انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی کرال پانچر بریکر
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
عرض سلام خدمت همه . کرال بریکر اگر رگولاتور نصب بشه چقدر دقتش بالا میره و آیا قابل مقایسه با دقت آرتمیس p15 میشه؟ و اگر هدف ش... باشه کدام مناسبترین بریکر یا p15 ، لطفاً توضیح بدید.ممننون
سلام دوست عزیز
این دو تفنگ در یک محدوده قیمت هستند و کاراییشون هم در یه حد هست. p15 خودش رگولاتور فابریک داره و بریکر هم قابلیت نصب رگولاتور رو مثل بقیه تفنگ ها داره و میشه به راحتی براش نصب کرد. در مورد مقایسه دقت بریکر رگوله و آرتمیس p15 باید بگم از اونجایی که هر دوی این تفنگ ها از لوله های معمولی ساخت خود شرکت بهره میبرند به احتمال زیاد در صورتیکه هر دو رگوله باشند دقتی مشابه خواهند داشت ( ولی من امتحان نکردم ). درباره کاربردی که فرمودید ( باید ذکر کنم که با پی سی پی ممنوعه ) در حجم مخزن کم مثل بریکر و p15 و در کل بولپاپ ها با مخزن کوچک، رگولاتور بخشی از مخزن رو اشغال میکنه و کمی از تعداد شات ها کم میکنه، علاوه بر اون دقت بریکر غیر رگوله برای مصارف عمومی ( از جمله کاربری که فرمودید ) کافی هست. ولی اگر کسی مایل باشه، میشه براش رگولاتور نصب کرد...
به هر حال اگر امکان مقایسه از نزدیک و در صورت امکان تست هر دو رو داشته باشید بسیار بهتر میتونید اسلحه مورد علاقتون رو انتخاب کنید.
ممنون از توضیحاتتون
با عرض سلام

مشاهدات و تجربیات دوستان رو دیدم و استفاده کردم

دوستان تفنگ کرال پانجر بریکر یک سلاح ارزان قیمت هست که سعی شده کیفیت و کارایی درش حفظ بشه به همین دلیل برخی سسیتمها درش حذف شده تا قیمت بیاد پایین

اولین نقص سیستم ضامن خودکار هست . به نظر میرسه چون این سلاح برای افراد حرفه ای ساخته شده .

تنها یک سیستم حفاطتی دستی مثل کلاشینکف درش تعبیه شده تا مانع شلیک ناخواسته بشه

دومین نقص عدم رگلاتور هست . که باز هم جهت کاستن از قیمت بوده . اما در عوض پیچ تنظیم قدرت میتونه موثر باشه . بنده با تنظیم پیچ روی نصف و حدودا 20 ژول . تونستم شش خشاب

باقدرت متوسط دوازده تایی شلیک کنم که در مسافت زیر 50 متر با ساچمه گرد 14 گرین و ساچمه جی اس بی 18 گرین واقعا حیرت اور بود . هرچند افت جی اس بی با این پاور زیاد بود.

سوم در مورد قنداق بنده با اطلاع از این موضوع وخامی چوب قنداق سنتنیک رو اتخاب کردم که تا حدود سبک تر و زیباتر هست . اما اگر چوبی هم بگیریم با چسب استتار روکش بشه عالیه

چهارم بحث دوبار مسلح شدن بود . که باز هم سیستم مذکور بخاطر کاهش هزینه حذف شده . و از اونجایی که این سلاح اسباب بازی نیست افراد کاربر حتما متوجه خواهند شد

که وقتی سلاح مسلح هست گلن بدون مقاومت عقب میره . اگر چنین خطایی ره داد با اخراج خشاب و برگشت گلن میشه مشکل رو حل کرد .

