انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-01-19 03:30 AM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-01-18 06:50 PM)royan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان الان تمام اسلحه فروشی ها دارن میدن حتی بعضی ها سهمیه پارسال دارن پس عجله کنیدمن هفته پیش ی آکار ترکیه 38163000 گرفتم اسلحه فروش گفت فقط به کسی اطلاع نده که من آوردم. راستی ی تغییراتی تو اسلحه امسال داره فکر کنم تمام دستگاه های اسلحه سازی آکارو سپاه خریده و میخواد به نام خودش بزن و سال دیگه ترک موجود نیست .
ما که از خدا میخوایم اینجوری بشه ما که با ایرانی بودن مشکل نداریم تازه افتخار هم میکنیم اگر دستگاه را بیاره و همون کیفیت یا بهترشو بزنه که اولین خریدارش خود من هستم چون اصولا بهترین مواد اولیه واسه تولید رو خود ایران داره,یعنی میشه یه رو با افتخار اسلحه ساخت ایران را دست بگیریم ,آخ خ خ خ خ
تازه اگر اینجور بشه دیگر نگران خرابی هم نیستیم چون همین بغل تولید میشه و همه چیزش در دسترس هست مثلا همین چوک که الان تو اصفهان یه جعبه 4 تایی غیر اصلی رو میدن 150 اگر اینجا تولید بشه فکر کنم اصلشو خیلی خیلی کمتر از این بشه خرید تازه ممکنه که دولول بغل با همین تکنولوژی و کیفیت هم تولید کنن چون اگر دستگاه رو داشته باشن همه چیز ممکن میشه.

شما هم دلت خوشه داداش اینا تا فاتحه یه چیزو نخونن و توش هزارتا دزدی نکن دست از سرش بر نمیدارن اون از صنعت خودروشون این هم از تفنگشون . ما نمی دونیم این عربا که بیشتر چیزاشونو وارد میکنن پس چرا پولشون تمو نمیشه ( یکم منطقی فکر کن دادادش )
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
سلام جناب آقاجون با این عکسایی که گذاشتی حال مارو گرفتی یعنی ما 4 میلیون دادیم معلوم نیست چه لولی گرفتیم اون مارک نخجیرو که هر آدم احمقی میتونه چاپ کنه چه برسه به این دزدا .
حالا یه سئوال دارم ازت عزیز اون طرفی که گفتی چیز خواستی نداره یعنی او عبارت آکار سلاح سینایی رو هم نداره .
اگه اونو برداشته باشن خدا شاهده میشینم رو زمین تمرکز میکنم یه داد میکشم و هر چی به دهنم اومد میگم . Khansariha (367)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ا ا ا ا دارم دیونه میشم این دیگه چه وعضشه یعنی امکان داره داره لوله رو اینا زده باشن خیلی زوره 7 ماه دیرتر بگیری 1.5 اضافه بدی بعد نفهمی چی آشغالی داری میگیری . ای خدا
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اینم ویرایش چهارم
جناب آقاجون از سر لوله هم اگه تونستی یه عکس بگیر ببینیم اونو چیکار کردن که خدا میدونه با سیمان چسبوندن و اونم توش ......

تشکر منتظر پاسخت هستم
جناب آقا جون یه زحمت دیگه هم بکش عزیز اطلاعات روی کپشم بگو اون مارک آکار زیر کپش هست یا نه .
بعد این مطلبی که گذاشتی اعصابم بهم ریخت فشارمو اندازه گرفتم 15 رو 10 بود که فکر کنم از فشار داخل کپسول pcp چیزی کم نداشت .همین کارارو میکنن که جوونای مردم سکته میکنن .
سلام حسین آقا .

باور کن من وقتی پست شما را دیدم و فهمیدم تا صبح چه اعصاب خوردی کشیدی عذاب وجدان گرفتم ، گفتم کاشکی اصلا در این مورد حرفی نمیزدم تا اینهمه اعصاب شما به هم نریزه.
خدمت شما عارضم که اون طرف لول یه عدد 12/76 به صورت خیلی کمرنگ حک شده که چون احتمالا توی عکس پیدا نیست عکس نذاشتم ولی اسمی از akkar silah sanayi نمیبینید.
