انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: ساچمه های ایرانی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70
سلام بر جناب ساچمه ای عزیز
خواستم بدونم آیا 4.5 این ساچمه به آقای حجتی ( مرودشت ) هم فرستاده شد ؟
در ضمن توزیع ساچمه با قوطی های فلزی به کجا رسید ؟
آخه به نظر من قوطی پلاستیک خیلی جالب نیست
(2014-05-04 10:07 PM)آذرخش نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام:خوشحالم از اینکه جناب محراب عزیز بعد از یک دوره طولانی مخالفت شدید با ساچمه آذرخش2 کمی نرم تر شده اند و خیال آشتی دارند.
سلام
من همیشه توی برخورد هام روحیه نقد کننده گی دارم چون واقعا دلم میسوزه ایران الان این شکلی هست و میدانم جایگاهی بسیار بالاتر باید داشته باشه،برای همین همیشه نقد میکنم تا اصلاح بشه.Khansariha (256)
در رابطه با ساچمه اذرخش هم همین مورد صدق میکنه.و من از حدود 1 سال پیش اخبار امدنش را شنیده بودم و منتظر بودم که بیاد ولی وقتی از سری های اولی توی بازار عرضه شد تهیه کردم یکم متعجب شدم که چرا به این وضع هست!!!
در مرحله اول کثیت کردن دست خیلی برای ادم ناراحت کننده بود و ادم را یاد سال های خیلی قدیم میانداخت که خدارا شکر شنیدم الان بهتر شده و مثل نمونه های اولیه نیست.Khansariha (399)
کالیبر بزرگ ترش چیزی بود که برام بسیار ناراحت کننده بود،چون باعث اصطحلاک بسیار بالای اورینگ میشد،و اقلب پی سی پی های موجود هم ای تی 44 هست که معروفه به سلطان اورینگ و بیشترین مصرفش اورینگ هست.
که این مشکل را میشه تا حدی با رد کردن ساچمه از توی خشاب بدون اورینگ حل کرد،ولی باز به اون حدی نمیرسه که توسط دستگاه های صنعتی کالیبره بشه.Khansariha (226)
و در مرحله اخر وزن ساچمه ها بود که با پراکندگی معنا داری رو به رو میشدیم.Khansariha (172)
و همچنین توی چند وزن گیری اخیری که مشاهده کردم دیدم حتی محدوده وزن ها هم با هم تفاوت داشته،و همچنین پراکندگی تعدادی!!! مثلا من عمده ساچمه هایی که وزن کردم(از 5 تا بسته)بین 1.12 تا 1.17 بود تازه وقتی کالیبرشون کرده بودم.ولی مثلا اقا حنان از از 1.04 تا 1.14 داشتن!!!
و حالا بریم سر مقایسه بین ساچمه های مختلف خخخخخ
اقا حنان ساچمه جالبی را برای مقایسه مطرح کردن،نخجیر امل.
حقیقت امر من برای سلاح های فنری نخجیر امل را ترجیح میدهم و حتی با 54 تیراندازی های خیلی لذت بخش و دقیقی هم باهاش داشتم،ولی برای پی سی پی ها چون سبک هست و همچنین نوع سرش باعث میشه داخل خشاب سخت جا بره زیاد ازش استفاده نمیکنم.
برای وزن اذرخش هم اگه برای فنری ها میخواهید استفاده بشه فکر کنم وزن 1 گرمی خیلی مناسب تر باشه چون الان همه جور سلاحی دست افراد هست و برای سلاح هایی مانند شادو 1000 و یا ... وزن 18 گرین یکم زیاده.و از طرفی اگه 1 گرم باشه باز سلاح های پر قدرت تر میتوانند ان را با دقت شلیک کنند و در این جا مشکلی به وجود نمیاد.Khansariha (399)
----------------------------------------------------------------------------------------------
راستی اگه میشه الان از سری جدید به صورت محدود تهیه کرد لطفا بفرمایید(میام خودم تحویل میگیرم)،چون من عادت دارم بر حسب تجربه های خودم به دیگران کمک فکری و فنی میکنم و به تعوری بسنده نمیکنم.
