انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-07-21 08:44 PM)broning نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام خدمت دوستان
سهمیه اسلحه امسال یک ماهی میشه که تو شهر ما اومده ولی نه اکار دارن نه شاهین در صورتی که تو لیست قیمت سال 92قیمت هر دو شون بود
فروشنده میگه به هیچ کس از فروشنده ها سهمیه اکار و شاهین ندادن راست میگن یا نه
‎دوست عزیز تولیست قیمت اکارو چند زده وبرا کدوم شهره

(2013-07-21 08:44 PM)broning نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام خدمت دوستان
سهمیه اسلحه امسال یک ماهی میشه که تو شهر ما اومده ولی نه اکار دارن نه شاهین در صورتی که تو لیست قیمت سال 92قیمت هر دو شون بود
فروشنده میگه به هیچ کس از فروشنده ها سهمیه اکار و شاهین ندادن راست میگن یا نه
دوست گلم قیمت اکار تولیست چنده وبرا کدم شهره
سلام آكار و شاهين تا بيست روز پيش جز. سهميه بوده و اسلحه فروشها گرفتن. آكار تقريبا 3800وشاهين3500
اما پانزده روزه تموم شده الان فقط دو لول بغل و 5 تير ميدن و هر 5تا دو لول بغل يه شاهين.
دوستان یعنی تمام اسلحه فروش های کشور سهمیه خودشون رو دریافت کردن ؟
آقا ما آخر نفهميديم چرا انقدر همه چي بي سرو تهه يه جا توزيع ميشه يه جا نميشه ؟
[تصویر: 68518197578451360217.jpg]
منبع دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان سهمیه در بعضی از شهر ها توضیع شده و هنوز خیلی از شهرها موندن پیگیر باشین چون از هر شهری میتونین خرید داشته باشین
اینم اضافه کنم به هر عامل مجاز بیشتر سلاح ها داده میشه اما به تعداد معدود پس هنوز هم میشه اکار و شاهین تهیه کرد فقط دنبال اشنا باشین تا گیرتون بیاد من همدان اشنا دارم به محض اوردن سلاح به دوستان اطلاع میدم تا بتونن تهیه کنند مخلصیمKhansariha (8)Khansariha (48)
این سهمیه که ربطی به سهمیه اول سال نداره، درسته؟
هر فروشگاه تقریبا چند اسلحه بهش می دن؟
دوستان اگه احیانا اسلحه دولتی توشهرتون توزیع شد نیازی به اشنا نیست فقط دوز شوکولات فروشنده رو ببرید بالا راحت صاحب سلاح میشوید.
دوز شوکولم ببری بالا زیاد فایده نداره چون 4تا مال فلان جا 5تا مال اشنایان اقای بوق 3تا مال اشنایان اقای دوغ و ... .
(2013-07-23 12:35 PM)broning نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوز شوکولم ببری بالا زیاد فایده نداره چون 4تا مال فلان جا 5تا مال اشنایان اقای بوق 3تا مال اشنایان اقای دوغ و ... .
دوست گلم فروشنده شوکولاتی بیشتر از فروشنده دلسوز واسه بوق ودوغ وجود داره شمارتو واسم تو پیام خصوصی بزار تا واست ردیفش کنم
(2013-07-22 01:06 PM)mozilla نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان یعنی تمام اسلحه فروش های کشور سهمیه خودشون رو دریافت کردن ؟

دوستان سهمیه اسلحه سالی چند بار می دن؟
و این جدیده که دوستمون گفتن یه بیست روزه شروع به دادن کردن و خیلی از شهر ها رو هنوز ندادن این مرحله چند هستش؟
لینک مرجع