انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: ساچمه های ایرانی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-08-06 05:29 PM)اشکان نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستانKhansariha (8)
امروز ساچمه ایرانی نخجیر آمل را که تازه خریده بودم
سلام اقا اشکان.
قوطی سبز ها که سر تخت هستن.و قوطی قرمز ها نوک تیز.
و من سر تخت از 2 سال پیش داشتم و الان بین 3 ساچمه تست کردم.سرتخت،نوک تیز(سال پیش از نمایشگاه گرفتم)و پرومگنوم قدیمی و عالی(همه دامنه ها یک سان و ترتمیز و درجه یک).
پرومگنوم با فشار نسبتا نرمال وارد لوله شد.ولی ساچمه های نخجیر کمی سفت تر وارد شدن و جفتشون هم با یک میزان فشار.البته اسلحه ای که روش تست انجام شد 62 پدرم بود(اونم سنش 20 سال هست و 100% یکم لوله گشاد شده)و حال حوصله هم نداشتم بی3 خودم را دربیاورم برای تست.
وزن نخجیر امل نوک تیز از وزن پرومگنوم 0.51 گرمی که من دارم یکم بیشتره،البته در نمونه 4.5.اما در نمونه 5.5 پرومگنوم و نخجیر امل نوک تیز هم وزن هستن و دقت نخجیر امل هم بدک نیست و مناسبه.با 54 که خوب جواب داد و تفاوت فاحشی بین اون و پرومگنوم نبود.البته پرومگنوم های اون سری هم خوب بود و تفاوت زیادی با کراسمن هالپوینت نداشت خخخخخخKhansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)اما فکر کنم ایرکینگ خیلی خوبه و ساچمه بهانست خخخ
اما متاسفانه کیفیت ساچمه های 5.5 از 4.5 کمتره(منظورم کیفیت قالبش هست)
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام صابر جان یه گروپ از این ساچمه بزارید ممنون میشم
سلام به همه دوستان
آقا من تا حالا با چندین مدل ساچمه ایرانی شلیک کردم ولی هیچ کدوم دقت ساچمه دنیا رو نداشته Khansariha (256)
سلام

این هم ساچمه نخجیر آمل با بسته بندی جالب ...Khansariha (8)

[تصویر: 93680659443245308090.jpg]
سلام
می خواستم بدونم کسی تا حالا از این ساچمه الماس Professional 4.52/500 استفاده کرده قیمت زده 15500
[تصویر: 75-126-large.jpg]
(2013-08-14 06:04 PM)chekel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
می خواستم بدونم کسی تا حالا از این ساچمه الماس Professional 4.52/500 استفاده کرده قیمت زده 15500

دوست عزیز نوع سلاحتون رو هم بفرمایید تا اساتید محترم بتونن بهتر کمک کنن
(2013-08-14 07:00 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-08-14 06:04 PM)chekel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

با سلام
سوالم کلی بود
از نظر کیفیت ساخت ؟
من برای کرال مگنوم و شکار تا فاصله 30 مترمی خوام. دنبال یه ساچمه با کیفیت و با قیمت مناسب می گردم.
گاموها خیلی کیفیت شون بد شده
این که مشخصاتش اشتباه رو درش زده . زده کلیبر چهارو نیم بعد پایینش نوشته 0.22
زیاد توجه نکنید،البته فرمایش شما صحیحه ولی من نمی دونم بین اونهمه ادم چرا این اشتباه بازم تکرار میشه!
من به خود وحید هم گفتم که چرا اینارو اینطوری نوشتید؟!Khansariha (399)
(2013-08-15 08:02 AM)chekel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-08-14 07:00 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

با سلام
سوالم کلی بود
از نظر کیفیت ساخت ؟
من برای کرال مگنوم و شکار تا فاصله 30 مترمی خوام. دنبال یه ساچمه با کیفیت و با قیمت مناسب می گردم.
گاموها خیلی کیفیت شون بد شده

والا اینا هم پلیسه ی قالب روشون کاملا مشهوده و باید تست کنید،یکی از دوستان رو وایرخ 80 تست کرده بودن که نتیجه عالی بود؛البته بنده این موضوع رو برای تمام وایرخ 80 ها تعمیم نمی دهم.
قیمت 500تایی هم تو نماییندگی 18 تومنه،اونی که بهتون قیمت داده،خوب قیمت داده.Khansariha (256)
من ساچمه های بیژن رو قبول دارم تو کیفیت البته الان دیگه کم شدن
دیروز با دوستم بیرون بودیم یه مغازه شکار دیدم شبیه پلاستیک فروشی بود رفتم دیدم بیژن 4.5 داره یاد قدیم افتادم 20 بسته گرفتم اومدم خونه فکر کردم گفتم چرا حالا 4.5 گرفتم منکه تفنگ 4.5 خوب ندارم الان هه هه
Khansariha (8)
لینک مرجع