انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی کرال پانچر بریکر
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
(2016-11-19 01:56 PM)Saeed-AT44-Long نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
دیروز فرصتی شد تا دو تا بریکر رو ابتدا افزایش قدرت و بعد کرونو کنیم
قدرت فابریکشون کمه و حدود 35 ژول هست و با پیچاندن پیچ عقب مقداری به قدرت افزودیم و در دو قدرت مختلف با ساچمه جی اس بی 18 گرین کرونو کردیم

اقا سعید قبل و بعد تنظیم شات گروپ نگرفتین که دقت اسلحه مشخص بشه؟
این اسلحه تو 50 متر 3 تا 4 سانت گروپ میده با جی اس بی 18 گرین رو چندین بریکر تست شده که جمع گروپ کمتر از 3 سانت نشده بریکر ها همه تنظیم کارخونه بود یعنی 60 شات تو اخرین قدرتش از 200 تا 100 بار میداد حالا میخام بمینم شما که کردین 48 شات جمع گروپ بهتر شده یا نه تشکر
من بریکر دارم
هیچ تغییری هم بهش ندادم
از فشار 200 تا 100 حدود 7 الی 8 خشاب میده که میشه حدود 90 شات
این عدد خیلی با گفته ی دوستان تفاوت داره
من کرنو ندارم که چک کنم
به نظرتون ممکنه از اول تو کارخونه قدرتش کم تنظیم شده باشه ?
البته پیچ قدرت رو خودم میزارم رو ماکزیموم ولی منظورم پیش پشت فنر هست
برای تست قدرت راهی جز کرنو نیست? مثلا یه روش تقریبی
ممنون از دوستان

Sent from my HTC_7060 using Tapatalk
اسلحه بریکر 5.5
دوربین bsa زوم 14 ffp
فشار 180 bar
فاصله 40 متری
ساچمه jsb 18 گرین کد 0
گروپ سمت راستی ساچمه تولیدی 2014 گروپ سمت چپی ساچمه تولیدی 2015
5شات تو هر گروپ.
جمع گروپ ساچمه 2014 3cm جمع گروپ ساچمه 2015 2cm

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-12-08 11:09 PM)amin.faraji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-12-08 10:33 PM)hamsina نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من بریکر دارم
هیچ تغییری هم بهش ندادم
از فشار 200 تا 100 حدود 7 الی 8 خشاب میده که میشه حدود 90 شات
این عدد خیلی با گفته ی دوستان تفاوت داره
من کرنو ندارم که چک کنم
به نظرتون ممکنه از اول تو کارخونه قدرتش کم تنظیم شده باشه ?
البته پیچ قدرت رو خودم میزارم رو ماکزیموم ولی منظورم پیش پشت فنر هست
برای تست قدرت راهی جز کرنو نیست? مثلا یه روش تقریبی
ممنون از دوستان

از 200 تا 100 بار تو اخرین ولوم قدرت اگه 60 شات بده یعنی 36 ژول داره با این 90 شاتی که شما میگین یعنی زیر 30 ژول هست قدرتش. اگه 48 شات بده یعنی 40 ژول هست.
ممنون از پاسخ
پس با این حساب یه مشکلی هست
من تفنگ رو نو خریدم یعنی ممکنه از اول کارخونه قدرت رو کم گذاشته باشه?
به نظرتون قنداق رو باز کنم یا نه? فکر نمیکنم کار سختی باشه

جناب همسینا اگر اشتباه نکرده باشم عرض ارادت
دوست عزیز با یک پیچ زیر بچه قنداق میتونید کپ را از قنداق جدا کنید. منتها خوب چفت شدن معمولا لطفا به ارامی عمل جدا کردن را انجام بدهید تا اسیبی به قنداق نرسد. سپس با یک پیچ گوشتی دوسو بزرگ پیچ انتهای کپ را جهت عقربه ساعت بچرخونید تا با هر شات شما دوبار از حجم مخزن کم شود. اینجوری شما 50 شات 42 ژول خواهید داشت (تقریبا)
امین اقای فرجی عرض ارادت
از شما بعیده روی کاشی گروپ گرفتن و به نمایش گذاشتن. برای تست و درک خودتون کار کم ایرادی هست اما برای اندازه گیری گروپ شمارو به اشتباه میندازه. گروپ روی کاشی که نباید سایز و اندازه بشه دادا!!! برای ثبت تراجکتوری حتی روی سنگ و الوار و چوب روی زمین هم گاهی استفاده میکنم اما بررسی دقیق و سایز زدن را روی مقوا یا کارتن خالی بگیرید. روی کاشی کالیبر 5.5 میشه 12.7 پس نمیشه ctc حساب کرد. البته این مطالب را خودتون میدونید اما باید گفته میشد تا دیگر دوستان به اشتباه عمل شما را تقلید نکنند.
ارادت
(2016-12-10 08:15 PM)garshasb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب همسینا اگر اشتباه نکرده باشم عرض ارادت
دوست عزیز با یک پیچ زیر بچه قنداق میتونید کپ را از قنداق جدا کنید. منتها خوب چفت شدن معمولا لطفا به ارامی عمل جدا کردن را انجام بدهید تا اسیبی به قنداق نرسد. سپس با یک پیچ گوشتی دوسو بزرگ پیچ انتهای کپ را جهت عقربه ساعت بچرخونید تا با هر شات شما دوبار از حجم مخزن کم شود. اینجوری شما 50 شات 42 ژول خواهید داشت (تقریبا)
امین اقای فرجی عرض ارادت
از شما بعیده روی کاشی گروپ گرفتن و به نمایش گذاشتن. برای تست و درک خودتون کار کم ایرادی هست اما برای اندازه گیری گروپ شمارو به اشتباه میندازه. گروپ روی کاشی که نباید سایز و اندازه بشه دادا!!! برای ثبت تراجکتوری حتی روی سنگ و الوار و چوب روی زمین هم گاهی استفاده میکنم اما بررسی دقیق و سایز زدن را روی مقوا یا کارتن خالی بگیرید. روی کاشی کالیبر 5.5 میشه 12.7 پس نمیشه ctc حساب کرد. البته این مطالب را خودتون میدونید اما باید گفته میشد تا دیگر دوستان به اشتباه عمل شما را تقلید نکنند.
ارادت