اون تفنگ سهمیه 91 متعلق به یکی از دوستان و در دسترس من نیست ولی تا جایی که یادم میاد . 2 تا تفنگ مو نمیزد و اسم akkar روی هر دو بود حتی جنس چوب قنداق و بچه قنداق هم یکی بود و تفاوتی نداشت سر لوله و رنگ لوله ها هم مثل همدیگه بود ، خلاصه به جز این نوشته ها هیچ فرقی نداشتند
خلاصه اینکه من به شما اطمینان 100 درصد میدم که یک تفنگ آکار تماما ساخت ترکیه خریداری کردید ولی علت اینکه akkar silah sanayi و made in turkey روش حک نشده اینه که اینها تفنگ آکار را به اسم ایرانی میفروشند !! الان توی مجوز تفنگ من زدند "ساخت ایران "( واسه همه اونهای دیگه که آکار دارند هم همینطور و زده ایران) یعنی واسه اینکه دوگانگی و تناقض پیش نیاد به شرکت آکار سفارش دادند که اسمی از ترکیه روی تفنگاش نیاره تا کاملا به اسم خودشون تموم کنند !
[تصویر: 13585864721.jpg]
سعی میکنم از اون قسمتهایی که خواسته بودید عکس بذارم ولی باز هم میگم شما شک نکن که یک آکار ترک خریداری کردید که شکر خدا هنوز هم کیفیت بسیار بالا و خوبی داره.

یک سال قبل به همین موقع من دنبال بایکال تک لول بودم که دیدم مثل اینکه دیگه گیر نمیاد و با اکراه و با راهنمایی دوستان و با وام !! این آکار را گرفتم 2300 و البته هنوز دلم پیش بایکال بود ولی حالا خوشحالم که همین را هم گرفتم چون قیمتش 2 برابر شده ، من به شما قول میدم شما سال دیگه به همین موقع خیلی خوشحالی که همون آکار 4000 تومنی را گرفتی چون دیگه همون هم یا گیر نمیاد یا حداقل 2 برابر شده !!
من اکار سال 90 خریدم واون اکارسیلاح صنایح رو داره ولی ساخت ترکیه زیر لوله اش نداره .تقریبا 2ماه پیش یکی از دوستان نظامی یک اکار خرید که هر جفتش رو لوله نوشته بود .فکر کنم تو هرسری تولید یکطور عمل شده .چون فکر نمیکنم سال 90 اصلا حرفی از شاهین بوده باشه
دوستان امسال سلاح ترک سهمیه ای با نام ایران جواز میخوره مثل شاهین و توعکسی که آقا جون گذاشته کاملا" مشخص.منم اولش تعجب کردم ولی لوله تفنگ سهمیه امسال ضخیمتر شده و 40 درصدشون مشکل تو قفل شدن دارن در موقع تحویل حتما" توجه کنیدچیز خوب گیرتون بیاد من که به اسلحه فروش چندین بار گفتم.تا خدا بخواد سایت باز بشه سریع تر فاکتور بخوره.سال بعد هم دیگه آکار نداریم فقط شاهین و سلاح های ایرانی با تکنولوژی ایرانی..
حسین آقا اسلحه شما مطمئن باش مثل همون سال91 هست که علی آقا عکسشو گذاشته ولی خیالت راحت اکار هستش
ولی منطقی فکر کردن با اون چیزی که آدم قلبا میخواد اتفاق بیافته دو تا چیز مختلف هست راستش من حاضرم جنس خوب دستم نگیرم ولی حتما بدونم ساخت داخل هست تا اینکه مثل عربها فقط مصرف کننده باشیم اما اشکال اینجاست که اینها هم جنس وارد میکنند هم آشغال ترین نوعشو وارد میکنند در هر حال آرزو بر جوانان عیب نیست.خخخخخخخخخ
راستی رویان عزیز لول دقیقا همون هست و نه ضخیم تر شده و نه رنگش فرق میکنه.
سلام به دوستان و تشکر از علی آقای گل که من اسمشونو نمیدونستم بانام کاربری آقاجون .
