انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی کرال پانچر بریکر
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
با سلام و وقت بخیر خدمت دوستان عزیز
دیروز دوشنبه مورخ ۱ آبان ماه فرصتی شد که به اتفاق دوست عزیزم جناب آقای دکتر مجید رشیدی که از دوستان قدیمی بنده در این انجمن هستن خدمت جناب اقای حسینی (فروشگاه هانت شاپ) برسیم و خریدی ازشون داشته باشیم و بنده هم به جمع پی سی پی داران بپیوندم. در خریدی که داشتم ی اسلحه پانچر بریکر رگوله ، کپسول ۶.۸، کیت شارژ کپسول،کوله کپسول، هاردکیس، رنج فایندر، خشاب ۲۶ تایی، اسلاگ و ساچمه خریداری کردم ازشون . جا داره همینجا از مدیریت محترم و با اخلاق فروشگاه هانت شاپ جناب اقای حسینی عزیز تشکر کنم که خداییش با اینکه اولین خریدم از این فروشگاه بود ولی خوب راه اومدن با بنده.قطعا رفتار خوب و مشتری مداری ایشون هر مشتری رو به مشتری دائم تبدیل میکنه. خدا به کسب و کارشون برکت بده . ان شالله.Khansariha (8)
سلام محمد جان ممنون از لطف و محبت شما خیلی مبارکه ان شاء الله به سلامت و دل خوش ماشه اش رو به قول دوستان بچکونید ... منم پیوستن شما به جمع پی سی پی سوران پانچر بریکر سوار خوش آمد و خیر مقدم میگم و امیدوارم که در جمع خوبی که داریم همه با تبادل اطلاعات و تجربیات خودمون استفاده از این تفنگ زیبا و باکیفیت قابل قبول رو بهینه کنیم
Khansariha (48)Khansariha (219)Khansariha (8)[/align]
(2023-10-24 08:05 AM)mmohammadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیروز دوشنبه مورخ ۱ آبان ماه فرصتی شد که به اتفاق دوست عزیزم جناب آقای دکتر مجید رشیدی که از دوستان قدیمی بنده در این انجمن هستن خدمت جناب اقای حسینی (فروشگاه هانت شاپ) برسیم و خریدی ازشون داشته باشیم و بنده هم به جمع پی سی پی داران بپیوندم. در خریدی که داشتم ی اسلحه پانچر بریکر رگوله ، کپسول ۶.۸، کیت شارژ کپسول،کوله کپسول، هاردکیس، رنج فایندر، خشاب ۲۶ تایی، اسلاگ و ساچمه خریداری کردم ازشون . جا داره همینجا از مدیریت محترم و با اخلاق فروشگاه هانت شاپ جناب اقای حسینی عزیز تشکر کنم که خداییش با اینکه اولین خریدم از این فروشگاه بود ولی خوب راه اومدن با بنده.قطعا رفتار خوب و مشتری مداری ایشون هر مشتری رو به مشتری دائم تبدیل میکنه. خدا به کسب و کارشون برکت بده . ان شالله.Khansariha (8)

درود - مبارک باشد انتخاب بسیار خوبی است با توجه به قیمت من خودم هم بریکر دارم اما یک نکته عرض کنم ، چنانچه تفنگ آکبند رگوله خریداری نمودید که این رگلاتور توسط صنایع جنگ افزار سازی نصب شده و بعضی از کاربران خیلی راضی نبودند و در چند ارسال قبلی یکی از دوستان اعلام نموده که رگلاتور فابریک را با رگلاتور مهندس رودی تعویض نموده ، البته دلیل عدم رضایت را من متوجه نشدم لذا جنابعای در صورت تست و استفاده در مورد کیفیت رگلاتور فابریک اگر به نتایجی رسیدید اعلام فرمایید
(2023-10-25 10:22 AM)Hamer نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2023-10-24 08:05 AM)mmohammadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود - مبارک باشد انتخاب بسیار خوبی است با توجه به قیمت من خودم هم بریکر دارم اما یک نکته عرض کنم ، چنانچه تفنگ آکبند رگوله خریداری نمودید که این رگلاتور توسط صنایع جنگ افزار سازی نصب شده و بعضی از کاربران خیلی راضی نبودند و در چند ارسال قبلی یکی از دوستان اعلام نموده که رگلاتور فابریک را با رگلاتور مهندس رودی تعویض نموده ، البته دلیل عدم رضایت را من متوجه نشدم لذا جنابعای در صورت تست و استفاده در مورد کیفیت رگلاتور فابریک اگر به نتایجی رسیدید اعلام فرمایید

