انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: ساچمه های ایرانی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70
سلام دوستان.Khansariha (8)
اقای سامانی ممنون که اطلاع رسانی کردین.وضعیت دامنه ساچمه ها خیلی بده.خودمم دنبال ساچمه جدید واسه تفنگم هستم.تعریف ساچمه بست رو خیلی شنیدم قیمتش هم مثل بیژن هست.ایندفه میخوام بخرم.
(2022-04-19 08:46 AM)samani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان ساچمه ad خریداری نکنید یک بسته خریدیم و متاسفانه دفرمه زیاد داره. این تعداد تو یک قوطی بوده البته با کلی مماشات اگه قرار به سختگیری بود تعداد خیلی بیشتری باید دور ریخته میشد

سلام دوستان.
جناب سامانی ؛ متاسفانه توی کشور ما همه چیز شده تبلیغات دروغ...
شما کانال این ساچمه های ad رو توی تلگرام اگه دیده باشید ؛ انچنان تبلیغات کردن که ادم به این توهم میرسه که اینا از جی اس بی هم بهتر هستن.
حالا قیمتش چنده ؟ خودشون توی اون کانال میگن ۱۱۰ تومن.
(2022-04-19 02:01 PM)amn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2022-04-19 08:46 AM)samani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان ساچمه ad خریداری نکنید یک بسته خریدیم و متاسفانه دفرمه زیاد داره. این تعداد تو یک قوطی بوده البته با کلی مماشات اگه قرار به سختگیری بود تعداد خیلی بیشتری باید دور ریخته میشد

سلام دوستان.
جناب سامانی ؛ متاسفانه توی کشور ما همه چیز شده تبلیغات دروغ...
شما کانال این ساچمه های ad رو توی تلگرام اگه دیده باشید ؛ انچنان تبلیغات کردن که ادم به این توهم میرسه که اینا از جی اس بی هم بهتر هستن.
حالا قیمتش چنده ؟ خودشون توی اون کانال میگن ۱۱۰ تومن.

سلام،دقیقا همینطوره چنان تبلیغات کرده بودن که من میخواستم با یکی دو نفر از دوستان کارتنی خربد کنم.خوشبختانه یک قوطی خریدم و از پیچ خودشون در اینستاگرام خرید شد به قیمت ۱۱۰ ت
اگه براتون مقدور بود یه عکس از هد ساچمه ها بفرستید با تشکر.
و اینکه این ساچمه ها خط قالب دارن یا نه ؟ خودشون که میگن ندارن
(2022-04-19 03:58 PM)amn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه براتون مقدور بود یه عکس از هد ساچمه ها بفرستید با تشکر.
و اینکه این ساچمه ها خط قالب دارن یا نه ؟ خودشون که میگن ندارن

هد خوبی دارند تقریبا میشه گفت خط قالب هم ندارند گاها خیلی کم دیده میشه که حتی از جی اس بی هم کمتره به نظرم
این هم عکس که البته سمت راستی جی اس بی و سمت چپ جناب ad
این رو هم بگم دامنه ساچمه که عکس گرفتم دفرمه بود اگه تفاوت در دامنه می بینید بخاطر دستکاری خودم هست
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
سلام وقت بخیر . الان بهترین ساچمه ایرانی ۱۸ گرین ۵.۵ چیه ؟ من تا الان فقط بیژن ۱۸ فلزی استفاده کردم . تفنگم هم co2 تقویت شده است که از کپسولی به مخزنی ارتقا و با گشاد شدن خروجی و سوزن بهتر تقویت شده . اینا رو گفتم چون نمیدونم قدرتش دقیقا چقدر هست و اینکه با این تفاسیر سنگین تر از ۱۸ میشه استفاده کرد یا نه ؟
[/align]
(2022-05-23 02:53 PM)taleb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام وقت بخیر . الان بهترین ساچمه ایرانی ۱۸ گرین ۵.۵ چیه ؟ من تا الان فقط بیژن ۱۸ فلزی استفاده کردم . تفنگم هم co2 تقویت شده است که از کپسولی به مخزنی ارتقا و با گشاد شدن خروجی و سوزن بهتر تقویت شده . اینا رو گفتم چون نمیدونم قدرتش دقیقا چقدر هست و اینکه با این تفاسیر سنگین تر از ۱۸ میشه استفاده کرد یا نه ؟
[/align]