امروز صبح با ناراحتی رفتم اسلحه فروشی و به فروشنده گفتم آقا سهمیه ها توزیع شده و قیمتا حدود 50 - 60 تومنی اومده پایین .....خلاصه اون گفت جون هر کی دوست داری من فقط ازت 140 شیرینی گرفتم بعد برای ما شر نشی که من بهش گفتم نه خیالت راحت باشه ولی باید بدونم چی دارم میگیرم 4 میلیون پول دادم و تغییراتی که توی عکسا جدید بود براش توضیح دادم که اون گفت نوبت من 2 شنبه هست تا برم اسلحه تحویل بگیرم اومدم شما بیا هر کدومو که خواستی بردار شاهین یا اکار . گفتم اینجوری بهتره حداقل یه نگاهی به هردوتاش میندازیم و بهتررو بر میدارم .
علی آقا فقط زحمت یکم بصورت دقیق تر در مورد اینا برای من بپرس و نتیجشو به من بگو . در سری جدید همین 91 ها
1- زمانی که اهرم برای باز کردن تفنگ به سمت راست میدید سمت چپ اون یه عبارت به اسم KAZ6S هست ببینید اونم هست البته الان داشتم توی عکسای اکار میگشتم که دیدم روی کپ یکی دیگه بجای این بالایی 7WHZ نوشته این عبارت مربوط به چی هست .
2-بازم توی همین قسمت یکم جلوتر زمانی که نوار بالای لول با کپ چفت میشه یه طرح نیمدایره بصورت گل نصفه هست اون چطور؟
3-نوار روی لوله همین طرحا و برجستگی های قبلا رو داره.
4-در مورد عبارت آکارشم که زیر کپ هست سئوال کن.
با تشکر از شما و علی آقا اگه متنی هم نوشتی عزیز کافیه حرف شما برای ما سنده .
ببینیم اگه خیلی افتضاحه برم یه تک روس بگیرم بازم تشکر از دوستان
(2013-01-19 02:57 PM)royan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان امسال سلاح ترک سهمیه ای با نام ایران جواز میخوره مثل شاهین و توعکسی که آقا جون گذاشته کاملا" مشخص.منم اولش تعجب کردم ولی لوله تفنگ سهمیه امسال ضخیمتر شده و 40 درصدشون مشکل تو قفل شدن دارن در موقع تحویل حتما" توجه کنیدچیز خوب گیرتون بیاد من که به اسلحه فروش چندین بار گفتم.تا خدا بخواد سایت باز بشه سریع تر فاکتور بخوره.سال بعد هم دیگه آکار نداریم فقط شاهین و سلاح های ایرانی با تکنولوژی ایرانی..

دوستان من این موردی رو که این عزیز گفته رو خودم از نزدیک دیدم فروشگاه مقدم در تهران خودم دیدم قفل بسته نمیشد یارو رفت یه تفنگ دیگه به مشتری داد!
(2013-01-19 05:50 PM)HOSSEINDM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان و تشکر از علی آقای گل که من اسمشونو نمیدونستم بانام کاربری آقاجون .
امروز صبح با ناراحتی رفتم اسلحه فروشی و به فروشنده گفتم آقا سهمیه ها توزیع شده و قیمتا حدود 50 - 60 تومنی اومده پایین .....خلاصه اون گفت جون هر کی دوست داری من فقط ازت 140 شیرینی گرفتم بعد برای ما شر نشی که من بهش گفتم نه خیالت راحت باشه ولی باید بدونم چی دارم میگیرم 4 میلیون پول دادم و تغییراتی که توی عکسا جدید بود براش توضیح دادم که اون گفت نوبت من 2 شنبه هست تا برم اسلحه تحویل بگیرم اومدم شما بیا هر کدومو که خواستی بردار شاهین یا اکار . گفتم اینجوری بهتره حداقل یه نگاهی به هردوتاش میندازیم و بهتررو بر میدارم .
علی آقا فقط زحمت یکم بصورت دقیق تر در مورد اینا برای من بپرس و نتیجشو به من بگو . در سری جدید همین 91 ها
1- زمانی که اهرم برای باز کردن تفنگ به سمت راست میدید سمت چپ اون یه عبارت به اسم KAZ6S هست ببینید اونم هست البته الان داشتم توی عکسای اکار میگشتم که دیدم روی کپ یکی دیگه بجای این بالایی 7WHZ نوشته این عبارت مربوط به چی هست .
