انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2019-02-24 02:59 PM)romin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[size=medium]سلام و عرض ادب خدمت دوستان سایت من امروز در خواست تبدیل به احسن سلاح نخجیر تک رو دادم البته یک اکار کارکرد ولی بسیار تمیز به قیمت 12 میلیون خریداری کردم با چوگ 3-2 از اکار سری اول با هارد کیس مستطیل شکل و با ارم اکار ولی پترنی نگرفتم

خیلی خیلی مبارکت باشه بسلامتی استفاده کنی شکاراهای خاطره انگیزی داشته باشی
اخرش ما نفهمیدییم اکار ترکیه شد یا ایران در جواز من ساخت ایران خورده ولی سلاح کاملا اکار حک شده اکار صنایع سیلاح با شمارهسریال 61 محافظ ماشه همرنگ کپ استیل ولی کارت ساخت ایران ؟؟؟دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2019-02-24 11:56 PM)romin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اخرش ما نفهمیدییم اکار ترکیه شد یا ایران در جواز من ساخت ایران خورده ولی سلاح کاملا اکار حک شده اکار صنایع سیلاح با شمارهسریال 61 محافظ ماشه همرنگ کپ استیل ولی کارت ساخت ایران ؟؟؟دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوست عزیز
عجب عکس هایی گرفتی نمیدونم پس زمینه ی عکست جنسش چیه ولی انگازی رو به اسمون و کهکشان راه شیری عکس گرفتی از تفنگت
اسلحه ی شما اکار و ساخت ترکیه و چون به سفارش ایران زده شده روش زدن ساخت یران
شما جدی نگیر
تیربنداز و ازش لذت ببر Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

در ضمن اسلحه ت جزو سری های اول اکار چون مال من مال سال 92 هست و شماره سریالش 6182 ولی مال شما 6180 یعنی اسلحه ی شما قبل تر از اسلحه ی من تولید شده
شرمنده که پترن رو اینجا می زارم لول بالا چوک 2 خواستم بهتر دیده بشه مرتب تر کردم . البته باید چوک 2 خط پایین باشه بهتر در اولین فرصت جابجا می کنم با سه خط ..دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شماره چهار عقاب فشنگ هست شاید داخل برگه اشتباه نوشتم فاصله هم همون 37 متر من خودم از خریدم بسیار راضی هستم انشالله فصل شکار بعدی با اینکه هنوز اینجا برف داره و بسیار سرد
(2019-02-27 01:34 AM)romin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شرمنده که پترن رو اینجا می زارم لول بالا چوک 2 خواستم بهتر دیده بشه مرتب تر کردم . البته باید چوک 2 خط پایین باشه بهتر در اولین فرصت جابجا می کنم با سه خط ..دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شماره چهار عقاب فشنگ هست شاید داخل برگه اشتباه نوشتم فاصله هم همون 37 متر من خودم از خریدم بسیار راضی هستم انشالله فصل شکار بعدی با اینکه هنوز اینجا برف داره و بسیار سرد

مبارکت باشه دوست عزیز
پترن خیلی خوبی داده
انشالله بقیه ی چوک هاش رو هم تهیه کن
اضافه کنم که چوک های اکسترنال تفنگ رو زیبا ترمیکنه و پترنش رو هم یکم بهتر گیرت اومد حتما بگیر خیلی به کارت میاد
(2019-02-27 01:34 AM)romin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه داداش دست نزن اتفاقا چوک تنگتر چون پس تیره و برای شلیک دورتر همیشه باید بالا باشه چوک بازتر رو برای لوله پایین میزارن
سلام ببخشید با اینکه انتخاب شلیک لوله دست خود تیر اندازه ولی استاندارد اولین لول سلاح اکار کدوم لول هست .....؟؟؟ من فکر می کردم اولین لول بالا است بعد لول پایین !!!Khansariha (399)Khansariha (399)
سلام،برای هوا زنی با دولول روی هم شلیک اول با لول پایین و چوک باز تره.Khansariha (8)
(2019-02-27 09:06 PM)romin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ببخشید با اینکه انتخاب شلیک لوله دست خود تیر اندازه ولی استاندارد اولین لول سلاح اکار کدوم لول هست .....؟؟؟ من فکر می کردم اولین لول بالا است بعد لول پایین !!!Khansariha (399)Khansariha (399)

سلام دوست عزیز
بستگی به شرایط تیراندازی داره
همونطور که جناب کومان گفتن تو شکار کبک و تیهو که پرنده از زیر پای ادم میپره و شروع میکنه به دور شدن اول لول پایین که چوک باز تر روش نصبه شلیک میکنه و پستیر لول بالا با چوک تنگ تر

ولی برا پرنده ای مثل مرغابی و سینه سیاه که از دور به سمت ادم میان و بعد شلیک همچنان به ادم نزدیک میشن و به مسیرشون ادامه میدن اول لول بالا با چوک تنگ تر و پس تیر با چوک باز تر و لول پایین انجام میشه

تو تراپ هم همینطوریه
به فرض اینکه شما لول بالا رو چوک تنگ بسته باشی و لول پایین رو چوک باز
تو اهدافی که ازت دور میشن اول لول پایین و بعد بالا
و تو اهدافی که بهت نزدیک میشن اول لول بالا و بعد لول پایین شلیک میشه
[align=right]با سلام
دوستان من میخوام اسلحه را یک تکه نگه دارم، میخواستم بدونم برای ضعیف نشدن فنر پوکه پران، ناخنها و فنر را دراورد و تفنگ را یک تکه نگه داشت؟
با تشکر
لینک مرجع