انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2016-03-14 01:35 PM)mortezazadeh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[font=Arialاز نظر كلى بخواهيم كامل مساله رو حل كنيم راهش رو قبلا عرض كردم،البته با برداشتن فيبر مگسك من تير اندازى هاى خوبى اتفاقا با هر دو لول داشتم اما راه اصلى همون برداشتن تسمه وتغيير زوايا در هر دولول هست وسپس مونتاژ دوباره

درسته اما اگه کسی که اینکارو میکنه مهارت کافی داشته باشه بنظرم این کار خیلی غیر عرف باشه و افراد زیادی نیستن که این کارو انجام بدن و یا تواناییشو داشته باشن اما بهترین کار همینه
(2016-03-14 01:37 PM)hasan.kha78 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظر من بستگی به شکارچی داره بعد ازمدتی استفاده کاملا قلق دستون میاد اگرنه سالی ده یا بیست تیر شلیک کنین حرف شما کاملا تصدیق میکنه ولی کسی که مکرر با سلاح کار میکنه سلاح جزو بدنش میشه به محض بلند کردن سلاح کاملا متوجه میشه چکاری باید انجام بده فقط باید با سلاحتون کار کنین تا قلقش کاملا دستتون بیاد.

فرستاده شده از HUAWEI G610-U20ِ من با Tapatalk

کار نشد نداره اما قلق مشکل اسلحه رو برطرف نمیکنه
خوب صدرصد بر طرف نمیشه این راه حل برای کسانی خوبه که تحت هیچ شرایط حاضر به بردن سلاح پیش تعمیرکار نیستن وحاضر نیستن سلاح بدون ایراد فیزیکی رو پیش کسی ببرن این یه راه حل جایگزینه.

این تعمیر ممکنه به بدتر شدن اسلحه منجرب شه به خاطر همین ریسکش زیاده هر کسی به این ریسک تن نمیده.این کار رو همه تعمیرکارها نمیتونن انجام بدن اگرم اینکار انجام بدن هزینش زیاده و همه مجبورن یجوری باهش کنار بیان
خودم هنوز که هنوزه میسوزم که چرا اسلحمو فروختم
[font=Arial]افرادى هستن كه اينكاررو انجام ميدهند والبته هزينه بالأيى رو ميگيرن
عرض سلام خدمت دوستان واساتید امروز رفتم یه آکار گرفتم داخل جعبه پلاستیکی آکبند فروشنده میگفت جمعا10تیر باهاش شلیک شده داخل لولو که نگاه کردم کثیف بود ومحل فشنگ گذاریداخل لول یکم زنگ زده بود از اساتید سوال داشتم ببینم این زنگ زدگی ایرادی نداره؟ چون من اسلحه رو به قیمت صفر خریدم7200000تومان لطفا راهنمایم کنید
[تصویر: c929f4fe2bd594247f89cf7ae3e.jpg]

(2016-03-14 03:34 PM)vaf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عرض سلام خدمت دوستان واساتید امروز رفتم یه آکار گرفتم داخل جعبه پلاستیکی آکبند فروشنده میگفت جمعا10تیر باهاش شلیک شده داخل لولو که نگاه کردم کثیف بود ومحل فشنگ گذاریداخل لول یکم زنگ زده بود از اساتید سوال داشتم ببینم این زنگ زدگی ایرادی نداره؟ چون من اسلحه رو به قیمت صفر خریدم7200000تومان لطفا راهنمایم کنید
سلامKhansariha (8)
بااجازه اساتیدKhansariha (8)
مبارکتون باشه وبخوشی ازش استفاده کنینKhansariha (8)
البته ندیده نمیشه درست نظردادKhansariha (8)
تنهانکته مهم اینه که زنگ زدگی باعث خوردگی چمبرشده یانه؟!!!!اگه جزئیه وبه داخل چمبر(محل فشنگ گذاری)آسیبی واردنشده،فک نکنم مشکلی باشهKhansariha (8)Khansariha (8)
دوست عزيز مبارك باشه
دوست عزیز مبارک باشه در اولین فرصت یه پترن از تفنگ تون بگیرین
باتشکر از اساتید چشم به محض آوردن چند پترن ازش میگیرم فقط این زنگ زدگی داخل لول واسم فکر شدهKhansariha (290)
لینک مرجع