پنجم بحث دستگیره سلاح هست که زیر سلاح تعبیه شده پشت قبضه . که در کل چوبی استحکام کافی رو نداره از طرفی در افراد کوتاه قد باعث میشه سر سلاح به موانع بگیره

ششم عدم نصب بست حمایل و بند هست . که من بردم نجاری درست کردم براش . البته رو چوب بهتر جواب میده چون من مجبور شدم با چسب دوقلو پرش کنم بعد پیچ بزنم تا در نیاد

هفتم بحث الات متحرک استقرار صورت روی قنداق هست . که در نمونه جدید گویا حل شد.

در کل من از این سلاح در این بازه قیمت راضی هستم

قبلا ایوانیکس داشتم . سامیانگ 250 داشتم . در برهه ای بی اس ای هم داشتم و سابقه کار با اف ایکس بابکت دوستان رو هم دارم

از هرچه بگذزیم و اون سلاحها رو بهتر بدونیم ولی دقت عجیب کرال با تکنلوژی اروپایی اف ایکس برابری میکنه

این دقت بالا در کنار یک دوربین مناسب عیوبش رو تا حد زیادی برطرف میکنه .

پیشنهاد میکنم یک مینی کپسول دو لیتری همراه داشته باشید . یا تلنبه با خودتون ببرید . تا در ماکزیمم قدرت سلاح دچار مشکل نشید .
(2020-05-01 05:36 PM)xportab نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با عرض سلام

مشاهدات و تجربیات دوستان رو دیدم و استفاده کردم
دوستان تفنگ کرال پانجر بریکر یک سلاح ارزان قیمت هست که سعی شده کیفیت و کارایی درش حفظ بشه به همین دلیل برخی سسیتمها درش حذف شده تا قیمت بیاد پایین
اولین نقص سیستم ضامن خودکار هست . به نظر میرسه چون این سلاح برای افراد حرفه ای ساخته شده .
تنها یک سیستم حفاطتی دستی مثل کلاشینکف درش تعبیه شده تا مانع شلیک ناخواسته بشه
دومین نقص عدم رگلاتور هست . که باز هم جهت کاستن از قیمت بوده . اما در عوض پیچ تنظیم قدرت میتونه موثر باشه . بنده با تنظیم پیچ روی نصف و حدودا 20 ژول . تونستم شش خشاب
باقدرت متوسط دوازده تایی شلیک کنم که در مسافت زیر 50 متر با ساچمه گرد 14 گرین و ساچمه جی اس بی 18 گرین واقعا حیرت اور بود . هرچند افت جی اس بی با این پاور زیاد بود.
سوم در مورد قنداق بنده با اطلاع از این موضوع وخامی چوب قنداق سنتنیک رو اتخاب کردم که تا حدود سبک تر و زیباتر هست . اما اگر چوبی هم بگیریم با چسب استتار روکش بشه عالیه
چهارم بحث دوبار مسلح شدن بود . که باز هم سیستم مذکور بخاطر کاهش هزینه حذف شده . و از اونجایی که این سلاح اسباب بازی نیست افراد کاربر حتما متوجه خواهند شد
که وقتی سلاح مسلح هست گلن بدون مقاومت عقب میره . اگر چنین خطایی ره داد با اخراج خشاب و برگشت گلن میشه مشکل رو حل کرد .
پنجم بحث دستگیره سلاح هست که زیر سلاح تعبیه شده پشت قبضه . که در کل چوبی استحکام کافی رو نداره از طرفی در افراد کوتاه قد باعث میشه سر سلاح به موانع بگیره
ششم عدم نصب بست حمایل و بند هست . که من بردم نجاری درست کردم براش . البته رو چوب بهتر جواب میده چون من مجبور شدم با چسب دوقلو پرش کنم بعد پیچ بزنم تا در نیاد
هفتم بحث الات متحرک استقرار صورت روی قنداق هست . که در نمونه جدید گویا حل شد.
در کل من از این سلاح در این بازه قیمت راضی هستم
قبلا ایوانیکس داشتم . سامیانگ 250 داشتم . در برهه ای بی اس ای هم داشتم و سابقه کار با اف ایکس بابکت دوستان رو هم دارم
از هرچه بگذزیم و اون سلاحها رو بهتر بدونیم ولی دقت عجیب کرال با تکنلوژی اروپایی اف ایکس برابری میکنه
این دقت بالا در کنار یک دوربین مناسب عیوبش رو تا حد زیادی برطرف میکنه .
پیشنهاد میکنم یک مینی کپسول دو لیتری همراه داشته باشید . یا تلنبه با خودتون ببرید . تا در ماکزیمم قدرت سلاح دچار مشکل نشید .

