انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
ممنون از راهنمایی دوستان محترم آکارهای داخل کارتن چه فرقی با اون کیف مشکیا داره.؟!؟؟
از لحاظ فنی هیچ گونه فرقی ندارن.

فرستاده شده از HUAWEI G610-U20ِ من با Tapatalk
(2016-03-15 10:53 PM)hasan.kha78 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز سلاحهای دست کسانی هست معتلق به سی سال پیش که داخل خزانه براثر شلیک فراوان کاملا اون حالت اولیه دارمده یعنی یه حالت سمباده خوردشده اصلا هم مشکلی نداره دوست عزیز زنگ زندگی داخل لول برطرف میشه که بسیار حساسه حالا خزانه اسلحه که فقط فشنگ داخل ان قرار میگیره و دارای ضخامت دوبل نصبت به لوله دوست گرامی اصلا نگران نباش اگر برطرف نشد زنگ زدگی یه راه حل میگم کاملا برطرف میشه.

دوست گرامی شما که میگی فایده نداره می تونی علتش رو به من توضیح بدی متشکر میشم به علمم افزوده بشه.

تجربه اینو میگه برو به علمت اضاف کن دادا.راه حل الکی هم دم پا مردم نگذار.اگه خزانه زنگ بزنه بعد از یک یا دو سال و شلیک نهایتا 100 فشنگ پوکه تو خزانه گیر میکنه و من به عینه دیدم.خزانه رو باید همیشه چرب نگه داشت.خزانه مهم ترین قسمت یه سلاحهKhansariha (214)
این نظر شماست ولی تجربه چندین ساله ما یه چیز دیگه میگه دوست گرامی راه الکی هم نیست بهتر به نظر دیگران احترام گذاشت نه با غرور جواب داد شما احتمالا تجربه این کارو نداری این دلیل نمیشه چون شما تجربه ندارید حرفتون حتما درست باشه ولی نظرتون قابل احترام پس بهتر این رو بعهد دارنده سلاح قراربدین که چه تصمیمی میگیره .

از ما گفتن بود و وظیفه بنده راهنماییه فقط.بعد از دوسال که آفتابه خرج لحیم شد اون وقت معلوم میشه کی با تجربه هستKhansariha (214)

ببین اینجا کجاس خخخخخخخخخخخخخخخKhansariha (215)
دوست عزیز احتیاجی نیست دارند سلاح رو از چیزی بترسونی شما فقط می تونین نظرتون رو بدین که قابل احترام بهتر به یه تعمیرکار دیگه که قابل اطمینان شماست صحبت کنین شاید بتونین از نظر یه تعمیرکار دیگه استفاده بهتر کنین.

ته حرفتون رو متوجه نشدم ببین این کجاست یعنی چی منظورتون چی بود متوجه نشدم دوست گرامی؟

یعنی آخرش متوجه میشی که بعد از چند سال کار تفنگ میلنگهKhansariha (8)
بله نظر شما در صورتی شایدوشاید درست دربیاد که مشکل بسیار به این کوچکی حل نشه.

دوستان واساتید مشخصات چوکه اصلی آکار چیه؟
نقره ایه.رو همه چوک ها نوشته شده AKKAR . یا تو بسته بندیه کیفیه کوچیکه یا تو پلاستیک که فرقی نمیکنه.یه آچار چوک باید همراهش باشهKhansariha (8)
لینک مرجع