انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
ضمن خوشامد گویی به شما دوست عزیز
به ایران فقط یک نوع اکار دواول سوار وارد شده مشخصات سلاح اینجوریه بچه قنداق رو که از سلاح جدا کنی ولول رو از سلاح جدا کنی زیر خزانه نوشته made in turky زیر کپ نوشته اکار بغل کپ نوشته نخجیر ( چون به سفارش ایران وارد شده ) روی لول نوشته bdn 870 akkar sillah saanii
شماره سریال اکار اصل با عدد 6 شروع میشه
واما همین سلاح البته بدون نوشته روی لول وزیر خزانه وشروع سریال سلاح با عدد غیر از عدد 6 این سلاح دیگه اکار اصل نیست وشاهین نام دارد
که حدود 1 تومن از اکار اصل ارزانتره ( شاهین مونتاژ ایرانه ) عکس اکار اصل در ارسالهای فوق 2224- 2226 هست
شما هر جا تشریف بردید بگید که اکار میخوام نه شاهین
اگر قبل از خرید عکس بگیرید واینجا بگذارید دقیق تر ومطمن تر بهتون میگیم که اصله یا شاهینه
تشخیص اکار از شاهین راحته
یه تاپیک به اسم شاهین اکار هم هست اونجارو هم مطالعه بفرمایید Khansariha (8)Khansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام asmanعزیزآفرین به دقت نظرشماامامتاسفانه چه تفنگای شاهین به اسم آکاربه مردم انداختن وپول آکاروگرفتن طرف بعدچندسال حالاکه میخوادبفروشه تازه فهمیده تفنگش شاهینه نه آکار
سلام باربد جان
من کوچکترین عضو این انجمنم وهر چه میدانم از این انجمن یاد گرفتم
شاگرد تنبل ته کلاسم
نگران نباش پولی که با کلاه گذاشتن سر مردم به دست میاد
خرج دارو ودکتر وبیماری لاعلاج میشه مطمن باش
اما چه خوبه که قبل از خرید وقبل از هر کاری مشورت وتحقیق درموردش بشه Khansariha (8)
(2018-01-29 10:31 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به ایران فقط یک نوع اکار دواول سوار وارد شده مشخصات سلاح اینجوریه بچه قنداق رو که از سلاح جدا کنی ولول رو از سلاح جدا کنی زیر خزانه نوشته made in turky زیر کپ نوشته اکار بغل کپ نوشته نخجیر ( چون به سفارش ایران وارد شده ) روی لول نوشته bdn 870 akkar sillah saanii
واما همین سلاح البته بدون نوشته روی لول وزیر خزانه وشروع سریال سلاح با عدد غیر از عدد 6 این سلاح دیگه اکار اصل نیست وشاهین نام دارد
که حدود 1 تومن از اکار اصل ارزانتره ( شاهین مونتاژ ایرانه ) عکس اکار اصل در ارسالهای فوق 2224- 2226 هست
اگر قبل از خرید عکس بگیرید واینجا بگذارید دقیق تر ومطمن تر بهتون میگیم که اصله یا شاهینه
یه تاپیک به اسم شاهین اکار هم هست اونجارو هم مطالعه بفرمایید Khansariha (8)Khansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی ممنون از توضیحات دقیقتون.Khansariha (8)
انشالله اگه قسمت شد بخریم حتما تصویرش رو اینجا میزارم تا نظرتون رو بدونم.
اندازه گیری دهانه چوک فول و سیلندر در آکار [تصویر: f9200eceb4c77a89087e495888e8c9a4.jpg]

Sent from my MI MAX using Tapatalk
(2018-01-31 05:14 AM)Kamikami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اندازه گیری دهانه چوک فول و سیلندر در آکار [تصویر: f9200eceb4c77a89087e495888e8c9a4.jpg]