با سلام و درود بر شما

بسیار عالی بود، دقیقا من هم فکر میکنم حذف برخی از موارد در سلاح های کرال به دلیل حفظ کیفیت در کنار قیمت پایین تر بوده. به عنوان مثال رگلاتور، که البته میشه در صورت تمایل به سادگی براش نصب کرد.

در خصوص روکش نشدن چوب قنداق کاملا حق با شماست، ولی میشه با یه دست سیلر و کیلر این مشکل رو برطرف کرد. اما در مورد کم بودن استحکام دستگیره در مدل چوبی با احترام با نظر شما مخالفم، تفنگ من چوبیه و تاکنون پس از دو سال استفاده مشکلی با استحکام این قسمت ( یا قسمت های دیگه ) نداشتم، به هر حال کمی مراقبت از تفنگ هم لازمه دیگه.

درباره سیستم آنتی دبل فید هم دقیقا راه حلش همینه که گفتید: باید به مقاومت گلن دقت کرد و در صورت مسلح بودن خشاب رو خارج کرد و البته به نظر من باعث میشه کمی حواسمون به مسلح بودن یا نبودن تفنگمون باشه.

در رابطه با بند باید بگم اکثر سلاح های بادی و پی سی پی فاقد جابند هستند ( به جز برخی از اونها مثل هاتسان ) و در مدلهای بالپاپ مثل بریکر بهتره به جای سوراخکاری از بند های تاکتیکال آماده موجود در بازار استفاده کرد که دقیقا مناسب اسلحه های کوتاه هست و نیازی به سوراخکاری ندارند.

در مورد مقایسه دقتی که بین کرال و اف ایکس داشتید، باید بگم جای خوشحالی داره و امیدوارم قیمت این سلاح ها کمی متعادل تر بشه تا همه بتوانند به تفنگ مورد علاقشون برسند...

سپاس از شما بابت به اشتراک گذاری تجربیات[تصویر: khansariha%20(8).gif]
با سلام خدمت دوستان و عزیزان سایت بین دو مدل کرال مگا و کرال بریکر موندم برای خریدشون هر کی یه چی میگه نظر من برای ش... اگه دوستان با دلایل بفرمایند کدوم رو بگیرم ممنون میشم. ضمنا سوال دوم و مهم اینه که برای هر دو مدل تلمبه جواب میده ؟ چون کپسول واقعا گرونه آخه یکی از دوستان می گفت تلمبه باعث میشه رطوبت داخل مخزن تفنگ بره و هم تلمبه زود خراب میشه و هم مخزن تفنگ رو خراب میکنه آیا دوستان این مطلب رو تایید میکنند؟
سوال سوم اینکه چه مدل سایلنسری بگیرم که تیرها رو پرت و پلا نزنه و خوب و عالی باشه؟
سوال چهارم اینکه چون قصد خرید تفنگ رو از تهران دارم آیا خود فروشنده ها در فردوسی رگلاتور رو نصب میکنند یا نه؟ و زمان این کار چه قدر طول میکشه بطور مثال تفنگ باید پیششون بمونه یا نه همون موقع به من میدن؟
با عرض سپاس و تشکر بابت اینکه برای این حقیر وقت میزارید و پاسخ میدیدKhansariha (8)
(2020-06-22 06:56 AM)amirsalaramirsalar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان و عزیزان سایت بین دو مدل کرال مگا و کرال بریکر موندم برای خریدشون هر کی یه چی میگه نظر من برای ش... اگه دوستان با دلایل بفرمایند کدوم رو بگیرم ممنون میشم. ضمنا سوال دوم و مهم اینه که برای هر دو مدل تلمبه جواب میده ؟ چون کپسول واقعا گرونه آخه یکی از دوستان می گفت تلمبه باعث میشه رطوبت داخل مخزن تفنگ بره و هم تلمبه زود خراب میشه و هم مخزن تفنگ رو خراب میکنه آیا دوستان این مطلب رو تایید میکنند؟
سوال سوم اینکه چه مدل سایلنسری بگیرم که تیرها رو پرت و پلا نزنه و خوب و عالی باشه؟
سوال چهارم اینکه چون قصد خرید تفنگ رو از تهران دارم آیا خود فروشنده ها در فردوسی رگلاتور رو نصب میکنند یا نه؟ و زمان این کار چه قدر طول میکشه بطور مثال تفنگ باید پیششون بمونه یا نه همون موقع به من میدن؟
با عرض سپاس و تشکر بابت اینکه برای این حقیر وقت میزارید و پاسخ میدیدKhansariha (8)

