انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2015-11-24 08:26 PM)Shatur نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این اولین شلیکم بود با این اسلحه

فرستاده شده از GT-I9192ِ من با Tapatalk

یعنی از سال 91 تا حالا استفاده نکردید ؟ مگه میشه مگه داریم؟
اره تازه به دستم رسیده اسلحه یه شهر دیگه بود به اسم شخص دیگه که به دلیل مسافت رفت و امدشون با پرواز بود که نمیتونستن بیارن

عذر میخوام سال 92 دقیقا

یه معذرت خواهی به اهالی انجمن بخصوص دوست خوبم Shaturجان بده کارم
به این دلیل :
Shaturگرامی درارسال 1326 درمورد ضامن سوال کرده بودند که کدوم طرفی ضامنو جلو بدی ؟ سوزن لول مربوطه عمل میکنه
که بنده گیج خخخخ به اشتباه راهنمایی کردم امروز که رفته بودم پترن متوجه شدم پس شرح میدم امید وارم بازم کنف نشم
UNDER=زیر///// OVER= بالا/// SAFE = بی خطر ( ضامن )
اگه ضامن اکارو از راست به جلو هل بدیم ضامن حرف 0 وS رو میپوشونه و حرف Uدرسمت چپ نمایان میشه که با نمایان شدن حرف U وفشارماشه اول لول پایین شلیک میکنه
و اگه ضامن اکارو از چپ به جلو هل بدیم ضامن حرفU وS رو میپوشونه و حرف Oدرسمت راست نمایان میشه که با نمایان شدن حرفO وفشارماشه اول لول بالا شلیک میکنه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خواهش میکنم اسمان جان . ولیییی اگر اینجوره پس چرا چوک سه خط من جمع تر از دو خط شده. اسمان جان اون دوتا پترن که دو روز پیش فرستادم عکساشونو با این توضیحت پس جاشون عوض بشه

با این تفاصیر لول پایین اکار من با چوک سه خط جمع تر میزنه نسبت به لول بالا با چوک دو خط.

بالا زدن لول بالا رو کار ندارم ولی مگه نباید چوک دو خط پترن جمعتری نسبت به چوک سه خط بده؟؟؟ پس چرا تو پترن که من گرفتم بر عکسه؟؟؟؟؟

(2015-11-27 07:15 AM)Shatur نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خواهش میکنم اسمان جان . ولیییی اگر اینجوره پس چرا چوک سه خط من جمع تر از دو خط شده. اسمان جان اون دوتا پترن که دو روز پیش فرستادم عکساشونو با این توضیحت پس جاشون عوض ب

با این تفاصیر لول پایین اکار من با چوک سه خط جمع تر میزنه نسبت به لول بالا با چوک دو خط.

بنده پارسال چندتا چوک خریدم 1خط 4خط 5 خط 6خط
2و3 خط هم که روی سلاح فابریک بود بعد که اوردم منزل وبا کولیس اندازه گرفتم متوجه شدم که چوک 6 از 4 خط تنگتره
سازنده خطهارو یه اشتباه زده بود
وعوامل دیگه دردخیل بودن باز وبسته پترن زیاده 1سربقچه ای به نظر بنده از سر مقوایی پترن منظم ترو تنگ تری میده 2چاک دار بودن یا نبودن ود ویاچند چاک بودن ود3میزان باروت وساچمه مصرف شده 4 تنگی چوک وغیره
ولی همچین اشتباهی رو چوک فابریک که رو سلاح نصب هست نباید رخ بده!!!! منم که فشنگ از یک کارتن و یک شماره و مثل هم استفاده کردم

شما قطرداخلی دهانه چوکهارو با کولیس دقیق اندازه بگیریدتا مطمن بشیم
با سلام مجدد بنده با کولیس اندازه چوک دو خط و سه خط اکارمو گرفتم که چوک دو خط نسبت به سه خط .دو دهم میلیمتر تنگ تر بود.که بایدم اینجور باشه. حالا میمونه که چرا چوک دو خط اسلحه من پترن بازتری نسبت به سه خط داده؟؟؟؟ ایا میشه دوتا فشنگ عقاب اونم از یه جعبه اینجور رفتار عکسی داشته باشن؟؟؟

(2015-11-29 06:58 PM)Shatur نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام مجدد بنده با کولیس اندازه چوک دو خط و سه خط اکارمو گرفتم که چوک دو خط نسبت به سه خط .دو دهم میلیمتر تنگ تر بود.که بایدم اینجور باشه. حالا میمونه که چرا چوک دو خط اسلحه من پترن بازتری نسبت به سه خط داده؟؟؟؟ ایا میشه دوتا فشنگ عقاب اونم از یه جعبه اینجور رفتار عکسی داشته باشن؟؟؟

سلام
روی فشنگ عقاب که نمیشه حساب بازکرد توی یه بسته فشنگ ممکن 25 نوع رفتار مختلف ببینید خخخخخخKhansariha (367)
مطمئنا عیب از تفنگ نیستKhansariha (8)
لینک مرجع