انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با تشکر دوست عزیز واقعاً گیج شدم تک لول بایکال دارم به نام خودم و آکار به نام خانمم پترن هردو را گرفتم بایکال حدود 60 درصد و آکار حدود 80 درصد، اما درشکار ازیک فاصله معین بایکال شکاررو میندازه اما همون فاصله با آکارشکار فرار می کنه بنظر شما این دلیل بر دور زن تر بودن با یکال نیست واگه اینطوره پس چرا پترن آکار جمع تر می زنه من که گیج شدم ممنون از راهنماییتونKhansariha (8)
سلام
من امروز رفتم یک اسلحه فروشی برای خرید شاهین گفت سهمیه جدید بعد عاشورا میاد واسمون ! قیمت جدیدش هم حدود سه و نیم ملیونه
تلفنم رو هم گرفت که بهم زنگ بزنه
فکر کنم منطورش این بود از قیمت سهمیه ای گرونتر بده منم خودمو زدم به اون راه که مثلا برام مهم نیست قیمتش
ح
(2012-11-23 12:03 AM)novincar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من امروز رفتم یک اسلحه فروشی برای خرید شاهین گفت سهمیه جدید بعد عاشورا میاد واسمون ! قیمت جدیدش هم حدود سه و نیم ملیونه
تلفنم رو هم گرفت که بهم زنگ بزنه
فکر کنم منطورش این بود از قیمت سهمیه ای گرونتر بده منم خودمو زدم به اون راه که مثلا برام مهم نیست قیمتش
ح
درسته من هم شنیدم قرار قیمت دولتیش بشه سه و نیم و آکار دولتی هم به شرط عرضه بالای چهار ملیون تومان
(2012-11-17 03:32 PM)dabir نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشکر دوست عزیز واقعاً گیج شدم تک لول بایکال دارم به نام خودم و آکار به نام خانمم پترن هردو را گرفتم بایکال حدود 60 درصد و آکار حدود 80 درصد، اما درشکار ازیک فاصله معین بایکال شکاررو میندازه اما همون فاصله با آکارشکار فرار می کنه بنظر شما این دلیل بر دور زن تر بودن با یکال نیست واگه اینطوره پس چرا پترن آکار جمع تر می زنه من که گیج شدم ممنون از راهنماییتونKhansariha (8)
سلام
برادر عزیز من فکر میکنم فرار کردن شکار بیشتر به نوع و قلق نشونه گیری شما مربوط باشه چون اسلحه تک لول قلق خاصی واسه نشونه گیری نداره ولی دولول هم قلق خاصی داره هم یکم مشکل تره. شما سعی کنید بیشتر با اکار شکار کنید تا بهش عادت کنید از نظر بنده ربطی به دور زن بودن روس نداره
سلام
به دوستان گل واستادان گرامی
قیمت دولتی اکار چنده ایا امسال سلاح سهمیه میدن؟
(2012-12-11 06:17 PM)درگل نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
به دوستان گل واستادان گرامی
قیمت دولتی اکار چنده ایا امسال سلاح سهمیه میدن؟

سلام دوست عزیز ، به انجمن خوش آمدید.
آخرین قیمتی که من برای آکار دولتی داشتم 3100 بوده ، امسال هم سهمیه دادند و باز هم میدند ولی مثل سال قبلی به وفور یافت نمیشه ، خیلی کمیاب شده و خیلی هم باید بگردید ، به تک تک اسلحه فروشان استان محل سکونت خودتون سر بزنید (حتما حضوری) و سراغ بگیرید و حتی وعده شیرینی بدید و خلاصه سعی کنید روابط دوستانه باهاشون برقرار کنید ،شاید شانس آوردید و تونستید یکی گیر بیارید.
متشکرم جواب دادید استاد
سلام من از چن ماه پیش تا الان استان فارس سراغ گرفتم میگن دیگه سهمیه نیست هیچ تفنگی
بعد سالی چن بار میاد سهمیه
سلام دوستان امروز يكي از رفقا تو تهران ثبت نام كرده انكار سهميه ها اومده
rabi سلام خوبی
تهران دارن ثبت نام میکنن؟
چن وقته تحویل میدن وچه سلاحی ثبت نام میکنن
اگه امکانش داشت واسم سوال بگیر ممنون دوست عزیز
لینک مرجع