انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: ساچمه های ایرانی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70
سلام
ابتدا ایام شهادت ام ابیها فاطمه زهرا سلام الله رو به همه دوستان تسلیت عرض میکنم و بعد هم فرا رسیدن سال نو رو تبریک.
با تشکر از آذرخش، چند سئوال از ایشون داشتم.
1. ساچمه آذرخش به استان خوزستان شهرستان اندیمشک ارسال میشه یا نه؟
2. چون بنده بیشتر برای شکار از تفنگم استفاده میکنم، آیا دقت این ساچمه در کالیبر 5/5 برای تفنگهای فنری(دیانا 460) قابل قبول هست؟
3. آیا میتونید ساچمه ها رو از ابتدا بر اساس وزن دسته بندی کنید بعد بسته بندی کنید تا کاربر مشکل تفاوت وزن در ساچمه های یک بسته رو نداشته باشه؟
4. آیا برای شما ساخت ساچمه بولت امکان پذیر هست یا نه البته با وزن پایین؟
مثل این:
[تصویر: bullett_size2.bmp]
یا حقKhansariha (8)
سلام:ما متاسفانه فروشنده ای در اندیمشک نداریم اما در دزفول میتوانید به خیابان شهید منتظری جنب پل قدیم اسلحه فروشی آقای کرم زاده همچنین در شوش خیابان امام اسلحه فروشی آقای افسری مراجعه کنید.اما در مورد دیانا 460 هم خبر ها ضد و نقیض بوده بعضی رضایت داشتند و بعضی هم نه حالا چرا در این مورد اتفاق نظر نیست اساتید باید پاسخ بدهند.در مرود سوال سوم شما متاسفانه این امکان وجود ندارد و تنها راه یکنواختی وزن هم انجام یک سری تغییرات است که انشاءالله انجام خواهیم داد اما با این روش تولید انتظار ساچمه خیلی بهتر از این را نباید داشت. ما تلاشمان را خواهیم کرد.در مورد ساخت بولت یا بالت هم برای ما امکان ساخت هست اما نظر ما بر این است که تولیدات ساچمه هایی که مصرف بیشتری دارند را به سر انجامی برسانیم و بعد به سراغ تولیدات دیگری در ساچمه برویم ضمن اینکه ساخت اینگونه ساچمه ها احتمالا یک سری مشکلات قانونی دارد . که ما چون تا کنون به دنبال ساخت آن نبوده ایم از صحت و سقم این موضوع اطلاع دقیقی نداریم.امیدوارم توضیحات بنده کافی بوده باشد.اما به هر حال در خدمت هستیم.
سلامن جناب آذرخش
امروز پیش آقای حجتی بودم و ساچمه های 5/5 شما رو دیدم واقعا خوش ساخت بودند ولی به نظر من اگر قوطی طرح دیگری با فلز طراحی کنید میتونه بهتر باشه و نوشته های روی قوطی اون هم چاپی باشه دیگه عالی میشه
منتظر ساچمه 4/5 شما هستم تا ببینیم این ساچمه میتونه اونقدر رضایت مند باشه و از خریدن ساچمه خارجی ما رو دور کنه و پولمونو به هم وطن خودمون بدیم
انشالله با تلاش و پشتکاری که شما دارید مطمئنا این امر محقق میشه
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام: فلاور گرامی ممنون از محبت شما و خوشحال از اینکه تا حدی توانسته ایم رضایت هموطنان خوبمون رو جلب کنیم. قوطی های فلزی ما مدتها است که آماده شده و میخواستیم نوع جدید ساچمه ها را که دقت بشتری دارند در این قوطی ها قرار دهیم. اما شاید همین نوع را در داخل قوطی فلزی بریزیم اما برای چاپ قوطی با معذوراتی مواجه هستیم. که توضیح چرایی آن از حوصله این بحث خارج است. اما امیدواریم در آینده نزدیک قوطی فلزی با چاپ را به بازار عرضه کنیم.
خواهش میکنم
جناب آذرخش عزیز به نظر شما و اساتید گرامی آیا انداختن یکی دو قطره روغن داخل هر قوطی ساچمه میتونه اثر مفیدی روی دقت ساچمه های شما داشته باشه یا نه ؟
اگر این کار مفید هست اگر این کار توسط خود شما انجام شه بهتره چون خیلی ها مبتدی هستند و حتی نمیدونند این کار مفیده و با این عمل حتی اونها هم میتونن دقت بالایی از این ساچمه ها بگیرند و رضایت اونها هم جلب شه .
و آیا چهار و نیم این ساچمه رو وایرخ 80 تست شده ؟ اگر آره نتیجه چی بوده ؟
ممنون از صبر و حوصله ی شما
سلام:در مورد استفاده از روغن من نظرات متفاوتی را از دوستان شنیدم اما به نظر من و تجربه خودم استفاده از روغن تا حد زیادی باعث آببندی ساچمه میشود و در نهایت تقریبا همه باد کمپرس واشر در پشت ساچمه قرار میگیرد و این امر یعنی سرعت بیشتر و افت کمتر در فواصل بیشتر که خود دقت نیز به همراه دارد اما در مورد اصل قضیه و تبعات بعدی استفاده از روغن را اساتید باید پاسخ دهند. اما در مورد استفاده از آذرخش 2 کالیبر 4/5 در وایرخ من هنوز امتحان نکردم اما با شادو 1000وکرال نتیجه خوبی داشته.
ممنون آذرخش جان
در مورد شادو و کرال قدرت سلاح خیلی زیاد نیست که اثر نا مطلوب روی دقت داشته باشه ولی از طرف دیگه دقت شادو و کرال مثل وایرخ نمیشه
ولی فکر کنم با توجه به وزن هشت گرینی و دقت وایرخ احتمالا خوب جواب بده