سلام و درود بر شما
انتخاب بین مگا و بریکر اول به سلیقه و تمایل خریدار نسبت به اینکه سلاحی با قنداق کلاسیک داشته باشه یا بالپاپ و دوم به تعداد شلیک هایی که با یک بار شارژ مخزن نیاز داره و سوم به عامل حمل و نقل راحت تر بستگی داره. همونطور که خودتون هم میدونید مگا با مخزن بزرگتری که داره کمی تعداد شات هاش از بریکر بیشتره و البته الان مدل جدیدی به نام سوپر مگا هم اومده که تعداد شلیکش با توجه به حجم مخزن بزرگتر از مگای معمولی بیشتر هم شده... بریکر دارای امتیاز حمل و نقل راحتتر و تیراندازی سردست بسیار بالانس و لذتبخش هست و این موضوع وقتی اهمیتش مشخص میشه که به یک سلاح با طول بیشتر، سایلنسر هم اضافه بشه ( در مدل های سایلنسر جدا ). و برای کاربردی که فرمودید ( جدای از ممنوعیتی که وجود داره و فقط از نظر مقایسه ) فکر میکنم یه اسلحه بالپاپ کارا تر و بهتر باشه مگر اینکه به چیزی غیر از طول کم و حمل و نقل آسان نیاز داشته باشید( مثلا تعداد شلیک بیشتر با یکبار شارژ ).
در مورد تلمبه، به نظر من تا زمانی که حجم مخزن تفنگ بیشتر از 340 سی سی و فشار کاری بیشتر از 200 بار نباشه به راحتی میشه با تلمبه عمل شارژ رو انجام داد و این درباره برخی محصولات جدید کرال که با مخزن 250 بار عرضه شدن صادق نیست... خودم بریکر دارم، با حجم مخزن 280cc و فشار کاری 200 بار، ابتدا از تلمبه خود کرال استفاده میکردم که به دلیل کیفیت پایین میله مرکزی تلمبه، دائما اورینگ خراب میکرد و من یه تلمبه FOX خریدم، در مدلی که من خریده بودم همراه با تلمبه یه به اصطلاح!! رطوبت گیر هم وجود داشت که بین شیلنگ و تلمبه قرار میگرفت و به علت کیفیت پایینی که این قطعه رطوبت گیر داشت تا حالا ازش استفاده ای نکردم. اما خود تلمبه کیفیت خوبی داشت و برای من که استفاده متعادل دارم ( نه خیلی زیاد و نه خیلی کم ) تا حالا بعد از دوسال مشکل خرابی تلمبه نداشته و در صورت خرابی هم بعد از این مدت به نظرم طبیعیست و نیاز به سرویس بعد از این مقدار استفاده برای هر وسیله ای وجود داره.
در خصوص رطوبت، خب قطعا کپسول هوای خشک تری رو وارد مخزن تفنگ میکنه ( تا جاییکه من میدونم حتی کمپرسور هایی که کپسول هارو شارژ میکنن هم نمیتونن صد در صد از هوا رطوبت گیری کنن ) و اگر استفاده زیاد از تفنگ دارید پیشنهاد من کپسوله به دلیل سهولت استفاده، ولی اگر مثل من مشکل شارژ کپسول دارید یا موارد دیگه که باعث میشه نتونید از کپسول استفاده کنید تلمبه هم آنچنان مشکل ساز نیست و بسیاری افراد از تلمبه برای شارژ تفنگ هاشون استفاده میکنن که نکاتی داره برای اینکه هم تلمبه سالم بمونه و هم رطوبت کمی وارد مخزن تفنگ بشه:
1. وقتی رطوبت محیط بالاست یا در مکان هایی که رطوبت زیاده اقدام به شارژ با تلمبه نکنید.
2. در صورت کنار گذاشتن تفنگ به مدت طولانی، مخزن فول شارژ نباشه ( ترجیحا روی 120 بار برای مخازن 200 باری ) که هم فشار روی مخزن و اورینگ ها و قطعات دیگه کم بشه و هم درصد رطوبت کاهش پیدا کنه.
3. بعد از 10 دقیقه تلمبه زدن اگر مخزن تفنگ پر نشد، به مدت 15 دقیقه به تلمبه فرصت خنک شدن بدید ( البته در مکان های گرم ممکنه تلمبه زودتر داغ کنه و در محل های سرد برعکس، به هر حال قبل از اینکه بدنه تلمبه خیلی گرم بشه باید فرصت خنک شدن بهش داد )
4. به آرامی دسته تلمبه را بالا و پایین کنید که عمر اورینگ ها افزایش داشته باشه.
5. همیشه قبل از اینکه از تلمبه استفاده کنید چند بار خالی ( بدون اتصال به تفنگ ) تلمبه بزنید تا رطوبت موجود در تلمبه خارج بشه و بعد از پر کردن مخزن تفنگ و جدا کردن نازل از تفنگ هم اینکار توصیه میشه.

