انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
MLG جان پیشاپیش مبارکه همانطور که اغاجون فرمودند این اکار اصل هست و کلمه نخجیر اهمیت نداره ودر خریدش شک نکن وبه هوای یلدیز این اکار رو از دست نده وبیخیال یلدیز بشید وهمانگونه که کاربخش جان فرمودند اکار ویلدیز دریه حد هستند و یلدیز نسبت به اکار معجزه نخواهد کرد
قیمتش چقدر شد؟ هر چند 500 بالا یا پایین مهم نیست مهم اینه که سلاح صفر باشه وبه دلت بشینه در رابطه عاشق ومعشوق پول ارزش و معنی خودشو ازدست میده
اگر فروشنده اجازه داد قبل از خرید پترن بگیر درفاصله 36/5 متری به سیبل 76*76 سانت تا رفتار سلاح رو ببینی
فروشنده میتونه قبل از 3 سال سلاح رو بفروشه اما اینکه گفته باید از اداره اجازه بگیرم یامن درجریان نیستم یا میخواد کمی فکر کنه وقیمت بگیره یا اگر زن ذلیل ( ز ذ ) باشه از خانومش اجازه بگیره خخخخخخخخخخخ
دم اهالی انجمن همیشه گرم باد Khansariha (8)Khansariha (48)Khansariha (219)Khansariha (256)
دولول یلدیز سلاح خوبی هست
چنتا مزیت نه چندان بزرگ نسبت به آکار داره : داشتن جا بند فابریک - قنداق با کیفیت تر و زیبا تر - زاج بهتر - مطمئن بودن ازین که یک سلاح بدون دستکاری و سفارش از شرکت سازنده به دست شما رسیده - همراه داشتن چوک ها و آچار چوک فابریک

در عوض آکار هم چنتا مزیت نسبت به یلدیز داره : قطعات فراوان و در دسترس (از چوک و قنداق تا سوزن و جابند و ...) - کپ استیل بسیار با کیفیت و زیبا - شناخته شده تر بودن در بازار
سلام دوست عزیز این اکار ترک هستش هر چه زودتر برای خریدش اقدام کن تا از دستت در نیارن برای کار کنان ارتش محدودیتی وجود نداره تفنگ خود منم احدایی به کارکنان ارتش بود که خریدم اگه یک درصد محدودیت ۱ساله داشت شما باز این تفنگ بخرین بطوریکه تفنگ بصورت امانی در فروشگاه مجاز اسلحه یا اداره اسلحه مهمات شهرتون امانت میمونه و پس از یک سال به نام شما میشه مبارکتون باشه تفنگی که به دل نشست باید خرید شک نکن
دوستان اگر یه وقت نیاز شد که کپ آکار رو باز کنید یا خواستین آچارش رو آماده داشته باشین
میتونید به صورت آماده از ابزار فروش ها نیز تهیه کنید
به این صورت که موارد زیر رو مانند عکس بگیرید و سرهم کنید :
آلن بکس شماره پنج
بکس شماره پنج که طرف تبدیلش یک چهارم باشه
میله کمک ( طول 12 اینچ )
دسته میله کمک

قیمت کلش حدودا 20 هزار تومن در میاد

مزیتش هم که نسبت به نمونه دست ساز فقط قابلیت جمع و جدا شدن و یکم تمیزتر بودن این هست

یه نکته هم این که آلن بکس و بکس رو با یه زرجوش یا چسب آهن به هم بچسبونید که هنگام بیرون کشیدن در نیاد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دمتون گرم
اینجوری خیلی با کلاس تر از مال ماست خخخKhansariha (8)
(2016-08-10 08:17 AM)Huntsman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دولول یلدیز سلاح خوبی هست
چنتا مزیت نه چندان بزرگ نسبت به آکار - مطمئن بودن ازاین که یک سلاح بدون دستکاری و سفارش از شرکت سازنده به دست شما رسیده -

من مخالفم خخخخخ
از انجایکه این سلاح اصل هست و اکار اصل بدون شک وبدون دستکاری وشراکت ودخالت ایران ساخته شده ووارد کشور شده اما برای شاهین اکار انهم فقط درمورد لولش بله میشه گفت مونتاز وزاجش کار ایرانه ولی کپش هیچ تفاوتی بااکار اصل نداره ودقیقا یکیه
چون خودم شاهین اکار دارم و با چندتا اکار مقایسه کردم اینو با اطمینان عرض میکنم
تنها میماند یه مطلب که بگم
دم اهالی انجمن همیشه گرم باد
قیمت یلدیز و اکار رو فروشنده ۷.۵۰۰ گفت.ولی وقتی میگید از نظر لوازم اکار بهتره و این چوک پیدا کردن و خریدن خودش فکر کنم مکافات باشه برای یلدیز.از نظر چوک با اکار فرق داره؟سوزن و متعلقات دیگه به هم نمیخوره؟
این دوستمون دو تا اکار داره برای فروش یکی اکار سری اول ولی کارکرده و این یکی اکار سری دوم و صفر.از نظر کیفیت که فرقی نمیکنن؟
(2016-08-10 12:51 PM)mlg نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قیمت یلدیز و اکار رو فروشنده ۷.۵۰۰ گفت.ولی وقتی میگید از نظر لوازم اکار بهتره و این چوک پیدا کردن و خریدن خودش فکر کنم مکافات باشه برای یلدیز.از نظر چوک با اکار فرق داره؟سوزن و متعلقات دیگه به هم نمیخوره؟
این دوستمون دو تا اکار داره برای فروش یکی اکار سری اول ولی کارکرده و این یکی اکار سری دوم و صفر.از نظر کیفیت که فرقی نمیکنن؟

دوست عزیز شما همین تفنگی که اکبند هستش عکسش گذاشتی بخر هم خیال خودت هم دوستان راحت کن الان خیلی ها دلشون واصه همچین تفنگی پر پر میزنه شما گیر اوردی حالا دست دست میکنی بخر بخر خودشه راستی فرادا تا ساعت چهار عصر با اکار خودم پیش شما هستم فکر نکنم یلدیز اکبند زیر ۸۳۰۰ بدن حتما کم کارکرد هستش
آسمان عزیز وقتی روی یک سلاح اسم سفارش دهنده رو زده باشه (نخجیر ) ، هرچی هم ما بگیم این سلاح دقیقا همونی هست که شرکت آکار به اروپا و آمریکا و بقیه کشورها صادر میکنه باز علامت سوال روش هست چون این اسم فقط یک نشانه هست شاید چیزای دیگه ای هم پشت پرده باشه ؟!
البته چیز مهمی هم نیست که قضیه رو پیچیده کنیم یه تفنگ دولول که هواپیمای بوئینگ نیست ، ظاهرو باطنش رو میشه بررسی و مقایسه کرد ولی بحث انتخاب گزینه بهتر و مطمئن تر هست Khansariha (8)

بعد شما از منبع موثقی میگید که مونتاژ و زاج لول شاهین کار داخل خود ایران هست ؟
دوستان شماره سریال اسلحه دولول اکار در کجای سلاح حک شده
بچه قنداق و لول رو از قنداق جدا کن،زیره لول .
لینک مرجع