انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
حداقل سلاحهای واگذار شده دولتی اینطور نیستند وکم از سلاح روس ندارند.(حداقل تا الان که اینجور بوده!!)در مورد گلوله هر دو استفاده میشه ولی هر گلوله در سلاح با کالیبر وگیج مربوطه بهترین کارایی رو خواهد داشت .برد وکشندگی این دو کالیبر چندان متفاوت نیست ولی گلوله 12 بدلیل وزن بیشتر شوک بیشتری هم وارد میکند.البته شکل گلوله هم بسیار موثر هست مثلا گلوله گرد بدلیل تراکم جرم بالا نفوذ بسیار زیادی داره و گلوله هایی که نوک آنها حالت تخت دارند نسبت به گلوله های سرگنبدی تخریب بیشتر.البته بدلیل ملاحظات ایمنی و در دسترس نبودن سلاح و مهمات مخصوص بیشتر از انواع گلوله های 16 در سلاح 12 استفاده میشود که اغلب نتیجه چندان مطلوب نیست.پرت وپلا میزنه!!!!
سلام
من اسلحه رو از دست مالك اول خريدم كه سه سال پيش خريده بود و بهش رسيده بود از نصب جاي بند تا سيلر كيلر قنداق و بچه قنداق
تفنگ در حد اك به گفته چند تا از شكارچياي قديمي
جاي بند رو با چسب خاصي چسبوندن كه به لولع اسيبي نرسه
راستش اول فكر كردم با جوش چسبوندن كه اگر اينطوري بود كلن اسلحه بي ارزش ميشد
واي بعد كه كلي بررسي كرديم چه از داخل لول چه دور قطعه اثري از جوش نديديم و مشخصن با چسب كار شده بود
سلام
من اسلحه رو از دست مالك اول خريدم كه سه سال پيش خريده بود و بهش رسيده بود از نصب جاي بند تا سيلر كيلر قنداق و بچه قنداق
تفنگ در حد اك به گفته چند تا از شكارچياي قديمي
جاي بند رو با چسب خاصي چسبوندن كه به لولع اسيبي نرسه
راستش اول فكر كردم با جوش چسبوندن كه اگر اينطوري بود كلن اسلحه بي ارزش ميشد
واي بعد كه كلي بررسي كرديم چه از داخل لول چه دور قطعه اثري از جوش نديديم و مشخصن با چسب كار شده بود
امروزفشنگ عقاب بااولین ضربه سوزن شلیک میشد
اما یاف و استرلینگ وشاهین باردوم ضربه سوزن شلیک میشدند
ایافنرسوزنا ضعیفه یا چاشنی سفیدا سختن
(2015-03-06 02:54 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امروزفشنگ عقاب بااولین ضربه سوزن شلیک میشد
اما یاف و استرلینگ وشاهین باردوم ضربه سوزن شلیک میشدند
ایافنرسوزنا ضعیفه یا چاشنی سفیدا سختن

چاشنی سفیدای ترک یکم سفتن.برا منم پیش اومده مشکل از سوزن نیستKhansariha (256)
سلام به دوستان عزیز، اگر این مشکل مربوط به لول بالا باشد سوزن نیاز به تنظیم دارد که براحتی میشه اینکار رو انجام داد.
من با تفنگ خودم باهاشون مشکلی نداشتم ولی دیدم دوستانی که با سفیدها مشکل داشتن و حتی یکی از رفقا میگفت سوزنهایی که سرش ریزه و تیزتره در شلیک سفیدها مشکل بیشتری دارن. حالا !!!!!!!!!!!!!
سلام به همه دوستان من هم استرلینگ و هم شاهین باهشون مشکلی نداشتم و تا الان چاشنی های سفید گل نکرده
کپ اکارروبازکردم اجزاکپ مشکلی نداشت
سلام.نمونه صادراتی آکار به کاناداKhansariha (367)[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img][img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
سلام دوست عزىز در زاهر تفاوتى که با اکار داخل اىران دارد :
جاى بند . زربه گىر ته قنداق . ارم بغل کپ .
اما باىد دىد در کىفىت هم فرق دارد ىا نه ?
لینک مرجع