انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام چک سلاح مربوط به نوع شکار بستگی داره شما باید ببینید چه حیوانی می خواهین شکار کنین از چک نمره مناسب با ساچمه مناسب استفاده کنید واز چه فاصله ای می خواهین شکار کنین که اثرگذار باشه مثلا برای شکار اوردک از چک شماره پنج باساچمه یک استفاده میشه که ساچمه بعداز فاصله کوتاهی پخش بخشه چون ساچمه شماره یک هست تاثیر نفوذ پذیریه بیشتری داره برای حیوانات سنگین وزن شما می تونید چک شماره یک استفاده کنید تا برد ونفوذ ساچمه بیشتر بشه لازم بذکر خود شکارچی باید به شکار بره تا تجربه در بستن نوع چک برروی سلاح خودش درشکار بدست بیاره.

hassan.khanduzi
سلام خدمت همه دوستان، به طور معمول بهترین حالت برای بستن چوک همان پیشنهادی است که شرکت اسلحه سازی ارائه میکند که در خصوص اسلحه آکار چوک 2 در لول بالا و 3 در پایین است ولی با توجه به نحوه نشانه گیری و تیراندازی هر شخص و همچنین فاصله شکار برای لول بالا میتوان از چوک فول و برای لول پایین از چوک 4 و یا 5 استفاده کرد با توجه به تجربه شخصی خودم چوک 2 در لول بالا و 4 در لول پایین بهترین بازدهی را دارد
استفاده از چوک بیشتر برا فاصله ارزشش نشون میده ولی بقیه موارد هم بایددر نظر گرفت مثل؛ساچمه و اندازه شکار و نوع فشنگ و و و
اما باز کردن و بستن مداوم هیچ اثری نداره که هیچ باعث وسواس زیادم میشه که واویلا!!!
تفنگهای با چوک ثابت خیال ادم راحت میکنن مخصوصا دو ماشها ولی گاهی هم دست و پای ادم میبندن. من رو تفنگم بالا فول و پایین نیم میبندم و با توجه به محیط و فاصله شلیک خوب نتیجه داده. البته من اکار ندارم و شاید در این تفنگ نظرم درست نباشه.
سلام خدمت اساتید گرامی

تصاویری از سلاح ساچمه زنی سه لول آکار... جالبه

[تصویر: 6ep157eipqarsh9on9se.jpg]
[تصویر: x839tvehxw6355ndyuha.jpg]
[تصویر: pznzdfmeqjis7050fwbo.jpg]
[تصویر: xkavkxtihicxur7e8j9v.jpg]

این هم لینکش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوشکله
اما سنگین
(2016-04-25 08:45 PM)mirlohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لول پایین بعضی از آکار ها با چوک فول کمی کوتاه زدنش تشدید میشه.مگه نه اگه رو هر دولول چوک یکسانی ببندی پترن یکسانی میده فرقی نمیکنه زیادKhansariha (8)

شما رو هر دولول اگه چوک 2 خط ببندی از نظر من بهترهKhansariha (8)

سلام
جناب میرلوحی باتوجه به صحبت های شما یعنی اگه لول پایین آکارو فول چوک ببندیم افت بیشتری داره ؟
مگه افزایش اون 2 سانت چوک اکسترنال فول باعث برد بیشتر - افت کمتر و جمعتر زدن نمیشه ؟
بعد دوستان کسی ایمیل به این شرکت بیشعور آکار نزده که جواب ته کشیدن لول پایینو توضیح داده باشن ؟
با تشکر
باسلام:
حسین آقا , دوست عزیز یکم ملایمتر برادر .......
حالا شما فکر کردید چی میگن ؟اصلا منکر میشن از بیخ Khansariha (226)
(2016-05-04 09:08 AM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام:
حسین آقا , دوست عزیز یکم ملایمتر برادر .......
حالا شما فکر کردید چی میگن ؟اصلا منکر میشن از بیخ Khansariha (226)

بحث من سر پول داده شده برای این تفنگ نیست بحث فشار روانی هست که شما میخوای یه تفنگ استاندارد دستت بگییری بعد این مشکلاتو که میبینی دلسرد میشی . صحبت منم با اون کارشناس اسلحه مهماتی هست که این سری ها رو بدون تست وارد کرده از همین جا باید گفت که واقعا به هیچ عنوان مناسب این پست نیستی و اگه احساس مسئولیت داشتی برای این مسئله یه راهکاری ارائه میدادی یا فراخوان میدادی که لول ها جمع بشن تعمییرات انجام بشه . جناب کوهنورد اگه اجازه ورود بخش خصوصی رو به این بخش بدن دیگه این مشکلات اساسی پیش نخواهد آمد .
خیلی جالبه یه سری (لول بالا بالا میزنه لول پایین خوب) یه سری (لول بالا خوب میزنه لول پایین پایین میزنه ) این برای اسلحه مهمات باید فاجعه باشه ولی خیلی راحت چشم پوشی میشه
با برداشتن فسفری مگسک ویا با برداشتن کل مگسک که پیچی باز میشه وبا نصب یه مگسک ( پیچ) کوتاه مشکل پایین زدن لول پایین حل میشه ناگفته نماند با این کار لول بالا سر نخواهد کرد چون خودم این مراحل رو انجام دادم
دم اهالی انجمن همیشه گرم باد
من توهمین موندم اون دوستانی که از افت لوله اکار بسیار ناراحت هستن واینقدر گله دارن چرا میرن اکار میخرن خوب دوست عزیز در این رنج قیمت هستن سلاحهای دیگه بتونین بخرین چه از سلاحهای ترکی نو گرفته چه بعضی از سلاحهای کشورهای دیگه به خدا نخرین اگرقرار همیشه اینقدر بابت چندسانت بالا وپاین زدن به در و دیوار گیر بدین وهمیشه اعصابتون خرد بشه شما سلاح میخرین برین شکار لذتش رو ببرین نه اینکه همیشه درگیر این موضوع باشین به نظر من زیادی حساس هستین دیگه ساچمه ای که درچند متر از هم جدا میشه دیگه نباید اینقدر ناراحت یک سانت پاین زدن باشین بابا این اکار تفنگ دوربرد و نقطعه زن که نیست که اینقدر حساسین این مشکل در این سلاح هست پس قبل از خرید فکرتون رو کنین که همیشه اعصابتون خراب باشه یا اینکه زیاد حساس نباشین.

hassan.khanduzi
لینک مرجع