انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
مشکلی نیست / از قدیم گفتن اسب پیش کشی دندونشو نمیشمورند مگه نه ؟
بنده هم سیبل و پایه سیبل رو اماده کردم به امید خدا دراولین فرصت چند تایی پترن از شاهین اکارم می گیرم
[تصویر: ee7c5b19dae13e96beecc70add80b53a.jpg]

فرستاده شده از GT-I9192ِ من با Tapatalk
امروز یه اکار سری اول. توی‌کیف. خیلی تمیز. خیلی. به قیمت حدود ۷۲۰۰ در بابل معامله شد.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
اختیار دارید.عذر میخوام از همه بابت کم و کاستیا . تا یادم نرفته بگم فشنگ شماره 5 سهمیه پارسال

دوستان ممنون میشم نظر بدن پترنش مناسب بوده یا نه؟؟ احساس میکنم تراکم ساچمه ها سمت چپ بیشتره

بله درعکس اول متمایل به چپه ودرعکس دوم متمایل به بالا وکمی چپ
حالا این نوع پترن یا ایراد از تفنگه یا ازافشنگ بوده یا از باد اگه وزش داشته باشه و یا جسارت نباشه بدن و دست غالبتون حین شلیک متمایل به چپ بوده
اینا که همش شد یا یا یا یا خخخخخخخخخخخخخخخ
حقیقتش این پترن فقط واسه این گرفتم که ته کشیدن لول پایین واسم ثابت بشه. باد که نبود. این اولین شلیکم بود با این اسلحه فکر میکنم کم کم با بدنم فیت بشه.پترنم خیلی با عجله گرفتم

(2015-11-24 07:45 PM)Shatur نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[تصویر: ee7c5b19dae13e96beecc70add80b53a.jpg]

اسلحه رو کی خریدی دوست عزیز با چه مارکی و شماره فشنگی زدی با ساپورت پترن گرفتی داداش

hossin
البته سعی کردم شلیکم با دقت باشه.ولی اینکه هر دو شلیک تمایل به چپ داشتن احتمال 70% اشکال از نحوه شلیک کردن خودم باشه

(2015-11-24 08:40 PM)Shatur نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته سعی کردم شلیکم با دقت باشه.ولی اینکه هر دو شلیک تمایل به چپ داشتن احتمال 70% اشکال از نحوه شلیک کردن خودم باشه

چند خریدی آکار رو دوست غ عزیز

hossin
اسلحه خرید سال 91
ایستاده بدون ساپورت
فشنگ عقاب سر مقوایی . شماره 5

قیمت دولتی 3800 البته سال 91

لینک مرجع