سلام داداش چون بیرون بودم چیزی دیگه ای در دست نداشتم. ولی چون عکس سایزش کم شده محل برخورد های ساچمه دیده نمیشه برای همین اندازه گروپ رو خودم زدم وگرنه رو تخته سنگ یا کاشی محل برخورد ساچمه نوک ساچمه بعد برخورد به خوبی رو سنگ یا کاشی میمونه و دامنه ساچمه هم مشخص میشه محدوده برخوردش.
ولی در صورت دسترس داشتن شرایط گروپ گیری از mdf استفاده میکنم که فقط محل عبور ساچمه باقی میمونه.
در مورد خانکشی لوله های پی سی پی کرال شما و دوستان نظری دارین بگین ممنون میشم
ارادت جناب گرشاسب
ممنون از راهنمایی
ان شاالله این کار رو میکنم و اگر اشکالی داشتم جسارتا تو پیام خصوصی مزاحمتون میشم
باز هم تشکر

(2016-12-07 09:08 PM)amin.faraji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-11-19 01:56 PM)Saeed-AT44-Long نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
دیروز فرصتی شد تا دو تا بریکر رو ابتدا افزایش قدرت و بعد کرونو کنیم
قدرت فابریکشون کمه و حدود 35 ژول هست و با پیچاندن پیچ عقب مقداری به قدرت افزودیم و در دو قدرت مختلف با ساچمه جی اس بی 18 گرین کرونو کردیم

اقا سعید قبل و بعد تنظیم شات گروپ نگرفتین که دقت اسلحه مشخص بشه؟
این اسلحه تو 50 متر 3 تا 4 سانت گروپ میده با جی اس بی 18 گرین رو چندین بریکر تست شده که جمع گروپ کمتر از 3 سانت نشده بریکر ها همه تنظیم کارخونه بود یعنی 60 شات تو اخرین قدرتش از 200 تا 100 بار میداد حالا میخام بمینم شما که کردین 48 شات جمع گروپ بهتر شده یا نه تشکر

سلام
با چند تا ساچمه گروپ گرفتم ولی با جی اس بی 18 گرین گروپ خوبی داد بعد از افزایش قدرت تغییر منفی یا مثبت خاصی دیده نمیشد همین جمعه توی 70 متر 4 شلیک کردم محل ساچمه ها تقریبا به اندازه 2.5 تا 3 سانت بود ولی چون قصدم گروپ گیری نبود و هدفم تنظیم برد اسلحه بود عکسی ازش نگرفتم
در ضمن قبل از گروپی که عرض کردم یک شبانه روز اسلحه سهوا مسلح مونده بود کرونو که کردم سرعت 250 نشون داد قبلش تا 270 هم سرعت میداد ... علتش باید ضعیف شدن فنر باشه

یه فنر قوی هم روش انداختم و سرعت رو با جی ای بی 18 گرین تا 295 بالا بردم ولی تعداد شاتش بخاطر پرتی زیاد هوا به طرز فجیعی کمتر میشه که ارزش نداره و لذا فنر اصلی رو با کمی سفت کردن روش انداختم ولی همون طور که عرض کردم یه روز مسلح موندن باعث شده فنر ضعیف بشه و سرعت از 270 بیاد روی 250 ولی در عوض تعداد شاتش خیلی زیاد شده
به نظر میاد این اسلحه روی قدرت 36 ژول راندمان بهتری از خودش نشون میده هم توی دقت و هم تعداد شات
[تصویر: 425606239-242092-403648500643847638.jpg]

[تصویر: 425634297-244780-17861894232472836281.jpg]
دوستان با سلام
سوال من اینه آیا دقت در برکر بهتر هست یا نوع مگا ؟؟؟
و سوال بعد اینکه من میخوام سلاح خریداری کنم و برای من دقت بسیار مهم هست . چون با دوستان چلنج میزارم و سلاح دوستانم والتر 1250 دومیناتور هست و انصافا دقتش بی نظیره ، آیا دقت این تفنگ در این حدود هست مخصوصا مگا ؟؟؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .Khansariha (133)
(2016-12-25 05:30 PM)hesamfisher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان با سلام
سوال من اینه آیا دقت در برکر بهتر هست یا نوع مگا ؟؟؟
و سوال بعد اینکه من میخوام سلاح خریداری کنم و برای من دقت بسیار مهم هست . چون با دوستان چلنج میزارم و سلاح دوستانم والتر 1250 دومیناتور هست و انصافا دقتش بی نظیره ، آیا دقت این تفنگ در این حدود هست مخصوصا مگا ؟؟؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .Khansariha (133)

دقت سلاحهای کرال اصلا قابل قیاس با والتر 1250 نیست. من خودم کرال مکسی دارم. دقتش خدایی خوبه ولی دیگه وقتی اسم والتر میاد داستان متفاوت میشه.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
لینک مرجع