انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-10-15 06:58 PM)NEMESIS نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز ...مبارکتون باشه

فقط یک موضوعی... این فاصله بین لول و کپ واقعا هست یا توی عکس اینطور معلوم میشه

توی این تصویر به نظر میاد دستکاری شده باشه یا من اشتباه میکنم؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی ممنونم......... تشکر از دقتی که داشتید......... عرض شود که تو عکس اینجوریه، چون چک کردن فاصله خاصی نداره.........
ضمنا لوله بالا چوک دو خط و لوله پایین چوک سه خط داره.......... آیا همه آکارها به همین صورت هستند یا که این اینطوریه؟؟؟....... اگر چوک یه خط بذاریم بهتره یا نه؟......... ممنونم
همه اکارا با ین چوکها در بازارند
چک 1 الگوی پخش جمع تری در یک دایره به شعاع 75 سانت در 36 متری به شما میده
دوستان، اگر تفنگ باز بشه و در هاردکیس قرار بگیره بهتره.... و یا اینکه همیشه سرهم باشه و در کاور ابری قرار بگیره؟ و یا اینکه فرقی نداره؟...........ممنون
سلام من خودم خیلی وقتها تفنگ سرهم نگه میدارم مگر که بخام زیاد تفنگم بیکار بمونه(خدا نیاره اون روزه)
ولی اگر باز باشه و فنر سوزنم ازاد بهترین مدلشه و نه فنر چکشها و نه پوکه پرون زیر فشار نیست. اساتید ببخشید
جسارت شد
[size=x-small]با‌‍‍‌‌‌‌‌‌ سلام خدمت دوستان به عقیده بنده بادرنزر گرفتن قیمت اکار بهترین اسلحه هست من باچند مدل اروپایی مانند ،لنبر،رزینی،سنتی تین ورمنگتون ۷۰۰ کار کردم اکار واقعان چیز زیادی از این برندها کم نداره باید ۵ برابریه اکار پول داد تا یه اسلحه رزینی خرید ایا واقعان ۵ برابر بیشتر کارایی دارد ؟ برای تفریح وشکار در ایران اکار بهترین انتخابه البته به سرورانی که اسلحه اروپایی دارند جسارت نمیکنم داشتن اسلحه یه عشقه ویلاسرورانی هستند که ۵۰ میلیون هم اسلحه خریدند درکل ۹۰٪ افراد با بوجه کم اسلحه میخرند

اسلحهاروپایی دارنمعذرت میخام قصدم کم ارزش ده ت
(2014-10-17 02:29 AM)AKKR نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[size=x-small]با‌‍‍‌‌‌‌‌‌ سلام خدمت دوستان به عقیده بنده بادرنزر گرفتن قیمت اکار بهترین اسلحه هست من باچند مدل اروپایی مانند ،لنبر،رزینی،سنتی تین ورمنگتون ۷۰۰ کار کردم اکار واقعان چیز زیادی از این برندها کم نداره باید ۵ برابریه اکار پول داد تا یه اسلحه رزینی خرید ایا واقعان ۵ برابر بیشتر کارایی دارد ؟ برای تفریح وشکار در ایران اکار بهترین انتخابه البته به سرورانی که اسلحه اروپایی دارند جسارت نمیکنم داشتن اسلحه یه عشقه ویلاسرورانی هستند که ۵۰ میلیون هم اسلحه خریدند درکل ۹۰٪ افراد با بوجه کم اسلحه میخرند

اسلحهاروپایی دارنمعذرت میخام قصدم کم ارزش ده ت

جسارتا رمينگتون ٧٠٠ ، گلوله زن هست
سلام به دوستان بیشتر اسلحه فروشها انصاف ندارند به خاطر نبود قیمت یکسان در اسلحه ولوازم شکار هرکی هر قیمتی میگد من بعد از کلی گشتن یه فروشنده با انصاف پیدا کردم که وسایل مورد نیاز خودمو از اونجا میخرم به طور مسال اکار اکبند میدد 6/800 در صورتی که مغازهای دیگه از 7/500 تا 8 میلیون میفروشن اگه کسی از بچها دنبال ادم منصف هست پیام بدد تا ادرس بدم hoseintaher64@gmail.com مخلص تمام بچهای انجمن Khansariha (256)Khansariha (219)
(2014-10-17 01:19 PM)AKKR نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان بیشتر اسلحه فروشها انصاف ندارند به خاطر نبود قیمت یکسان در اسلحه ولوازم شکار هرکی هر قیمتی میگد من بعد از کلی گشتن یه فروشنده با انصاف پیدا کردم که وسایل مورد نیاز خودمو از اونجا میخرم به طور مسال اکار اکبند میدد 6/800 در صورتی که مغازهای دیگه از 7/500 تا 8 میلیون میفروشن اگه کسی از بچها دنبال ادم منصف هست پیام بدد تا ادرس بدم hoseintaher64@gmail.com مخلص تمام بچهای انجمن Khansariha (256)Khansariha (219)
سلام دوست عزیز فکر کنم این رفیق شما هم اصلا منصف نیست چون هفته پیش فردوسی بودم و آکار صفر 6800 بود و شاهین 5800 و یکی هم یه بایکال داشت 9.5 میداد همشون صفر و خشک بودن بایکال بغل بود .....
یلدیز در حد آک حدود 50 تا تیر زده 6500 میداد تازه 100 هم میتونستی بندازی ازش!
قیمت ها افت کرده به خاطر اینکه اصلا خرید و فروش خیلی کم شده مگرنه خیالت راحت این جماعت قیمت کم کن نیستن!Khansariha (214)

راستی نخجیر 2 هم آکبند 4 تومن وجه رایج!Khansariha (399)
داداش گل حق با شماست ادم سر از کار اسلحه فروشها در نمیارد اسم شکار ۵ سال ممنوع که امده قیمتها افت کرده تو ایران بازار شایعه داغه اما خوشبختانه تصویب نشده تو استان ما از سر ماه انشالاه پروانه شکار میدن
(2014-10-17 02:19 PM)AKKR نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش گل حق با شماست ادم سر از کار اسلحه فروشها در نمیارد اسم شکار ۵ سال ممنوع که امده قیمتها افت کرده تو ایران بازار شایعه داغه اما خوشبختانه تصویب نشده تو استان ما از سر ماه انشالاه پروانه شکار میدن

بابا بهتر بزار قیمت ها افت کنه مگه یه اسلحه چی هست که 7-8 تومن قیمت بخوره
شما ببینید یه بدون جواز میدن 1.5-2 ولی همون اسلحه بعد از جواز میشه 5-6
این قیمت قیمت اسلحه نیست بلکه قیمت مسایلی که به اسلحه ربط داره مثل همون پروانه شکار مجوز سهمیه فشنگ و ...
در کل اصلا بزار شکار ممنون بشه ولی قیمت ها افت کنه تا بقیه هم بتونن سلاح بخرن
البته میدونم این حرف من خیلی ها رو ناراحت میکنه و من از همین الان باید مواظب باشم هدشات نشم ولی نظر من اینه حالا یا درست یا غلط
لینک مرجع