در مورد روغن هم دوستان و اساتید گرامی لطف کنند نظرات کارشناسانه خودشونو بدن تا قبل از ورود ساچمه به بازار در مورد اضافه نمودن یا اضافه نکردن روغن تصمیمات لازم رو مسئولین و کارشناسان کارخانه آذرخش انجام بدند
آذرخش جان میشه یه لطف کنید عکس قوطی فلزی های جدید رو بزارید ؟
آخه خیلی کنجکاو شدم قوطی رو ببینم
Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)
سلام
جناب آذرخش عزیز با تشکر از پیگیری های شما بابت افزایش کیفیت محصول ایرانی
میخواستم بدونم که از ساچمه های جدیدتون واسه ارومیه هم ارسال کردید ؟
با عرض سلام خدمت دوستان و تسلیت شهادت شفیعه ی دو عالم،حضرت فاطمه زهرا(س)

و تشکر از همه ی دوستان به خاطر نظرات سازنده و تشکر ویژه از جناب ساچمه ای عزیز،که با صعه صدر به انتقادات و پیشنهاد ما گوش فرا میدهند و در صدد اعمال نظرات و برطرف کردن نقایص هستند.Khansariha (48)
جناب ساچمه ای عزیز،ما رو تو تبریز یادتون نرهKhansariha (215)(برای ساچمه های جدید4.5)
فقط جناب امینی عامل فروش در تبریز هستند یا نمایندگان دیگری هم دارید؟به این دلیل میپرسم که برادران صور به ما نزدیک هستند...
(2014-04-03 12:34 AM)turkavci نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
جناب آذرخش عزیز با تشکر از پیگیری های شما بابت افزایش کیفیت محصول ایرانی
میخواستم بدونم که از ساچمه های جدیدتون واسه ارومیه هم ارسال کردید ؟

سلام: ممنون از اظهار محبت شما. در ارومیه اسلحه فروشی آقای محمدی و نیز آقای طایفه خریداری کرده اند
سلام: و عرض تسلیت شهادت بانوی دو عالم.
اول خدمت فلاور عزیز عرض کنم که اگر اجازه بفرمایید قوطی های فلزی در زمان خودش و بعد از زدن برچسب (که هنوز چاپ نشده)در سایت نمایش داده شود.دوم خدمت تام کت عزیز عرض کنم که آذرخش 4/5 را حتما برای آقای امینی(چه بخواهد و چه نخواهد) خواهیم فرستاد اما آقای صور اگر بخواهند برایشان ارسال خواهیم کرد.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70
لینک مرجع