انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی کرال پانچر بریکر
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
چرا نشه.
کنار ماشه چند تا پیچ داره که وزنش رو مشخص میکنه. فقط قبل از استفاده حتما چکش کن که اگر زیاد نرمش کنی مرحله دومش از بین میره.
(2018-10-20 09:57 AM)mirhashemi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تو تیراندازی میگن هرچه وزن تفنگ سنگین تر و ماشه حساستر باشه دقت در تیراندازی بالاتر میره .ماشه حساس واقعاً موثره ولی وزن سنگین خودش باعث خستگی دست و لرزش میشه. من با جامبو تیر انداختم و دیدم که ماشش سفته و به دلم ننشست .برای شکار تفنگ سبک و جمع و جور تر بهتره .نمیشه ماشه کرال ها رو حساستر کرد؟

با سنگین تر بودن موافق نیستم اما با ماشه صد در صد،تفنگ زمانی که سنگین باشه شاید در یک یا دو شلیک اذیتتون نکنه ولی وقتی قرار شد یک نصف روز با خودتون حملش کنید یا در یک روز ده بار هدفگیری سر دست کنید وزن خیلی آزار دهنده میشه و اونوقت هست که بقول تکاوران نیروی دریایی " هرگرم وزن اضافه یعنی درد اضافه"،در مورد ماشه هم همونطور که استاد عزیزمون فرمودن با پیچهای پشت ماشه بازی کنید تا ماشه هرمیزانی دوست دارید حساس بشه یا میزان خلاصی رو به دلخواه تعریف کنید
معمولاً دقت و بحث سنگینی و حساسیت ماشه برای تفنگ های مسابقه ای و همچنین هدف زنی مطرح هست .(تو فنری ها دیانا 54 و 56 و...)تو پی سی پی ها (اشتایر و فینورک بائو و...). منم از این رو گفتم .وگرنه در شکار هرچه تفنگ سبکتر بهتر.
خب چه فرقی داره. وقتی ماشه در مسابقه موجب دقت میشه در شکار هم میشه.
اخه تفنگ بادی که مثل شکاری نیست که ادم بزنه زیر بغل و بره. مگر دوس داشته باشه همه بفهمن داره شکار غیر قانونی میکنه. معمولا هم استفاده از بادی ها برای محیط های محدود مثل باغه یا کنار ماشین.
همین چند روز پیش محیط بان دو تا کریکت از دو تا دوستم به علت شکار کفتر گرفت (اونم یک عدد کفتر). چرا که زیادی خوشحال بودن رفته بودن شکار در طبیعت.
ظاهراً کلاً شکار با تفنگ بادی ممنوع شده چون دیگه برای 5.5 هم دفترچه شناسایی شکارچیان صادر نمیشه.
سلام دوستان من جند تا سوال دارم در مورد بریکر :
1. کسی میدونه بریکر رو از کجا میشه خرید که اکبند و مطمین باشه .
2. اینکه قنداق چوبش بهتره یا سنتیتیک ( البته فکر میکنم الان همه جا قنداق چوبش رو دارن )
3. مقدار ژولش در حالت ماکزیمم چقدره ( بدون دستکاری فنر )

با تشکر
درود بر شما،بریکر رو از فروشگاههایی نظیر هانت شاپ با خیال آسوده تهیه کنید،خودم از فروشگاههای اینترنتی خرید نکردم اما چندتا از بچه های این سایت خرید کردن و راضی بودن،در مورد قنداق هم صد در صد سلیقه ایست و هرکدوم برتری های خودشون رو دارن،سنتتیک سبک تر اما چوب شکیل تر هست،تعمیر چوب با یه روغن و در بدترین شرایط یه پوستاپ و روغن انجام میشه اما تعمیر سنتتیک کار سخت و بعضا غیرممکن هست،در نهایت خودتون باید انتخاب کنید،در مورد قدرت هم 40 ژول اعلام شده
(2018-10-22 05:32 PM)arashx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اخه تفنگ بادی که مثل شکاری نیست که ادم بزنه زیر بغل و بره. مگر دوس داشته باشه همه بفهمن داره شکار غیر قانونی میکنه. معمولا هم استفاده از بادی ها برای محیط های محدود مثل باغه یا کنار ماشین.
همین چند روز پیش محیط بان دو تا کریکت از دو تا دوستم به علت شکار کفتر گرفت (اونم یک عدد کفتر). چرا که زیادی خوشحال بودن رفته بودن شکار در طبیعت.

خلاصه قسمت شد برای یکی از دوستان بریکر خریدم و چند روز دستم بود .تفنگ رو دسته دو از گجت کمپ گرفتم 2750 خیلی هم تمیز بود .جالبه برخلاف جامبو اون یکی دوستم که ماشش سفت بود ،بریکر فوق العاده ماشه نرمی داشت و تا نزدیک به آخر میرفت تو بازه مرحله دوم و شلیک .
(2018-11-06 09:44 AM)mirhashemi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018-10-22 05:32 PM)arashx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خلاصه قسمت شد برای یکی از دوستان بریکر خریدم و چند روز دستم بود .تفنگ رو دسته دو از گجت کمپ گرفتم 2750 خیلی هم تمیز بود .جالبه برخلاف جامبو اون یکی دوستم که ماشش سفت بود ،بریکر فوق العاده ماشه نرمی داشت و تا نزدیک به آخر میرفت تو بازه مرحله دوم و شلیک .

اگه بخوایین یه مقایسه اجمالی در مورد دقت و قدرت بریکر و جامبو داشته باشین کدومشون برتری داره ؟
والله تا جاییکه من فهمیدم محصولات کرال از لحاظ کیفیت و مکانیزم ساخت زیاد باهم تفاوت ندارند .فقط لول مگا و برخی از جامبو ها 58 سانت هست و بریکر 53 سانت(محصولات شورود دارش اکثراً 53 سانت هستند .بقیش اندازه مخزن هستو شکل ظاهری و کارایی و سلیقه ای که شخص داره .دقتشون بسیار نزدیک به هم هست ولی جامبو بخاطر مخزن بزرگتر تعداد شات یکنواخت بیشتری داره و قدرت هم که در هر دو مدل قابل کم و زیاد کردن هست.من بشخصه از بالانس و وزن و جمع و جور بودن بریکر خیلی خوشم اومد .
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
لینک مرجع