انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی کرال پانچر بریکر
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
(2017-07-04 10:00 AM)amirhoseein نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان وقتتون بخیر
یه مشکل خطرناک برای اسلحم پیش اومده،اسلحه بریکر هست،اسلحه موقع مسلح کردن و حتی موقعی مسلح هست خود به خود شلیک می کنه،البته مشکل از موقعی بود که اسلحه یک بار برای تعویض اورینگ باز شد ،مشکل از چی هست؟چطوری حلش بکنم؟
ممنون

سلام ،، پیچ پشت فنر چکش زیادی سفت شده و یا پیچ متصل به میله ماشه زیاد سفت شده!! به نظر من که همین دو مورد رسید Khansariha (226)
با سلام خدمت دوستان عزیز
من یه کرال بریکر ورژن 2017 دارم خلیی هم ازش راضی هستم فقط تازگی ها یکم قنداقش شل شده یعنی قنداق رو از زیر بکشی پایین و بالا میشه فکر میکن یکی از پیچ هاش شل شده ولی زیر قسمت پایینی قنداق اون قسمتی که جای پیچ هست رو نگاه کردم شبیه پیچ نبود لطفا اگر میدونید بگید همون قسمت پیچ قرار داره مثلا آچار خاصی داره یا یه پیچ دیگه شل شده که من جاش رو بلد نیستم (منظورم زیر قسمتی از قنداق هست که با دست راست میگیری و پشت ماشه میشه )
با تشکر از دوستان
اون قسمت الن بلند میخوره تقریبا 15 سانته النش همراه خود اسلحه این الن هم تو وسایلاش هستش اگه اشتباه نکنم الن 6 بود.
دوستان عزیز سلام.
سوزن والو این سلاح رو از کجا تهیه کنم!؟ استاد توکل هم ندارن ظاهرا.
مدتهاست بدجور تو نخ بریکر هستم،اگر پرو رو نداشتم توی خرید یه بریکر لول شرود شک نمیکردم،برای استفاده از داخل ماشین یا در فضای بسه واقعا عالیه
سلام
دوستان کسی جامبو رو تست کرده چطوره .راضی کننده هست؟
دقت ش در حد همن بریکرو ایتی و پی ۱۰ و بوکانیر تو این رنج قیمت هست ؟
کیفیت قنداق و کیفیت قطعات فلزی؟
تعداد شات ؟
و.... یه توضیحی بدین
ببینیم ارزش خرید داره ؟
معایب و مزایاش چیا ست ؟
کلا در خرید پی سی پی های کرال بیش از پولی که میدید تفنگ میگیرید،بنظر من ارزش خرید دارن
کلا کسانیکه از بولپاپها برای اولین بار استفاده میکنن 2تا واکنش دارن یا بشدت بدشون میاد و از مدلهای کلاسیک خوششون میاد و یا برعکس دیوونه بولپاپها میشن.خود من از دسته دومم و بریکر رو هم ی تست دست و پا شکسته ای کردم.بسیار جمع و جور و خوش دست هست.سایلنسر فابریک داره که خیلی مزیته و دقتش هم واقعا خوبه و هم قدرتش.کلا کیفیت تمامی کرالها مثل هم و بسیار با کیفیت نسبت به قیمتشون هستن.
سلام دوستان بریکر سوار.

سوالی که من دارم اینه که کدام مدل ازین تفنگ از نظر کمی سروصدا بهتره؟شرود یا سایلنسر؟(معایب و مزایا)

کروم رنگ بهتره یا معمولی؟کلا کدوم رو بیشتر میپسندن؟با فرض همسان بودن قیمت.

ممنونKhansariha (8)
(2017-09-03 11:22 PM)Babakpcp نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کلا کسانیکه از بولپاپها برای اولین بار استفاده میکنن 2تا واکنش دارن یا بشدت بدشون میاد و از مدلهای کلاسیک خوششون میاد و یا برعکس دیوونه بولپاپها میشن.خود من از دسته دومم و بریکر رو هم ی تست دست و پا شکسته ای کردم.بسیار جمع و جور و خوش دست هست.سایلنسر فابریک داره که خیلی مزیته و دقتش هم واقعا خوبه و هم قدرتش.کلا کیفیت تمامی کرالها مثل هم و بسیار با کیفیت نسبت به قیمتشون هستن.

هنوزم عاشق بولپاپ هاهستی بابک جان؟!!Khansariha (48)Khansariha (219)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
لینک مرجع