انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2016-12-06 11:45 PM)Colt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-12-06 08:12 PM)mohammadfaragi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سوزن اسلحه من از سوراخ کپ که نگاه می کنی حدود2میلیمتر عقب تره ولی سوزن لول پایین از اون جلوتره به نظرشما مشکل ضعیف بودن سوزن از این هست اگه از اینه چه طور می تونم درستش کنم

سوزن هاي اسلحه منم به همين شكله. فكر ميكنم با توجه به اينكه سوزن هاي جناب احمدي هم به همين شكله مشكلي وجود نداره و طبيعي هست

سلام،سوزن های اسلحه اکار منم همینطوره.
(2016-12-10 01:41 PM)kooman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-12-06 11:45 PM)Colt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-12-06 08:12 PM)mohammadfaragi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سوزن اسلحه من از سوراخ کپ که نگاه می کنی حدود2میلیمتر عقب تره ولی سوزن لول پایین از اون جلوتره به نظرشما مشکل ضعیف بودن سوزن از این هست اگه از اینه چه طور می تونم درستش کنم

سوزن هاي اسلحه منم به همين شكله. فكر ميكنم با توجه به اينكه سوزن هاي جناب احمدي هم به همين شكله مشكلي وجود نداره و طبيعي هست

سلام،سوزن های اسلحه اکار منم همینطوره.

پس جای نگرانی نداره
(2016-12-10 01:39 PM)mohammadfaragi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای من که تا حالا پیش نیومده دربعضی ها لول پایین اینطوره که اونم به فشنگ ربط داره لول بالای آکار از اون لول های شکاری حرفه ای هست این که میگین بالا میزنه با چه فشنگ هایی اینطور هست

سلام دوست عزیز من اکثرا از فشنگ شماره های 4*5*6 استفاده میکنم که هر سه شماره را بالا میزنه،ولی لول پایین حرف نداره .
(2016-12-10 01:35 PM)federal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان،به نظر شما اساتید علت بالا زدن لول بالای آکار چی میتونه باشه،همه از لول پایین می نالند ولی من برعکس.ممنونKhansariha (8)Khansariha (48)

سلام،شما زمان پترن اسلحتون رو بده چندتا شکارچی دیگه هم پترن بگیرن،گفتم شکارچی چون به نشانه گیری هر فردی اعتماد نیست.معلوم میشه اشکال از کجاست.هر نفر هم با دوتا لول ،ضمنا فاصله مرکز پترن هارو اندازه بگیر ببین چقدره و ایا تغییر داره،ترجیحا همه فشنگها شماره 5 باشه که نشون بده.
اسلحه من وقتی لول پایین چوک 3 و بالا 2 باشه مرکز پترن ها حدودا 10 سانت اختلاف عمودی میده که البته لول بالا برندست.
با کمی بلند کردن مگسک مشکل بالا زدن لول بالا حل میشه
چون وقتی مگسک بلند بشه تیرانداز مجبوره که سر لول رو پایین تر بگیره تا هدفو ببینه وبزنه
این کارو انجام بدید ان شا الله که برای لول پایین مشکل پیش نیاد
اکار بنده لول پایینش مقداری ته میکشید برای حل موضوع مگسک رو برداشتم ویه پیچ کوتاه کار گذاشتم که با این کار مجبورم سر لول رو بالا بگیرم ومشکل خداروشکر حل شد وچون تغییر کمی لازم بود تیر اندازی با لول بالا به هم نخورد
دم اهالی انجمن همیشه گرم باد
ممنون،از تمامی نظرات شما دوستان.Khansariha (8)Khansariha (48)Khansariha (48)
(2016-12-10 02:00 PM)federal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-12-10 01:39 PM)mohammadfaragi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای من که تا حالا پیش نیومده دربعضی ها لول پایین اینطوره که اونم به فشنگ ربط داره لول بالای آکار از اون لول های شکاری حرفه ای هست این که میگین بالا میزنه با چه فشنگ هایی اینطور هست

سلام دوست عزیز من اکثرا از فشنگ شماره های 4*5*6 استفاده میکنم که هر سه شماره را بالا میزنه،ولی لول پایین حرف نداره .

