انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی کرال پانچر بریکر
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
قیمتش چنده. چوبی و سنتتیک؟
(2017-11-18 08:35 PM)karbakhsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قیمتش چنده. چوبی و سنتتیک؟
دوست عزیز،اگه برات امکانش هست حضوری خرید کن خوب تفنگ ببین برسی کن بعد بخر که یوقت خدایی نکرده بعدا دلسرد نشیKhansariha (8)
ببین داداشم سایلنسرهای توی بازار که برند باشن فوق العاده کم گیر میاد.و اگرم گیر بیاد قیمتش بالای 300 تومنه.شما از فروشنده های منصفی مثل اقالو بپرس و خرید کن.هانت شاپ اقای حسینی هم ادم خوبیه.البته نه اینکه هر چی گفتن دیگه وحی منزل باشه.به هر حال مغازه دارند اما خوبیشون به بدیشون میچربه.با فروشنده شرط کن واسه اینکه سایلنسر روی دقت تاثیر نزاره.خرید از فروشگاه گجت رو اصلا توصیه نمیکنم.هانت شاپ و کوهسار خوبن اما واسه خرید تفنگ حتی الامکان فقط حضوری برید.تفنگ رو بفرستن به دلتون نچسبه دیگه واویلاااااااا.درباره بقیه خریدا مثل تلمبه.کپسول و...زیاد اینطوری نیست میشه اینترنتی خرید کرد اما تفنگ مسئلش فرق داره.به طور میانگین قیمتهایی که توی سایتها میبینید در مورد کرالها توی فردوسی بین 100 الی 200 تومن پایینتر میتونید پیدا کنید
خوب من شهرستانم و دستم به اونجا فعلا نمیرسه. نمیدونم چطوری خرید کنم!!!!! این اقای اقالو چطور پیداش کنم؟
در ضمن من یه کبسول غواصی 1ع کیلویی دارم برا تفگ پی سی پی خوبه و اگر خوبه تغییری نیاز داره. ممنونم
(2017-11-18 10:48 PM)karbakhsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوب من شهرستانم و دستم به اونجا فعلا نمیرسه. نمیدونم چطوری خرید کنم!!!!! این اقای اقالو چطور پیداش کنم؟
داداش اگه آشنا یا فامیلی تو تهران داری میتونی بگی براتون خرید و ارسال کنه،تو فردوسی محصولات کرال راحت میشه ارزان تر از قیمت سایتها خرید
سلام. تو تهران کسی که داشته باشه و انصافشم خوبباشه معرفی کنید. چون کسی که میره وقت زیاد نداره و باید تا حد ممکن صاف بره سراغ خرید. دوربین سنتر میخوام براش تهیه کنم با ساچمه jsb با وزن 18 گرین که باید از همون فروشگاه تهیه کنم. حالا اگه دوستان خودشون یا اشنایی دارن محبت کنن. یا حق.
(2017-11-19 01:07 PM)karbakhsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. تو تهران کسی که داشته باشه و انصافشم خوبباشه معرفی کنید. چون کسی که میره وقت زیاد نداره و باید تا حد ممکن صاف بره سراغ خرید. دوربین سنتر میخوام براش تهیه کنم با ساچمه jsb با وزن 18 گرین که باید از همون فروشگاه تهیه کنم. حالا اگه دوستان خودشون یا اشنایی دارن محبت کنن. یا حق.

ببین داداشم انقد خودتو اذیت نکن.اگه تهران کسی رو داری که از تفنک واقعا سردربیاره بفرست بره واست بگیره.من دو هفته پیش واسه خرید رفتم دوتا بریکر کارکرده میخواستن بهم بدن که فهمیدم.جز یکی دو مورد خیلی جزیی مو نمیزدن با نو.معلوم بود در حد 100...200 تا ساچمه زده بودن باهاشون.اگرم خیلی سختته بری تهران یا ادم وارد نداری از تهران واست خرید کنه از کوهسار یا هانت شاپ خرید کن.خیالت راحت باشه.معتبرن.مغازه اقالو فردوسی تو پاساژ سیما هست از هر کی بپرسی بهت میگن
سلام دوستان
در مورد قنداق بریکر یک سوالی داشتم . میخواستم بدونم نظرتون درباره روغن گردو چیه ؟ ( با توجه به اینکه جنس قنداق از چوب گردو هست . )
یک سوال دیگر هم داشتم : آقا بابک ( Babakpcp ) درباره تفاوت خانکشی در محصولات 2016 و 2017 کرال گفتند ( در تاپیک کرال جامبو ) . میخواستم بدونم این تفاوت در تمام پی سی پی های کرال هست یا فقط در مدل جامبو و پرو وجود داره ؟ یعنی بریکر و مگای تولید 2017 هم مثل پرو و جامبوی تولید 2017 این بهبود خانکشی رو دارند ؟
قطعا هر روغن طبیعی روی چوب عالی عمل میکنه،حالا گردو ،زیتون یا هرچیز دیگه،اما از قدیم برای محافظت چوب،مخصوصا در مناطق شمالی که آب و هواش برای چوب مُرده اصلا مناسب نیست از روغن زیتون استفاده میشد که البته میتونه بدلیل سهولت دسترسی هم باشه،چون توی این مناطق زیتون فراوانی وجود داشته و داره،در هر صورت مطمئنا روغن گردو هم تاثیر مشابه ای خواهد داشت
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
لینک مرجع