در اخر یک موردی هم هست که جا داره بگم.
اگه ساچمه ها از نظر شکل سر گنبدی(جوری بشه که انحراف نداشته باشه)و همچنین دامنه(برابر باشه) و مخصوصا وزن اصلاح بشن جوری که راحت بشه بهش اطمینان کرد که هر شلیک در جای قبلی خواهد خورد.مطمئن باشید حتی با قیمت 2 برابر الان هم به سادگی فروش میره،شاید اول برای مردم یکم جا نیفتاده باشه و نخرن ولی همیشه توی دنیا کیفیت بهترین تبلیغ کننده هست و 100% مشتریش را پیدا میکنه.
و همچنین لطفا تعداد ساچمه های داخل بسته را هم از 100 مثلا به 250 و یا به 500 افزایش بدین(البته وقتی کیفیتش واقعا در حد مطلوب شد)چون 100 تا دونه ساچمه مصرف 30الی 45 دقیقه تیراندازی تفریحی با انواع پی سی پی هست و یا 2،3 ساعت با فنری.برای همین 100 تا یکم کمه.Khansariha (226)
-------------------------------------------------------------------------------------------------
من تا وقتی که ساچمه ها اصلاح بشه همون منتقد سر سخت باقی میمانمKhansariha (266)Khansariha (266)Khansariha (266)
ولی بعد از این که به کیفیت و دقت مطلوب رسید پشت این محصول وامیستم.Khansariha (256)
اگه هم کمکی میتوانم بکنم بفرمایید تا زود تر شاهد یک محصول خوب ایرانی باشیم.
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام: ممنونم محراب عزیز همین خلق و خوی زیبای شما و رک بودن شما برای من بسیار جالبه و یقینا برای مجموعه تولیدی ما هم دارای برکات فراوانی است حد اقل اینکه تلاش میکنیم برای محفوظ ماندن از تیزی و تندی حملات شما Khansariha (8)ساچمه بهتری تولید کنیم.
محراب جان ساچمه اذرخش تازه اول تولیداتش هست تو همین مدت کم همینجور که مشخص هست روز به روز محصول رو به بهبود رفته اینجور که من میبنم تا چند سال اینده تولیدات اذرخش میشه jsb ما ایرانیا. ما اگه خودمون رو باور داشته باشیم اگه فقط به خاطر سود شخصی محصول بیرون ندیم اگه هر تولید کننده ای بیاد به درد دل مصرف کننده هاش گوش بده نقطع ضعف های تولیدات خودش رو بدونه اون محصول روز به روز پیشرفت میکنه مثل همین کاری که اذرخش عزیز انجام میدنKhansariha (8)
شرمنده به اسم نمیشناسم این عزیزمون رو ولی واقعا کارشون جای تحسین داره
چند روز قبل تو نستم یه بسته ساچمه آذرخش بخرم برای تست با کندر (روی درجه 4) اوله 80% ساچمه های بسته دارای دفرمگی از ته ساچمه بودند که خیلی ناراحت کننده بود دست روهم سیاه میکردن ولی با 2 تیر که سالم به نظر میرسیدن هدف تو فاصله 50 و 60 متر رو تونستم بزنم خیلی برام جالب بود با کندر و ساچمه jsb به همین خوبی اهداف رو تو همین فواصل میزدم خیلی خوشم اومد انشااله جمعه یه گروپ از این ساچمه با کندر میگذارم تا بهتر بشه تحلیل کرد
با تشکر از آذرخش برای تولید این ساچمه انشااله قبل از شروع فصل شکار به کیفیت مطلوب (jsb) برسه باریکلا و هورا داری Khansariha (219)
راستی اینو بگم که این ساچمه ها خیلی سفت و عالی تو کندر جا میخوردن اینم خیلی خوبه چون فیکس بودن خودش یه مرحله از کیفت مطلوبه مثل پرومگنوم ها نیست که هر 5 تاش یکی درست جا میخوره خخخخ
اين دفرمگي و كج شدن دامنه بيشتر براي حمل نادرست هست
البته اين رو هم عرض كنم شايد همين طرح جعبه هم يكي از عواملش باشه
اگر دقت كرده باشيد در ساچمه اي جي اس بي يك قطعه ابريا اسفنج پايين و يكي بالا (در بسته هاي 500 تايي) هست
اين باعث ميشه كه كمتر دامه ساچمه دفرمه بشه
--------------------------------------------------------------------------------
اميدوارم حداقل در توليد ساچمه 4.5 اين مشكلات رفع بشه
البته من منتظر ساچمه 4.5 هستم فعلا چيزي دستمون رو نگرفته Khansariha (8)
سلام
آقا حمید عزیز ممنون از زحمات شما.