ولی در مناطق شرجی استفاده از تلمبه مشکل ساز میشه و بهتره از کپسول استفاده بشه. من در طول حدود 2 سال استفاده از این تلمبه و این تفنگ در منطقه غیر شرجی مشکلی از نظر خرابی حاصل از رطوبت تاکنون نداشته ام.

در مورد سایلنسر، من از سایلنسر فابریک کرال که همراه تفنگ بود استفاده میکنم و مشکلی نداشته.

درباره نحوه کار فروشندگان در خصوص نصب رگلاتور و مدت زمانی که طول میکشه اطلاعی ندارم و دوستانی که حضوری خرید کردن و نصب رگلاتور رو هم همونجا انجام دادن باید نظر بدن، ولی بهترین کار اینه که شماره تلفن تعدادی از فروشندگان فردوسی رو از سایت یا کانال و پیج اونها بردارید و باهاشون تماس بگیرید و ازشون سوال کنید.
ممنون از لطف شماKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوستان اینم اسلحه جدید بنده قبلا ۵۲ داشتم ولی به نظرم کلا با ورود پی سی پی کلا روز تمام صلاحها تمام شده
لطفا دوستان و اساتید در خصوص ریز کاری سلاح بنده رو راهنمایی کنند
که تازه کاریم
قیمت ۶۲۰۰ دیروز کرمان البته بدون دوربین و پایه که خودم داشتم
(2020-06-23 12:33 PM)Yasersadeghi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوستان اینم اسلحه جدید بنده قبلا ۵۲ داشتم ولی به نظرم کلا با ورود پی سی پی کلا روز تمام صلاحها تمام شده
لطفا دوستان و اساتید در خصوص ریز کاری سلاح بنده رو راهنمایی کنند
که تازه کاریم
قیمت ۶۲۰۰ دیروز کرمان البته بدون دوربین و پایه که خودم داشتم

مبارکتون باشه عجب کاری هم کردی خریدی امروز با بالا رفتن دلار و لیر حسابی قیمتا میکشه بالا اگه نخریده بودی مطمعن باید ۷۰۰ ۸۰۰ اضافه میدادی
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
لینک مرجع