2-بازم توی همین قسمت یکم جلوتر زمانی که نوار بالای لول با کپ چفت میشه یه طرح نیمدایره بصورت گل نصفه هست اون چطور؟
3-نوار روی لوله همین طرحا و برجستگی های قبلا رو داره.
4-در مورد عبارت آکارشم که زیر کپ هست سئوال کن.
با تشکر از شما و علی آقا اگه متنی هم نوشتی عزیز کافیه حرف شما برای ما سنده .
ببینیم اگه خیلی افتضاحه برم یه تک روس بگیرم بازم تشکر از دوستان

سلام چون احتمالا علی جون گرفتار هستند من جواب میدم
1.اون شماره سریال کپ هست و تو هر اسلحه تفاوت داره و ربطی به اصل بودن نداره
2.طرح نیمدایره گل رو همشون هست
3.نوار روی لوله هم همین برجستگیها را توی سری جدید داره
4.عبارت اکار زیر کپ توی سری جدید نیست
در آخر بجز نوشته های akkar silah sanai,made in Turkey همش مثل قبل هست
فرق شاهین با اکار هم رنگ محافظ ماشه اکار نقره ای پلی شاهین مشکی و زبانه پوکه پرون اکار نقره ای و شاهین مشکی و این هم برای بار آخر شاهین و اکار بجز اینها که نوشتم هیچ تفاوتی از نظر لول و کپ و قنداق ندارند.
بسته نشدن اسلحه مربوط به خرابی میشه منم تو سری جدید اتفاقا یکی همین جوری دیدم ولی به ضخامت لوله ربط نداره و لوله در حد میکرون هم ضخیمتر نشده اینجا هم جدید و هم قدیم هست هر کدوم از دوستان تمایل دارند بیان از نزدیک ببینند تا دلشون قرص بشه
مرسی از شما دوست عزیز به خاطر وقتی که گذاشتی و جواب سئوال مارو دادی.
ولی دوست عزیز حالا دیدی اینا تا فاتحه چیزی رو نخونن و هزار تا ....کاری توش نکن ول نمیکنن با توجه به ایراداتی که در بسته شدن سری های جدید هست . بابا سری اول تولید کردن بد شد ولی سری بعد که باید بهتر بشه ولی اینجا بر عکسه دقیقا مثل نخجیر روز به روز فاتحشو بیشتر میخونن . موقعی که تیر میزنی با نخجیر زبان فارسی دبستانو برات صرف میکنه بچه از قنداقش جدا شد .
توی این سری جدیدم فکر کنم اگه کلمه ای به اسم آکار باشه باید توقیف بشه تفنگ . کم کم اعلام میکنن تفنگ های آکارو بیارین مشکل داره و بعد موقعی که میبری میبینی سریع آرم آکارو پاک میکنن و تفنگتو بهت میدن و میگن مشکلش رفع شد . بعدا میفهمی کلمه آکار یه نوع بی احترامی به دوستان بوده. خخخخخخخخخخخ
در مورد اون جملتم که گفتی میشه یه روز تفنگ ایرانی دستم بگیرم باید عرض کنم زمانی یه چیز بومی تلقی میشه که ساخت همون منطقه باشه نه اینکه وسایلش و دستگاهاش از جایی دیگه بیاد و اینجا عیون اون درست کنن پس اون طراحی- مهندسی قطعات- میزان فشار و....... الکی هست و یکی باید یه جا یه چیزی درست کنه همه از روی اون بزنن به نظر من اینو نمیگن بومی . یاد یه حرف افتادم در بچگی میزدیم که دقیقا کار اینا شبیه اونه ( تقلید کار میمونه میمونم جزو .....) . بازم میگم تا رقابت در چیزی نباشه پیشرفتم هیچ موقع بوجود نمیاد.
منم ببینم تا خدا چی میخواد و هرچی صلاحه . اگه جوش سر لوله آکار با شاهین فرقی نداشت شاهینو بر میدارم. مرسی از دوستان
از مدیر محترم هم میخوام با توجه به اینکه اسم آکارو از روی تفنگ برداشتن یه تایپیک جدید برای تفنگای جدید با اسم دولول قناری باز کنن. Khansariha (8)
لینک مرجع