انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام آقای انوری در ورامین هم آکار 7500-و شاهین 6300 تا 6500 قیمت دادن که البته این ها قیمت پشت تلفن و قطعا پای معامله 200 تا 300 کم میشه و اسلحه ها خشک و کاملا آکبند هستند.... مثل اینکه صحبت حدود 7 برای آکار خشک میشه
با سلام خدمت اساتید بزرگوار.عذر میخوام اگه سوالمو اینجا مطرح میکنم چون تایپیک با موضوع چوک پیدا نکردم.من هنوز موفق به خرید چوک اصل و فابریک اکار نشدم ممنون میشم اگر کسی راهنمایی کنن که چوک اصل چه مشخصه هایی داره و از کجا میشه تهیه کرد

فرستاده شده از GT-I9192ِ من با Tapatalk
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز سلام.2 روز پیش داشتم چوک لول بالای تفنگم رو برای اولین بار چوک 2 خط میذاشتم بنابراین رزوه های لول و چوک رو خوب تمیز کردم و وقتی خواستم که جا بزنم اول خوب میچرخید ولی بعد آخراش سفت شد بعد فکر کردم حتما بد بستم بعد دوباره در آوردم و بیشتر تمیز کردم و دوباره خواستم ببندم که باز مثل قبل دوباره سفت شد.من فکر کردم حتما یک مقدار سفت بسته میشه بعد خوب میشه بعد سعی کردم بیشتر با سفتی بچرخونم که دیدم قفل کرد و دیگه بسته نمیشه من هم دیگه دست نزدم و مجبور شدم از لول بازش کنم بعد متوجه شدم قطر بیرونی سر چوک حدود ١ میلیمتر بیشتر از معموله.چیزی که منو خیلی نگران کرده اینه که ممکنه که این چوک به سر لول و رزوه لولم آسیب زده باشه؟از دوستان ممنون میشم پاسخ بدن تا منو از نگرانی در بیارن.
یه سوال لول بالا قبل از اینکه بخواید دوخط ببندید چی رووش بود ودیگه اینکه منظورتون از این جمله چیه (متوجه شدم قطر بیرونی سر چوک حدود ١ میلیمتر بیشتر از معموله.) // چوک باید خیلی روان وراحت تا اخر پیش بره واخرسر با یه کم فشار محکم بشه //
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایا منظورتون این قسمتهاییه که مشخص کردم / اگه اینجوریه لول اکار رو نیز بررسی بکنید که ترک ویا باد نکرده باشن
چوکهای دیگه ای که دارید رو روی لول بالا ازمایش کنید ونیز این چوک دوخط رو روی لول پایین ازمایش کنید ببینید وبررسی کنید که ایا مشکل از رزوه چوکه یا از رزوه داخل لول
سلام دوست عزیز.قبلش چوک 3 رو لول بود.سر چوک درست همونی هست که تو شکل مشخص هست.همه ی چوک ها خوب بسته میشد این فقط اینجوری بود.خودم که نگاه کردم خوب بود الان هم روش فول چوک بستم راحت جا رفت.بنظرتون باید به تعمیرکار نشون بدم؟

نه دیگه خداروشکر تعمیر کار نمیخواد ومشکل از رزوه چوک 2 خطه شما اگه چوک 2 خط لازم دارید یا یه دونه چوک تکی دوخط بخرید وببندید روی لول بالا ویا اگه نبود یه دست کامل چوک اصلی بخرید وازشون استفاده کنید
ممنون آسمان عزیز.انگار آدم هر چی حساس تر میشه بدتر بلا سرش میاد.راستش به طور فابریک چوک 2و3 روش بود ولی چون هیچ آرمی روش نبود ترجیح دادم یک ست 6 تایی اصل بخرمش که بهتر باشه که اونم از شانس ما اینجوری شد.اون چوک 2 رو رفتم به فروشنده دادم گفتم بهش، قراره عوض کنه.حالا واقعا خیالم راحت باشه که هیچ مشکلی براش پیش نیومده؟من خودم فکر میکنم مشکل چوک از ١ میلیمتر قطور بودن سر چوکش باشه.
سلام
تاجایی که از کاتالوگ آکار دیدم ، ست چوک فابریک آکار 3تایی و پنج تایی است ، شما از گفته فروشنده به اصل بودن چوک ها مطمئن شدید ؟
هر چی اکار من دیدم چوکهاش فابریک 2و3 خط بودن وهیچکدومشون ارم نداشتن
(2015-08-18 10:20 PM)Huntsman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
تاجایی که از کاتالوگ آکار دیدم ، ست چوک فابریک آکار 3تایی و پنج تایی است ، شما از گفته فروشنده به اصل بودن چوک ها مطمئن شدید ؟

نه به گفته های اکثر فروشنده ها نباید گوش داد / چندین اکار وشاهین از سالهای مختلف دیدم وچوکشونو بازدید کردم همگی از نظر کیفیت وخوش تراش بودن بی ایراد بودن و مثل همدیگه پس میشه نتیجه گرفت که همگی فابریکن ونداشتن ارم اکار دلیل بر اصل نبودنشون نیست حالا مواردی دیده شده که چوکها توسط اسلحه فروش ویا صاحب اسلحه تعویض شده که قابل استناد نیست
لینک مرجع