انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
عکسهای مربوط به ارسال شماره 1976[تصویر: -آکار.jpg]
دوستان ببخشید من هنوز ناوارد هستم عکسها از هم جداشدنhttp://www.iran-airrifle.com/uploadcenter/ucp.php?go=fileuser&id=1002
سلام،خوش امدید،گویا مدل اکار شما ورزشی باشه،با لول 76 سانتی و حدودا 200 گرم وزن اضافه نسبت به مدل شکاری 206.اگر اشتباه عرض کردم دوستان اصلاح کنند،تشکر
[تصویر: -لیبل.jpg][تصویر: -باجعبه.jpg][تصویر: -مارک-زیر-کپ.jpg][تصویر: -مارک-کپ.jpg]
پیرو فرمایش آقای kooman سری اول آکار ها جای بند تفنگ نداشت سری های بعدی را من اطلاع ندارم به هر صورت از آقای گلمشکی خریدم و جواز و دفترچه و پروانه کار هم گرفته ام
با عرض معذرت مجدد ارسال 1979 اشتباه شده و مربوط به تفنگ من نمیباشد
سلام،اونی که عرض کردم ورزشیه مربوط به ارسال اشتباهی شما بود که لول 76cmبود.اکار های ما هم جای بند نداشت و جداگانه تهیه و نصب کردیم،اکار شما هم ترک و همین مدلیه که بنده و اکثر دوستان اکار سوار استفاده میکنیم و در موردش بحث شده.
یه چند تا عکس از آکار من، ضمن تمیزکاری و تعویض چوک تقدیم به دوستان آکار دار[SMILING FACE WITH OPEN MOUTH AND TIGHTLY-CLOSED EYES][SMILING FACE WITH OPEN MOUTH AND TIGHTLY-CLOSED EYES][SMILING FACE WITH OPEN MOUTH AND TIGHTLY-CLOSED EYES][تصویر: f219b4bd975532c1c2ff7958ec806e25.jpg]
چنتا عکس از عشقم خدایی محشره در حد اروپاییKhansariha (399)
[تصویر: akkar-churchill-kus-gravurlu-menevisli-s...2-71-3.jpg]
[تصویر: 2-AKKAR-Churchill820-2-jpg-1982015120801.jpg]
[تصویر: 160818121209002-6.jpg]
سلام شبتون بخیر
نحوه باز وبست وگریس کاری سیستم پران اکار رو که اخیرا از جناب کلت عزیز یاد گرفتم خدمتتون عرض میکنم Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اونجایی که با فلش قرمز علامت زدم رو با یه میخ فشار بدید ونگه دارید که فنر زیرینش جمع بشه و ونوک ضامن ( نگه دارنده ) بره پایین حالا زبانه پرتاب کننده پوکه رو مقداری فشار بدید تا قسمتی که با ستاره ابی علامت زدم تحت فشار ودرگیر نباشه دراین حالت اروم اون قسمتی رو که با علامت ابی مشخص کردم رو به طرف پایین بکشید ناگفته نماند با گذاشتن انگشت شست ویا مقداری پارچه وحرکت دادن این قسمت اززیر انگشتمون از پرت وگم شدن اون قطعه کوچک که با فلش قرمز نشون دادم جلوگیری میشه
حالاکه ستاره ابی پایین اومده وخارج شده زبانه پران هم که به صورت کشویی عمل میکنه به راحتی از خزانه جدا میشه که درزیر این زبانه یه میله کوچک وداخل سوراخ یه فنر محکم بلند قرار دارد با تمییز کردن این قطعات وجای بازی اونجا وگریس کاری مجدد اقدام به مونتاژ میکنیم
مونتاژ هم به این صورت هست که اول فنر دراز زبانه رو در جای خودش نصب میکنیم وبعد میله کوچک حالا زبانه پران رو فشار میدیم ونگه میداریم دراین مرحله فنر و ضامن کوچکی رو که درمرحله اول باز کردیم رو جا میزنیم وفشار داده ونگه میداریم و ستاره ابی رو جا میزنیم تا مانع از بیرون پریدن زبانه پران بشه وباید دراین مرحله به نشیمن گه قصعات روی هم توجه کنید برای باز وبست راحتتتر میشه قبل از باز کردن قطات ازاونا عکس بگیرید ویا اوی یک طرف از سیستم پران باز وبست کنید بعد برید سراغ طرف دیگه امید وارم واضح شرح داده باشم
در این عکس مرحله اول باز کردن قطعات مشخصه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اونجایی که با فلش زرد مشخص کردم
میشه ازاونجا فنر رو رو هل داد و بیرون راند

دم اهالی انجمن همیشه گرم باد Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام اینجامربوط به اسلحه اکاره ولی یه موضوع روقاچاقی بگم که سلاحهای روس تقلبیشون وجودداره ساخت عزیزان پاکستانی هست یکی ازاشناهاترانزیت داره یه دونه تک لول ازپاکستان به پول خودمون1تومن اورده بود ازلحاظ جنس وکارایی افتضاح یه فشنگ عقاب تو30متری به یه کارتن زدم تمام ساچمه هاچندمتری هدف ریخت روی زمین ولی اگرکسی یه بارتفنگ روس دیده باشه قابل تشخیصه ماکه تفنگ ترک داریم دلخوشیمون اینه حداقل تقلبی نیست
با سلام
دوستان سوزن اسلحه من ضعیف شده بعضی وقت ها خوب میزنه ولی بعضی وقت ها روی چاشنی یه خط خیلی کوچیک می اندازه می خواستم با راهنمایی دوستان کپ اسلحه رو باز کنم و سوزنش رو یکم قوی تر کنم اگه بشه دوستان با جزئیات کامل شرح بدن خیلی خوب میشه ممنون
سلام محمد اقا،کدوم لول؟کلا لول پر کارتر اینطور شده یا . . . ؟شاید برای ما هم تجربه بشه.
لینک مرجع