد بدم.
یا علی
سلام: ممنون از همه دوستان و اینکه حمایتهایشان موجب دلگرمی برای ما میشود و ما را مصممتر میکند در راهی که قدم گذاشتیم.به لطف خدا و کمک دوستان به لحاظ فنی به نکات خیلی خوبی رسیدیم که اینرا مدیون اساتید محترم و دوستان بزرگوار هستیم.کمی تجربه شخصی به لحاظ تولید و تحقیقات زیادی که بصورت تئوری و عملی صورت گرفته ما را به جاهای خوبی رسانده که انشاءالله در آینده ای نچندان دور شاهدش خواهیم بود. به لحاظ مالی هم خدا را شکر آنقدر هست که بتوانیم ادامه بدهیم و چنانچه خدای نخواسته به نتیجه هم نرسیم افسوس نخواهیم خورد که ما همه تلاشمان را کردیم.(اما باور بفرمایید گاهی از اینکه بعضی از آزمایشها به نتیجه نمیرسد بسیار خستگی بر تنمان میماند) اما به خدا قسم همینکه تشویق و محبت دوستان را میبینم دوباره جانی تازه پیدا میکنم. و به خودم میگویم نکند من شرمنده دوستان شوم. دعا بفرمایید.
(2014-04-12 10:12 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-04-12 09:58 PM)آذرخش نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام اقای اذرخش خوب هستین من یه انتقاد از ساچمه هاتون میخوام بکنم اونم اینه که چرا قلع سرب تیری که باهاش درست میکنید انقدر کمه؟ افزایشش چرا نمیدید ایا مشکل از پیدا شدن سرب با قلع بالاست؟ اگر مشکل از پیدا کردنه سربه مرغوبه تا من راه حل خوبی بهتون پیشنهاد بدم.
یا علی
سلام: درصد قلعی که داخل سرب های ما میباشد در حد نرمال خود است استفاده بیشتر قلع تاثیر مثبتی ندارد ضمن اینکه فقط هزینه را بالاتر میبرد.و به علت خاصیت کشندگی قلع در روند تولید ایجاد اخلال میکند همانند آنتیموآن که خاصیتی برعکس قلع دارد.

(2014-04-12 09:56 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها به نظر من همه ما باید با همکاری همدیگه به آقای ساچمه ای عزیز و دوستانشون کمک کنیم تا به این امر مهم دست پیدا کنند
حالا هرکه با هر توانی که داره
یکی میتونه حرفه ای و حساب شده نظر بده یکی میتونه پیشنهاد بده یکی دیگه تشویق کنه و یکی هم با خرید این محصول میتونه کمک به تولید ساچمه مرغوب شه
من همین الان این اطمینان رو به دوستان دست اندر کار تولید ساچمه آذرخش میدم اگر ساچمه تولیدی اونها رضایت بخش باشه حتی اگر هم قیمت ساچمه خارجی هم شه من از محصولات آذرخش استفاده کنم
فقط جناب ساچمه ای عزیز برا کالیبر 4.5 کمی بجنبید که من یکی خیلی کنجکاوم زودتر از این ساچمه استفاده کنم
یا علی

سلام: فلاور عزیز انشاءالله از فردا توزیع ساچمه 4/5 آغاز میشود .از لحاظ وزن حدود 8 گرین است که فکر میکنم از 5/5 آن بهتر شده و امیدوارم در طول این هفته به بعضی از شهرستانها ارسال شود.
اگه نرماله پس چرا دامنه تیر زود دفرمه میشه؟ نمیگم دقتش یا قدرتش کمه والا با تفنگ 16 ژولی ما تا 60 متر و بالا تر قدرت خیلی خوبی میده فقط اگه بشه محکم تر درست بشه هم دقتش بالا میره هم قدرتش.
یا علی.
با سلام امروز با ایرکینگ از فاصله 20 متر اقدام به تست 2 ساچمه پرو مگنوم و اذرخش 2 کردم . من دوربین را با پرومگنوم صفر کردم لذا ساچمه دقیق به هدف میخورد اما اذرخش حدود 1 سانت بالاتر میخورد .
در 50 متر اذرخش 3 سانت پایین میخورد و پرومگنوم پایین و چب
جناب ساچمه ای عزیز انشالله و به امید خدا
اگه میشه یه لطف کنید اول برا آقای حجتی ( مرودشت ) بفرستید خخخخخخخخخخخخKhansariha (48)
یکم پارتی بازی خخخخخخ
سلام : کرال مگنوم عزیز دفرمه شدن دامنه ساچمه یکی مربوط میشود به نازک بودن لبه دامنه و یکی بد جابحا کردن ساچمه که در مورد اول باید فکری بکنیم که با افزایش لبه وزن آن بالا میرود .در مورد دوم هم امان از کارگر حرف گوش نکن . من خودم در چند مرحله بیش از بیست کارتن آذرخش 5/5 را ذوب کردم و بیش از ده کارتن 4/5 را تا از آنها غافل شویم سالم و خراب را داخل قوطی میکنند. اما جنابxzqr گرامی نگرانی شما را درک میکنم اما چون همه وارد کنندگان تفنگ و ساچمه و لوازم دیگر را به خوبی میشناسم لذا از اینها جای نگرانی ندارم تازه پارتی ما کلفتتر هم هست khansariha (20):Khansariha (48)البته خداوند بهترین و بالاترین است.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70
لینک مرجع