سلام دوستان.Khansariha (8)
فعلا ساچمه بست تو بورس هست.ایرانی هست و 19 گرین هست فکر کنم.دوستانی که استفاده کردن راضی بودن و کیفیتش رو از بیژن بهتر ارزیابی کردن
(2022-05-23 02:53 PM)taleb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/align]

سلام.
با اجازه اقا فریبرز.
اسم تفنگ تون رو بگید تا بشه در موردش نظر داد اما اینکه پرسیدید کدوم ساچمه های ۱۸ خوبه ؛ باید عرض کنم که ساچمه بست خوبه ؛ ساچمه اگزکت پاور خوبه ؛ ساچمه جگوار هم خوبه ؛ اما بیژن های جدید دیگه به خوبی قبل نیستن.
یه دوری هم ساچمه های پرومگنوم گامو رو امتحان کنید شاید سازگاری بهتری ارائه بدن‌.

یاعلی
[/quote] سلام.
با اجازه اقا فریبرز.
اسم تفنگ تون رو بگید تا بشه در موردش نظر داد اما اینکه پرسیدید کدوم ساچمه های ۱۸ خوبه ؛ باید عرض کنم که ساچمه بست خوبه ؛ ساچمه اگزکت پاور خوبه ؛ ساچمه جگوار هم خوبه ؛ اما بیژن های جدید دیگه به خوبی قبل نیستن.
یه دوری هم ساچمه های پرومگنوم گامو رو امتحان کنید شاید سازگاری بهتری ارائه بدن‌.

یاعلی
[/quote]

تفنگ artemis cr600 هست که البته همونطور که گفتم دیگه کپسولی نیست و مخزنش با کپسول co2 پر میشه که خیلی قوی تر از کپسول ۱۲ گرمی شده (مثلا با ساچمه سر تخت ۱۳ گرین h&n از ۲۰ متری جمجمه بزغاله مرده رو سوراخ کرد ) . اگزکت رو دیدم ولی تا حالا استفاده نکردم چون دیدم با اون بسته بندی و تعدادش باید مصرف خاص داشته باشه خصوصا به خاطر سر برنجیش . بیژن که خوب بود دقتش و جا رفتنش که البته یه سریش تو سال های قبل کدر بود که خیلی خیلی سفت جا میرفت . به نظرم بست رو بخرم ببینم ۲۰ گرین چطوره
سلام.
با اجازه اقا فریبرز.

یاعلی
[/quote]

تفنگ artemis cr600 هست که البته همونطور که گفتم دیگه کپسولی نیست و مخزنش با کپسول co2 پر میشه که خیلی قوی تر از کپسول ۱۲ گرمی شده (مثلا با ساچمه سر تخت ۱۳ گرین h&n از ۲۰ متری جمجمه بزغاله مرده رو سوراخ کرد ) . اگزکت رو دیدم ولی تا حالا استفاده نکردم چون دیدم با اون بسته بندی و تعدادش باید مصرف خاص داشته باشه خصوصا به خاطر سر برنجیش . بیژن که خوب بود دقتش و جا رفتنش که البته یه سریش تو سال های قبل کدر بود که خیلی خیلی سفت جا میرفت . به نظرم بست رو بخرم ببینم ۲۰ گرین چطوره

[/quote]

سلام برادر ساچمه بست خوبه از لحاظ کیفیت از ad بهتر هست با قدرت 36 ژول در فاصله 26 متر تفاوت خاصی از لحاظ افت تیر با ساچمه 18 گرین نداشت
برا تفنگ شما ملاک سرعت خروج ساچمه از سر لوله سلاح هست که باید کرنو کنید اگه قدرت به اندازه کافی نباشه ساچمه سنگین سریعا سرعتش رو از دست میده و افت تیر زیادی خواهید داشت.
عکس میزارم امروز عجله ای گرفتم با ساپورت نامناسب قطعا خیلی بهتر از این میشه گروپ گرفت
فاصله 26 متر چهار نوع ساچمه هر کدام سه عدد که نوشته شده و فاصله 26 متر

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70
لینک مرجع