انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: ساچمه های ایرانی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
من استاندارشو امتحان کردم خوبه از پرومگنوم های جدید بهتر بودن
(2013-08-03 11:18 AM)baracuda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من استاندارشو امتحان کردم خوبه از پرومگنوم های جدید بهتر بودن

اها روی چه بردی؟برای شکار خوبه؟مدل های دیگه اش رو تست کردین؟
فعلأ مدلای دیگشو تست نکردم توی 20متر دقتش از پرومگنوم بهتر بود فواصل بالا تست نکردم انشاءا.. فصل شکار روی پرنده امتحان کنیم ببینیم چطوره
ساچمه های نخجیر آمل هم برای تفنگ های زیر بیست ژول خیلی خوبه مخصوصا کالیبر 4.5 تا فاصله 20/25 متر میشه روش حساب کرد. Khansariha (8)
دوستان نظرتون درباره ساچمه بول چیه؟
(2013-08-05 12:52 PM)tinger نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان نظرتون درباره ساچمه بول چیه؟

من با کرال انداختم خوب نبود.انگار تفنگ خالی شلیک میکنه.دقتشم بد بود.
ولی یکی دو بار یه جفت به زور انداختم خیلی بهتر جواب داد.
بنظر من جت از بول بهتره.جت فراتر از اونی شد که فکرشو میکردم
با بول تو 15متری نتونستم هدف 6-7 رو بزنم(البته وقتی یه جفت انداختم زدم)
ولی با جت تو 30 متری زدمش
سلام دوستانKhansariha (8)
امروز ساچمه ایرانی نخجیر آمل را که تازه خریده بودم و قوطی ان سبز بود خواستم برای شادو 4.5 استفاده کنم هر کدام را داخل لوله می گذاشتم براحتی هنگام مسلح کردن از جای خود می افتاد یعنی به طور محسوسی از کالیبر لوله کوچکتر بود ولی وقتی از ساچمه های خرید پارسال که قوطی آنها قرمز است اسفاده کردم این اتفاق نیافتاد و ساچمه ها در جای خود محکم قرار می گرفتند ، تعجبم از این بود که رنگ قوطی ها تاثیری در سایز ساچمه دارد یعنی هر قوطی را با مشخصه خاصی ساخته اند ؟ اگر اینطور است چرا روی قوطی درج نشده ؟ و فکر هم نمیکنم این ساچمه را در سایز های مختلف بسازند ، تفنگ هم کاملا نو می باشد تصمیم گرفتم ساچمه ها را پس بدهم . حالا دلیل چیست که اینطوری شده نمیدانم
کسی با این مسئله تا بحال برخورد کرده؟Khansariha (226)
اشکان جان مشکل از تولید جدیده. من مال پارسال دارم قوطیش هم سبزه ولی توی لول شادو خیلی کیپ جا میره.
سلام من هم چند وقت پیش 5بسته ساچمه ی نخجیر خریم و برا امتحان از هر بسته 5تیر زدم یکی از جعبه ها تیرش خیلی شل جا میرفت و یکی دیگه از جعبه ها تیرش محکم سر جاش قرار میگرفت .بعدش پشت در سبز رنگش هر دو رو نگاه کردم اونی که شل جا میرفت نوشته بود5 و اونی که محکم سر جاش قرار میگرفت نوشته بود7 و گروپ اونی که نوشته بود7 هم بسیار خوب بود با دیانا68 من.
درودKhansariha (8) من جدیدا رو شادو1000 و دیانا35 از ساچمه دنیا استفاده میکنم.تا40/50متر خیلی خوبه واقعا برا شکار مناسبه ارزان و دقیق. هردو کالیبر22----[تصویر: 13757995531.jpg]از نخجیر خیلی بهتر نتیجه میده بهم به خصصوص با شادو-------قیافشو نبینید غلط اندازه[تصویر: 13757992781.jpg]
[تصویر: 13757996171.jpg]
لینک مرجع