انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان امروز رفتم یک قبضه آکار خریدم به مبلغ 77000000 دو نمونه هم داشت یک نمونه توی جعبه مقوایی که ارزانتر بود یک نمونه هم در کیف مشکی آکار نمونه جعبه مقوایی روی لول آکارسیلاح صنایی و غیره نوشته بود و زیر لول حک شده بود ساخت ترکیه ولی در سمت راست لول عبارت نخجیر نوشته نشده بود ولی اونی که کیف مشکی داشت این نوشته ها در دو سمت لول بود ولی زیر لوله ها ننوشته بود ساخت ترکیه!! هر دو شلیک نداشتند هر دو به یک اندازه تمیز بودن و کیفیت رنگ چوب هردو به یک اندازه بد و بی کیفیت بود ولی لوله ها ی هردو سلاح به یک اندازه ظریف و زیبا بود و زاج هردو با اینکه مات بود ولی از شاهین کمی براقتر بود ما هم توکل بخدا کردیم و اون کیف دار رو بردیم که کیف انصافا نویی هم داشت با اینکه زیر لول ننوشته بود ساخت ترکیه ولی از اونجایی که همیشه این بخش از فرووم رو دنبال میکنمو با اطلاعاتی که از شما عزیزان کسب کردم اطمینان دارم که ساخت ترکیه است انشاله فردا میرم برای مراحل انتقال و اگر مشکلی پیش نیاد به یاری خدا فردا تحویلش میگیرم Khansariha (8)
مسعود جان مبارک باشه
انشالله خیرشو ببینی
باز هم انشالله زمانی که سلاح دستتون رسید عکسشو بزارید ما هم لذت ببریم
مبارکت باشه داداش.اگه یه عکس از سر لول ها و نوشته های روی خزانه بگیری و بذاری کامل میشه مشخص کرد که شاهینه یا اکارKhansariha (8)
با سلام خدمت دوستان عزیز.

من دو تا تفنگ . آکار و تک لول روسیه مدل چاپ توله دارم که به دلایلی باید یکی از آنها را بفروشم وبرای من کار سختی است.
لطفا من را راهنمایی کنید. با تشکر.
چشم حتما , اتفاقا جناب میرلوحی به سر لوله توجه کردم ریختگری صاف و مسطحی داشت و

من دو تا تفنگ . آکار و تک لول روسیه مدل چاپ توله دارم که به دلایلی باید یکی از آنها را بفروشم وبرای من کار سختی است.
داداش اکار صد درصد بهتره اصلا از همه چی که بگذریم دولول از تک لول بهتره اکار که دیگه بیشتر بچه های این سایت از جمله خود من داریم و کاملا از هر لحاظ ازش راضی هستیم
و در اخر جدا از نظر من و بقیه دوستان شما هر دو رو داری ببین کدوم بیشتر به دردت میخوره و بهت حال میده اونو نگه دار
در ضمن من باشم هر دوتاشو نگه میدارم چون با ابن اوضاع اسلحه اینا غنیمت به شمار میره ولی اگر شما دلیل محکمی واسه فروش داری بایدجدایی یکیشو قبول کنی
(2014-05-21 12:31 AM)sabzgardan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز شما بهتره تو این تاپیک بپرسید چون زودتر به نتیجه میرسید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی من باشم آکارو برمیدارم
چون هم تفنگ خوبیه و هم دولول
یا علی
من با آکار خیلی بهتر تیراندازی میکنم هوازنیش حرف نداره.تک لول هم از نظر آلیاژ وبرد هم معرکه است.خیلی سخت میشه تصمیم گرفت.
(2014-05-19 11:14 PM)masoudsalamat نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چشم حتما , اتفاقا جناب میرلوحی به سر لوله توجه کردم ریختگری صاف و مسطحی داشت و

پس به احتمال 100% باید آکار ترک باشه.دوست شما تکلول روس رو بفروش آکار رو نگه دارKhansariha (8)
لینک مرجع