انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی کرال پانچر بریکر
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
(2017-04-04 10:00 PM)shat نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود خدمت همه دوستان
خیلی خوشحال هستم که این تایپیک هر روز ارسال داره
به تازگی و شایدم برا من تازس 2 مدل جدید از کرال وارد بازار شده
من هم خبر نداشتم ارش خان به من اطلاع دادن
مدل جامبو و پیتبول
از مدیران ارزشمند و اساتید خواهش میکنم نسبت به این مدل اطلاعات کافی رو ارائه بدن
متشکرم

خيلي جالبه كه از اون روزي كه فرمودين اين تاپيك هر روز ارسال داره تا به حال كسي پستي ننوشته.
دوستان یه مورد برخورد داشتیم دقیقا از زیر مانومتر نشتی داره روزی 10 بار فشار کم میکنه . هر کاری هم کردیم مانومتر باز نشد . چه کنیم ؟

Sent from my HUAWEI MLA-L11 using Tapatalk
(2017-04-09 09:56 PM)shahsavar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان یه مورد برخورد داشتیم دقیقا از زیر مانومتر نشتی داره روزی 10 بار فشار کم میکنه . هر کاری هم کردیم مانومتر باز نشد . چه کنیم ؟

سلام
مخزن را باز کنید و سوزن والو را روی فرش گذاشته و با کمک وزن بدن مخزن را خالی کنید. سپس مانومتر باز میشود.
البته بنده همیشه برای خالی کردن مخزن مانومتر را باز میکنم تا خالی شود.
برای باز کردن مخزن ابتدا قنداق را از کپ جدا کنید. سپس دو پیچ الن خوری که مخزن را به کپ متصل نگهداشته باز کنید تا مخزن از کپ جدا شود.
(2017-04-10 11:41 PM)garshasb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-04-09 09:56 PM)shahsavar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
مخزن را باز کنید و سوزن والو را روی فرش گذاشته و با کمک وزن بدن مخزن را خالی کنید. سپس مانومتر باز میشود.
البته بنده همیشه برای خالی کردن مخزن مانومتر را باز میکنم تا خالی شود.
برای باز کردن مخزن ابتدا قنداق را از کپ جدا کنید. سپس دو پیچ الن خوری که مخزن را به کپ متصل نگهداشته باز کنید تا مخزن از کپ جدا شود.

سلام ،، چرا اینجوری مخزن خالی بشه؟!! مخزن ک از کپ جدا شد یه پیش آلن برنجی هست انتهای مخزن که باز بشه مخزن خالی میشه!! این راهی هست که سازنده گذاشته برای خالی کردن مخزن!! Khansariha (8)
دوستان مخزن فشارش صفر بود ولی مانومتر باز نشد که نشد دیگه کم مونده بود بشکنه

بدین تعمیرکار مجرب ، خرج اضافه رو دستت نداز

Sent from my H60-L04 using Tapatalk
سلام
كسي از وگولاتور توكل استفاده كرده و كرنو داره بذاره.

Sent from my iPhone using Tapatalk
سلام خدمت دوستان و اساتید بزرگوار. یک سوال؟ مخزن بریکر رو تا چه مدتی میشه شارژ شده بدون استفاده نگه داشت؟ آیا آسیب میبینه؟ برای نگهداری بدون استفاده طی چهار یا پنج ماه چقدر شارژ باشد بهتره؟ آیا میشود کامل تخلیه کرد مخرن رو؟ ممنونKhansariha (399)Khansariha (8)Khansariha (48)
سلام بهتره فشار حدود۱۰۰ باشه،درصورت خالی کردن کامل مخزن امکان اذیت شدن هنگام پرکردن مجدد هست البته مشکل پیش نمیاد ولی شاید اورینگ ها خوب ابندی نشن ویاسوزن وسوپاپ یکطرفه نشتی پیدا کنند پس وقتی تفنگ رو مدتی کنار میگذارید بهتره حدود ۱۰۰ بار مخزن پر باشه.موفق باشید
(2017-05-01 02:39 PM)mojtabasadeghi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان و اساتید بزرگوار. یک سوال؟ مخزن بریکر رو تا چه مدتی میشه شارژ شده بدون استفاده نگه داشت؟ آیا آسیب میبینه؟ برای نگهداری بدون استفاده طی چهار یا پنج ماه چقدر شارژ باشد بهتره؟ آیا میشود کامل تخلیه کرد مخرن رو؟ ممنونKhansariha (399)Khansariha (8)Khansariha (48)

سلام.
شما تا هر زمان که مایل باشید میتونین مخزن رو پر نگه دارین. و مشکلی هم پیش نخواهد امد.
ولی برای زمان بلندی که شما فرمودین بهترین راهکار خالی کردن کامل مخزن هستش.چون در مخزن تفنگ مقداری اب ناشی از رطوبت هوا وجود داره خالی کردن مخزن و باز کردن اون باعث میشه مخزن در شرایط بهتری قرار بگیره. همچنین قرار دادن سیلیکاژل در مخزن از به وجود اومدن هرگونه خوردگی در طی این مدت جلوگیری میکنه. در ضمن قرار گرفتن اتصالات و اورینگ ها در این فشار باعث میشه باز کردنش برای سرویس سخت بشه.
اگر هم با شارژ شدن مخزن پس از خالی شدن مشکل پیدا کنید یعنی یا سوزن به درستی صفت نشده یا نشتی داره. وگرنه بدون فشار چکش مخزن نباید هوا پس بده.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
لینک مرجع