با عرض پوزش از شما میخوام دوباره بگم اگه شما بتونید در کارخونتون بخشی راه اندازی کنید که ساچمه رو ابتدا بر حسب وزن و بعد کالیبر (البته ساچمه های بدون انحراف) دسته بندی کنه بسیار عالی خواهد بود. با اینکار هم مصرف کننده راضی خواهد بود هم فروش شما بالاتر میره.در ضمن میتونید ساچمه های هم وزن و هم کالیبر رو داخل یک کارتن قرار بدید تا اینطور فروشنده و خریدار دچار سردرگمی نشن.
میدونم این کارها زمان و هزینه بر هستند ولی به قول یکی از دوستان میتونید مقداری افزایش قیمت داشته باشید تا این مسئله هم حل بشه.
آیا دستگاهی برای جداسازی بر حسب کالیبر وجود نداره؟
آیا دستگاهی برای جداسازی بر حسب وزن وجود نداره؟
آیا این کار باعث رضایت مشتری و شما نخواهد شد؟
یا حقKhansariha (8)
(2014-05-05 08:07 AM)old.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اين دفرمگي و كج شدن دامنه بيشتر براي حمل نادرست هست
البته اين رو هم عرض كنم شايد همين طرح جعبه هم يكي از عواملش باشه
اگر دقت كرده باشيد در ساچمه اي جي اس بي يك قطعه ابريا اسفنج پايين و يكي بالا (در بسته هاي 500 تايي) هست
اين باعث ميشه كه كمتر دامه ساچمه دفرمه بشه

عبدالله جان، دفرمیتی هایی که من تو ساچمه ی آذرخش ۲ دیدم اصلا مربوط به حمل نادرست و قوطی ساچمه نیست...
نوع دفرمیتی ها حاصل از عملیات ساخت و پرداخت این ساچمه ها هست و ربطی به موارد بالا نداره؛ چون دامنه ی این ساچمه ها میشه گفت که بسیار محکمه و با فشار زیاد بین دو انگشت دست هم به این راحتی ها دفرمه نمیشه...
Khansariha (8)
(2014-04-22 08:48 AM)آذرخش نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام:سلامتی محمد عزیز تو تاپیک گروپ گیری دیدم ممنون از شما زحمت کشیدید . ما هم مشغول هستیم و در خدمت دوستان

باسلام خواستم بدونم اسم وشهرت حقیقی شماحمیدساچمه ای هستش یااسم مستعارتون هست چون شهرت ساچمه ای تاحالابگوشم نخورده.
(2014-05-06 02:58 PM)gafor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-04-22 08:48 AM)آذرخش نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام:سلامتی محمد عزیز تو تاپیک گروپ گیری دیدم ممنون از شما زحمت کشیدید . ما هم مشغول هستیم و در خدمت دوستان

باسلام خواستم بدونم اسم وشهرت حقیقی شماحمیدساچمه ای هستش یااسم مستعارتون هست چون شهرت ساچمه ای تاحالابگوشم نخورده.

سلام: اسم و شهرت بنده همین است
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70
لینک مرجع