منظور من دستپر است لول پایین اسلحه من هم خیلی خیلی ته می کشید وقتی بافشنگ عقاب شلیک می کردم پایین می زد با فشنگ استیرلنگ چپ می زد ولی وقتی از فشنگ دستپر استفاده می کردم خیلی خوب می زد
اینم بگم می تونه از چوک هم باشه یه امتحانی بکن چوک لول پایین رو دربیار وببند به لول بالا یه پترنی بگیر اگه خوب شد حتماً مشکل از چوک بوده چون برای من پیش اومده برا همون می گوییم
با سلام :
دوست عزیز آقای فرجی .، بالا یا پایین زدن میتونه بعلت فشنگ نامناسب باشه ولی چپ و راست زدن خیلی بعیده . همون مورد چوک که فرمودید دلیل بهتری میتونه باشه چون اکثر چوکهایی که در بازار بفروش میرسه و همه استفاده میکنند ساخت همین جاست پس هم آلیاژ و هم دقت در ساخت میتونه باعث عملکرد نامناسب بشه . پس تعویض چوک یا جایگزینی راه علمی تری است .
موفق باشید
تست کارکرد سیستم چکاننده اکار در سرمای 10- فریزر یخچال خخخخخ
حدود نیم ساعتی در فریزر بود وبعد از اون بلافاصله دوتا پوکه خالی از قبل که چاشنی سالم داشتند رو در لول گذاشتم وبنگ خخخخخ
ماشه ضامن و اهرم به سفتی حرکت میکردند یا علتش منقبض بودن قطعات ومفاصل بود ویا سفت شدن گریس موجود در کپ
اما خدارو شکر سوزنها چاشنی هارو فعال میکردند ویه مطلب که جالب بود اینه که چاشنیها پس از انفجار به قسمت بیرون عقب نشینی کردند
توجه داشته باشید که گریسهایی که دردمای عادی مثل 30 درجه سفت هستند اگر در کپ سلاح به کار گرفته شوند واگر فنرها ضعیف باشند سوزنها نمیتوانند چاشنی رو فعال کنند
دم اهالی انجمن همیشه گرم باد Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-12-12 08:03 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تست کارکرد سیستم چکاننده اکار در سرمای 10- فریزر یخچال خخخخخ
حدود نیم ساعتی در فریزر بود وبعد از اون بلافاصله دوتا پوکه خالی از قبل که چاشنی سالم داشتند رو در لول گذاشتم وبنگ خخخخخ
ماشه ضامن و اهرم به سفتی حرکت میکردند یا علتش منقبض بودن قطعات ومفاصل بود ویا سفت شدن گریس موجود در کپ
اما خدارو شکر سوزنها چاشنی هارو فعال میکردند ویه مطلب که جالب بود اینه که چاشنیها پس از انفجار به قسمت بیرون عقب نشینی کردند
توجه داشته باشید که گریسهایی که دردمای عادی مثل 30 درجه سفت هستند اگر در کپ سلاح به کار گرفته شوند واگر فنرها ضعیف باشند سوزنها نمیتوانند چاشنی رو فعال کنند
دم اهالی انجمن همیشه گرم باد Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

اسمان عزیز خسته نباشی دستتم درد نکنه اقا اکار بیشتر از اینم جواب میده دو هفته قبل برای شکار به شهر اردبیل سفری کردم هوای ۱۷ درجه زیر صفر بود جای همگی خالی و اکار عالی جواب داد فقط گاهی انگشتم بی حس میشد و خودم نمیتونستم ضامن به جلو فشار بدم البته اون روز اقا مهرداد عزیز از بچه های اکار سوار همین انجمن هم دیدیم و خوش بشی هم داشتیم که برای تفنگ ایشون هم مشکلی پیش نیومده بود
لینک مرجع