با سلام و عرض ادب
سلامت باشید دوست عزیز
والا من مشکلی در کارکرد رگلاتورش ندیدم
خوب جواب میده خدارو شکر
بعد ی سوال از شما دارم
تفنگی که آکبند خریداری شده و ساخت ترکیه است مگه میشه رگلاتورش را ایران نصب کرده باشه ؟
من بعید میدونم اینطور باشه که می فرمایید.
ولی خب اسلحه خوبیه ، راضی ام ازش
و در اخر هم توجه شما را به دو عکس از بریکرم جلب میکنم Khansariha (8)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن اینم خالی از لطف نیست

اسلحه: پانچر بریکر رگوله
ساچمه: دیسکاوری ۱۸.۱۳
هدف: سوراخ روی دیوار سیمانی
فاصله: ۷۵ متر

همون نقطه قرمزه روی دیوار روبروKhansariha (69)
برای دیدن بهتر ، روی عکس بزنید

اینم لینک فیلمش . اگر دوست داشتید ببینید

دوربین روی ۵۰ متر صفر شدهKhansariha (163)
(2023-11-14 11:29 PM)mmohammadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن اینم خالی از لطف نیست

اسلحه: پانچر بریکر رگوله
ساچمه: دیسکاوری ۱۸.۱۳
هدف: سوراخ روی دیوار سیمانی
فاصله: ۷۵ متر

همون نقطه قرمزه روی دیوار روبروKhansariha (69)
برای دیدن بهتر ، روی عکس بزنید

اینم لینک فیلمش . اگر دوست داشتید ببینید

دوربین روی ۵۰ متر صفر شدهKhansariha (163)

درود - بسیار عالی ، در خصوص رگلاتور فابریک طبق اظهار فروشنده شهر ما رگلاتور توسط صنایع جنگ افزار سازی نصب شده و صحت این ادعا رو بنده اطلاع ندارم ، به هر جهت داشتن رگلاتور بسیار واجب است و من هم برای نصب رگلاتور مخزن و والو را برای مهندس رودی ارسال نمودم ، البته ابتدا قصد داشتم که خودم رگلاتور را نصب کنم که علی الرغم تلاش زیادی که داشتم والو باز نشد حتی از گیره و حرارت هم استفاده کردم لذا توصیه میکنم دوستان برای نصب رگلاتور در تفنگهای فابریک حتما به تعمییرکار مجرب مراجعه نمایند تا مخزن و والو آسیب نبیند
درود - پیرو متن قبلی مخزن اصلاح شده به دستم رسید رگلاتور نصب و در قسمت والو هم با تغییراتی سوزن کریکتی نصب شد که البته کلا سه میلیون هزینه داشت اما طبق اظهار تعمییرکار چون سوزن کریکتی باعث افزایش قدرت و گاز خروجی و کاهش تعداد شات میگردد توصیه شد که در قسمت کپ سلاح فنر پشت چکش در حدی کوتاه شود که فاصله چکش و سوزن در حالت غیر مسلح سه میلیمتر گردد واقعیت من متوجه نشدم که منظور فاصله سوزن والو تا چکش است یا فاصله پشت سوزن خوراک دهی تا پشت چکش که فنر در آن قرار میگیرد و چگونه میتوان این اندازه را تشخیص داد ضمنا چون کرنوگراف ندارم قادر به محاسبه سرعت ساچمه و ژول تفنگ نیستم لذاچنانچه دوستان اطلاعات و تجربه ای در خصوص مورد مذکور دارند اعلام فرمایند . سپاس
سلام-کسی اطلاع داره کرال پانچر بریکر برد مفیدش ک دقتش رو از دست نده حدودا چند متره؟
دیانا ۵۴ هم برد مفیدش چند متره؟(تفنگ بادی)
(2023-12-10 06:57 PM)Fds نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام-کسی اطلاع داره کرال پانچر بریکر برد مفیدش ک دقتش رو از دست نده حدودا چند متره؟
دیانا ۵۴ هم برد مفیدش چند متره؟(تفنگ بادی)

درود - مهمترین عامل در دقت و گروپ مناسب مهارت تیرانداز است اما کرال بریکر در پی سی پی های مورد استفاده در ایران میان رده محسوب میشود و با توجه به مشخصاتی که دارد مناسب شکار و تمرین است و لذا برای رقابت در مسابقات در حد تفنگهای رده بالا نیست البته با تیون و تغییرات در طول لول و تابگیری و نصب رگلاتور و تعویض والو و سوزن دقت و عملکرد خوبی به دست می آید ، در تفنگهای آکبند تا رنج 50 متر دقت مناسبی دارد ضمنا اگر رگلاتور نصب شود تعداد شات کم میشود چون حجم مخزن کاهش میابد ولی تعداد شات با دقت یکسان افزایش می گردد
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
لینک مرجع