انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام خدمت دوستان گرامی ، اسلحه آکار با چوکهای 2 و 3 خط که موقع خرید روش است اسلحه جمع زنی هست و تجربه ایی که خودم با چوکهای بلند(اکستندد) دارم اینه که با این چوکها اسلحه خیلی جمع تر میزنه که مناسب هوازنی نیست و توصیه من به دوستان تهیه چوکهای یک خط و 4 خط کوتاه هست که کاربرد بیشتری در شکار خواهند داشت. ضمنا در روی چوکهای اصل آکار آرم آکار به صورت حک شده روش اومده..
ارادتمند همه دوستان گرانقدر
جناب بهرامى اين چوكها را اقاى فريمانى اورده تعدادش هم محدود هست ظاهرا شماره تماس فروشگاه٣٨٥١٦٠٥٩
من با جناب بهرامى موافقم ،اگرجامعه علاقمند به شكارورزشى اينقدر ايزوله نبود وفرد فرد اونها در اين علاقه مشترك تشريك مساعي ميكرد وضعش از الان خيلى بهتر بود ،چندى پيش يكى از مديران سازمان در مصاحبه اى گفته بودند وقتى از شكارچيان وحقوق انها صحبت ميشود واز سازمان براى ناديده گرفتن حقوق قانونى ايشان انتقاد ميشود اصلا انها يك نماينده مشخص دارند ؟طرف صحبت ما دقيقا چه كسانى هستند؟حرف درستى گقتند ايشان
دوست عزیز مگه فول چوک اکسترنال تا چند متر زهرداره؟

hossin
(2016-06-27 01:05 PM)mortezazadeh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب بهرامى اين چوكها را اقاى فريمانى اورده تعدادش هم محدود هست ظاهرا شماره تماس فروشگاه٣٨٥١٦٠٥٩
من با جناب بهرامى موافقم ،اگرجامعه علاقمند به شكارورزشى اينقدر ايزوله نبود وفرد فرد اونها در اين علاقه مشترك تشريك مساعي ميكرد وضعش از الان خيلى بهتر بود ،چندى پيش يكى از مديران سازمان در مصاحبه اى گفته بودند وقتى از شكارچيان وحقوق انها صحبت ميشود واز سازمان براى ناديده گرفتن حقوق قانونى ايشان انتقاد ميشود اصلا انها يك نماينده مشخص دارند ؟طرف صحبت ما دقيقا چه كسانى هستند؟حرف درستى گقتند ايشان

جناب مرتضي زاده يك دنيا تشكر با كمك شما تونستم از مشهد چوك ها رو بخرم.
راستي اون مورد كه پيغام خصوصي دادم رو پيگير شديد؟؟
باعرض سلام خدمت دوستان در این قسمت که مربوط اکار هستش خیلی از دوستان نوشتن که لول پایین اکار پایین میزنه یا به اصطلاه ته میکشه ولی لول بالا خوبه و درست عمل میکنه وبعضی ازدوستان ادعا میکنن این مشکل براحتی قابل حله مواردی مثل اصلاح قنداق ویا نصب مگسک کوتاه تر حالا سوال اینجاست اگر هردو لول پایین میزداین روش منطقی بنظر میرسید امابااین کارهامشکل دیگه درست میشه یعنی این بار لول پایین درست میزنه لول بال بالا میزنه پس چطور قابل حله؟
با برداشتن فسفری مگسک ویا بازکردن مگسک اکار که پیچی هست ونصب یه دونه مگسک کوتاه ویا پیچ کوتاه مشکل پایین زدن لول پایین حل میشه درحالی که برای لول بالا مشکلی پیش نمیاد برای مطمن شدن از نتیجه کار میشه پترن گرفت ضمنا اگر این تغییرات برای لول بالا تاثیر گذار باشه بعد از چند موردی تمرین ووپترن گرفتن قلقش دستتون میاد
اگر برای اکاری لول پایینش ته بکشه ولول بالاش مشکلی نداشته باشه و اگر این تغییرات رو براش اعمال نکنیم برای زدن هدف با لول پایین باید مگسک رو بذاریم رو ی هدف بعبارتی دیگر هدف گم میشه ودر این صورت نمیشه هدف رو با دقت واطمینان زد بخصوص اگر هدف ما کوچک ومتحرک ودور باشد که میشه قوض بالا قوض خخخخ
اما اگر مگسک رو کوتاه کرد هدف زنی بالول پایین حل میشه واگر احیانا متوجه شدیم که لول بالا بالاتر داره میزنه میشه برای زدن با لول بالا مقداری مگسک رو زیر هدف گرفت دراین حالت نه هدف پشت مگسک گم شده و نه در زدن اهداف دور ومتحرک وکوچک دچار مشکل شده ایم
همه این معلق بازیا خخخخخخخخخ بخاطر اینه که اعمال جراحی سخت وخشن وگران روی سلاح انجام نگیرد ان هم توسط تعمیر کاری که بازم نتونه مشکل سلاحو برطرف کنه
پرحرفی کردم ببخشید واگر ایرادی میبینید متذکر شوید ممنون میشم
دم اهالی انجمن همیشه گرم بادKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (48)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب احمدی آکار شما سری دومه فک کنم

hossin
سلام این عکسها متعلق به سلاح استاد کلت عزیز هست که من بی اجازه خخخخخ استفاده کردم سلاح خودم دم دست نبود ببخشید
سلاح خودم شاهین اکار هست
این گلها تقدیم یه کلت عزیز وسایر اهالی انجمن
دمتون گرم
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2016-06-30 03:02 AM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام این عکسها متعلق به سلاح استاد کلت عزیز هست که من بی اجازه خخخخخ استفاده کردم سلاح خودم دم دست نبود ببخشید
سلاح خودم شاهین اکار هست
این گلها تقدیم یه کلت عزیز وسایر اهالی انجمن
دمتون گرم
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

آسمان عزيز شما اجازه لازم نداريد. كل مجموعه بنده را امر بفرماييد دو دستي تقديم ميكنم
کلت عزیز
شما به این حقیر لطف دارید
دمتون گرمKhansariha (8)Khansariha (48)Khansariha (8)
لینک مرجع