خیلی عالی هستش فقط اگه در قسمت همه چیز درباره چوک قرار بدین خیلی بهتر میشه
سلام
برام جالبه که در نخجیر 2 دوستان زحمت کشیدند و اندازه گرفتند. فول چوک 17.2 و نیم چوک 17.7 بود. حال اینکه در آکار فول چوک 17.5 هست. پس لول چپ نخجیر دو عملا از اکسترا فول هم تنگ تره. نمیدونم خواستن چی بسازنKhansariha (226)
با توجه به اینکه هر دو گیج 12 هستن. انگار یه جای کار میلنگه.
ممنون از زحمت دوست عزیز با نام کاربری Kamikami که اندازه های دقیق را اعلام کردند.
موفق باشید
ینده هم با کولیس دیجیتالی اندازه گرفتم چوکه ای اکار رو
1 خط (فول ) =17/5
2 خط = 17/7
3 خط = 17/9
4 خط = 18/1
5خط = 18/3
6 خط ( سلندر ) = 18/5
دم اهای انجمن همیشه گرم باد
(2018-01-31 01:40 AM)rezaahar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018-01-29 10:31 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی ممنون از توضیحات دقیقتون.Khansariha (8)
انشالله اگه قسمت شد بخریم حتما تصویرش رو اینجا میزارم تا نظرتون رو بدونم.
خواهش میکنم انجام وظیقه ست
دارم درس پس میدم
قبل از خرید عکس بذار
با سلام خدمت تمامی دوستان
واقعا خیلی از نظرات همه دوستان استفاده کردم دست همتون درد نکنه

بالاخره با توجه به راهنمایی ها و همینطور بودجه ای که دارم تصمیم گرفتم آکار بخرم ولی متاسفانه چند روزه که هر کجا پرسیدم نتونستم آکار صفر فابریک پیدا کنم
اگه اسلحه فروشی مجاز سراغ داشتین منو هم راهنمایی کنید تا منم آکار بگیرم
خیلی ممنون از همتونKhansariha (8)
(2018-02-03 03:17 PM)amirahar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت تمامی دوستان
واقعا خیلی از نظرات همه دوستان استفاده کردم دست همتون درد نکنه

بالاخره با توجه به راهنمایی ها و همینطور بودجه ای که دارم تصمیم گرفتم آکار بخرم ولی متاسفانه چند روزه که هر کجا پرسیدم نتونستم آکار صفر فابریک پیدا کنم
اگه اسلحه فروشی مجاز سراغ داشتین منو هم راهنمایی کنید تا منم آکار بگیرم
خیلی ممنون از همتونKhansariha (8)
بخر دوست عزیز با خیال راحت. من 15 ساله مقیم خارج از ایرانم، ودر خارج برتا دارم، آکار هیچ فرقی با یک سباح طرح ایتالیا نداره فقط در مقایسه با برتایی که دارم لولش شکاریه (71 سانت جای ورزشی 76 سانت) و دیگه اینکه فلم کاری برتا رو آکارنداره. وگرنه آکار اسلحه ای هست که فشنگ مگنوم هم میزنه و چمبر یا خزانه تفنگ به قول قدیمیا گوشت داره. هر بار ایران میام در 2 هفته 200 تا فشن تراپ میزنم باهاش و گیر و فشنگ نپروندن و.... تو کارش نیست. وزارت دفاع پس از تحقیقات مفصل آکار رو وارد کرد. آکار به اروپا و امریکای شمالی (کانادا و امریکا) هم صادر میشه و به عنوان سلاح خوب ارزون قیمت شناخته میشه. تمام وسائل جانبی اش هم اصلش تو ایران هست.

(2018-01-31 07:50 PM)aghashekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
برام جالبه که در نخجیر 2 دوستان زحمت کشیدند و اندازه گرفتند. فول چوک 17.2 و نیم چوک 17.7 بود. حال اینکه در آکار فول چوک 17.5 هست. پس لول چپ نخجیر دو عملا از اکسترا فول هم تنگ تره. نمیدونم خواستن چی بسازنKhansariha (226)
با توجه به اینکه هر دو گیج 12 هستن. انگار یه جای کار میلنگه.
ممنون از زحمت دوست عزیز با نام کاربری Kamikami که اندازه های دقیق را اعلام کردند.
موفق باشید
سلام، ممنونم. من نخجیر ٢ هم دترم و همون روز اونم اندازه گرفتم که عکسشم میفرستم. ولی 18.5-17.5 آکار استاندارد جهانیه. درمورد نخجیرم که فول چک رو 17.2 زدن شاید فکر کزدن که ایرانیا عشق چهارپاره و اسلاگ هستن و میزنن و بعد مدتی 17.2 میشه 17.5 😀😀😀[تصویر: 6198337378954337f54e187e5706dd0c.jpg]

لینک مرجع